Kinetics, Gold Collection, Rose Gold Hardener (Lakier utwardzający z różowym złotem)

Lakier utwardzający w odcieniu półtransparentnego, subtelnego różu, wzbogacony drobinkami złota. Wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiega jej łamliwości. Jako lakier podkładowy stosujemy jedną warstwę, jako produkt samodzielny - dwie.

wreszcie cię znalazłam!

Produkt kupiony w ciemno, w Hebe. Spodobał mi się kolor i zaintrygowały obietnice producenta (swoją drogą łotewskiego, a nie amerykańskiego jak jest w bazie).

Odcień jest mleczno-różowy ze złotymi drobinkami. Sprawdza się zarówno jako produkt samodzielny, jak i baza. Na początku, dla wzmocnienia paznokci używałam samego lakieru, dwie warstwy. Akurat tak się złożyło, że był to jedyny lakier jaki wzięłam ze sobą na wakacyjny wyjazd w góry. Po dwóch tygodniach faktycznie zauważyłam kolosalną różnicę. Przede wszystkim sama płytka paznokciowa stała się grubsza i mocniejsza. A przy tym nie wysuszyło mi skórek jak to swojego czasu sprawiła słynna odżywka z Eveline. Po zmyciu lakieru zobaczyłam wygładzoną, zdrową płytkę.

Zakoczyła mnie trwałość tego lakieru - jako produkt samodzielny, czyli dwie warstwy, bez żadnego topu - wytrzymał 6 dni! Co w moim przypadku jest absolutnym mistrzostwem świata. Jako lakier bazowy przedłuża trwałość lakieru lepiej niż mój dotychczasowy faworyt, czyli baza z YR. Czas schnięcia dwóch warstw jest bardzo przywoity.

Na koniec mała uwaga - produkt jest wrażliwy na mocne światło. Na paznokciach (jeśli jest położony samodzielnie) po przebywaniu w dużym słońcu potrafi zżółknąć, jednak ten odcień po jakimś czasie znika. Dlatego buteleczkę na wszelki wypadek trzymam w opakowaniu.

Za cenę 25zł (w drogeriach internetowych za 28zł) otrzmujemy dość sporą buteleczkę. Lakier jest wydajny ze względu na swoją trwałość. Dostępna jest również mleczno-beżowa wersja kolorystyczna.

Dla mnie absolutny ulubieniec i najnowszy KWC.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte