Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Kinetics, Gold Collection, Rose Gold Hardener (Lakier utwardzający z różowym złotem)

Kinetics, Gold Collection, Rose Gold Hardener (Lakier utwardzający z różowym złotem)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 15 ml
Cena 25,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Lakier utwardzający w odcieniu półtransparentnego, subtelnego różu, wzbogacony drobinkami złota. Wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiega jej łamliwości. Jako lakier podkładowy stosujemy jedną warstwę, jako produkt samodzielny - dwie.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

wreszcie cię znalazłam!

Produkt kupiony w ciemno, w Hebe. Spodobał mi się kolor i zaintrygowały obietnice producenta (swoją drogą łotewskiego, a nie amerykańskiego jak jest w bazie).

Odcień jest mleczno-różowy ze złotymi drobinkami. Sprawdza się zarówno jako produkt samodzielny, jak i baza. Na początku, dla wzmocnienia paznokci używałam samego lakieru, dwie warstwy. Akurat tak się złożyło, że był to jedyny lakier jaki wzięłam ze sobą na wakacyjny wyjazd w góry. Po dwóch tygodniach faktycznie zauważyłam kolosalną różnicę. Przede wszystkim sama płytka paznokciowa stała się grubsza i mocniejsza. A przy tym nie wysuszyło mi skórek jak to swojego czasu sprawiła słynna odżywka z Eveline. Po zmyciu lakieru zobaczyłam wygładzoną, zdrową płytkę.

Zakoczyła mnie trwałość tego lakieru - jako produkt samodzielny, czyli dwie warstwy, bez żadnego topu - wytrzymał 6 dni! Co w moim przypadku jest absolutnym mistrzostwem świata. Jako lakier bazowy przedłuża trwałość lakieru lepiej niż mój dotychczasowy faworyt, czyli baza z YR. Czas schnięcia dwóch warstw jest bardzo przywoity.

Na koniec mała uwaga - produkt jest wrażliwy na mocne światło. Na paznokciach (jeśli jest położony samodzielnie) po przebywaniu w dużym słońcu potrafi zżółknąć, jednak ten odcień po jakimś czasie znika. Dlatego buteleczkę na wszelki wypadek trzymam w opakowaniu.

Za cenę 25zł (w drogeriach internetowych za 28zł) otrzmujemy dość sporą buteleczkę. Lakier jest wydajny ze względu na swoją trwałość. Dostępna jest również mleczno-beżowa wersja kolorystyczna.

Dla mnie absolutny ulubieniec i najnowszy KWC.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  7
  produktów

  30
  recenzji

  299
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  267
  pochwał

  9,50

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  233
  pochwał

  7,92

Zobacz cały ranking