Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Eyebrow Stylist, to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, będziemy mogli podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Kosmetyk pozwoli skorygować niedoskonałości brwi: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności, dopasuje brwi do kształtu twarzy i wyeksponuje kolor oczu. Dodatkową zaletą tuszu jest żelowa konsystencja, która pozwala na równomierną i dokładną aplikację kosmetyku.

Niestety trochę za ciemny

Kupiłam ten produkt, aby używać go do nadania moim brwiom odrobiny koloru oraz przeczesania ich, aby były ujarzmione przez cały dzień.
Jestem blondynką z jasną oprawą oczu i niestety ten odcień był dla mnie za ciemny i za ciepły.
Jeśli chodzi o jego trwałość na brwiach to była ona ok - ładnie je rozczesywał i utrzymywał się na nich cały dzień bez osypywania się.
Niestety kolejnym minusem jest zbyt duża szczoteczka, która nie pozwala precyzyjnie wyczesać brwi, przez co często wyjeżdżałam poza ich kontur i brudziłam sobie skórę wokół oczu i na czole.
Oddałam go mamie, która ma gęstsze i ciemniejsze brwi - u niej sprawdza się bardzo dobrze.

Lubię go

Mam ciemne gęste brwi i ten produkt idealnie sprawdza się do ich ujarzmienia i utrwalenia. Kolor idealnie pasuje do naturalnego odcienia moich włosków. Utrzymuje się na brwiach cały dzień, nie rozmazuje się ani nie kruszy.
Jedynym minusem jest zbyt duża szczoteczka jak na produkt w kolorze, trzeba uważać przy aplikacji by nie wyjechać poza kształt swoich brwi i się nie ubrudzić.

Dla początkujących ok.

Szczerze powiedziawszy makijaż brwi to dla mnie czarna magia. Zawsze z zazdrością patrze na dziewczyny z perfekcyjnie wymalowanymi brwiami. Ja mam brwi jakie mam i wiem, że w mocno zaznaczonych wyglądam groźnie ,dlatego szukam czegoś co da efekt ale bez przesady. Wybór padł na żel z Wibo....szkoda, że trafiłam na wersję z nową szczoteczką bo niby poprzednia była o niebo lepsza. No cóż pech to pech. Mimo to jestem w miarę zadowolona z efektu.
Po przejechaniu kilkukrotnie szczoteczką brwi są ładnie podkreślone i ujarzmione ;absolutnie nie przerysowane. Przy mocniejszym nacisku nawet delikatnie wypełnia braki w brwiach. Mi taki efekt zupełnie wystarcza.
Kolejnym plusem jest to , że żel jest tani i łatwo dostępny w każdym Rossmannie.
Dla osób które marzą o brwiach z Instagrama czy YouTube żel może okazać się za słaby.

nie dla każdego

Żel chyba nie nadaje się dla osób, które muszą uzupełnić braki w brwiach - jedynie lekko je przyciemnia i układa.
Moja szczoteczka nie nabiera dużo żelu, malowanie nim brwi jest łatwe, choć niezbyt precyzyjne. Brwi są podkreślone, kolor jest chłodny, nie rudy. Dla mnie daje naturalny efekt, ale kiedy chcę naprawdę popracować nad brwiami to wybiorę coś innego. Potrzebuję raczej kredki lub cienia, bo muszę trochę dorysowywać brwi, żeby były grubsze - po latach wyrywania są zbyt cienkie i miejscami rzadkie.

Nawet ok!

Żel fajnie rozczesuje brwi, co sprawia że wyglądają one naturalnie. Produkt idealnie się nakłada nie robi plan. Ale niestety włoski są w tym samym miejscu może 2 godziny.

Nie polubilismy się

Kupiłam go, bo myślałam, że zastąpi mi cienie czy kreskę do brwi. Niestety zawiodłam się.

Żel jest w opakowaniu podobnym do tuszu do rzęs. Posiada spiralke identyczna jak w tuszu.

Sam produkt nakłada sie źle. Spiralka nakłada zbyt dużo produktu na brwi. Żel niby posiada kolor, ale na brwiach wcale go nie widać. Po jego użyciu brwi są tylko utrwalone nic więcej. Pod koniec dnia żel brzydko wykruszal się z brwi.

Produkt jest wydajny, nie mogłam go zużyć, a pod koniec juz wyrzuciłam. Ma lekką formułę i to mnie zachecilo do kupna, no ale zawiodłam się. Na szczęście był dość tani

beznadzieja

Kupiłam go już dawno temu, robiłam kilka podejść, ale wciąż jestem na nie. Ten żel nie robi nic. Muszę naprawdę mocno docisnąć szczoteczkę, żeby zostawił choć cień koloru, a jak to wtedy drapie nie wspomnę. Moją pierwszą myślą było używanie go solo, mam gęste brwi, choć niestety dość jasne. Ten tusz ich nie maluje, a nawet jeśli uda mi się tego koloru choć trochę nałożyć to nie mogę go równomiernie rozprowadzić. Tu gdzie dotknę szczoteczką kolor jest, a później nic, schody.
Używany na kredkę nie robi nic, więc szkoda czasu.
Nie mam pomysłu, wyrzucam. Totalnie beznadziejny produkt. I ta kłująca szczoteczka.

Średni produkt

Robiłam dwa podejścia. Nie. Nakłada się go za dużo. Zlepia włoski. Bez cienia nie da rady. Nie potrzebuje za dużo wypełniać, więc myślałam, że będzie to fajny produkt, ale się myliłam. Jest na rynku dużo fajniejszych produktów niż ten.

Jest okej

Produkt używam na cienie do brwi, aby ułożyć włoski. Trzyma się dobrze, szczoteczka jest w porządku, jednak nabiera się na nią zbyt dużo produktu. (Jest bardzo wydajny - mam od około roku, a końca nie widać). Jak na sposób w jaki ja go używam jest dobry. Myślę, że pojedynczo nie poradziłby sobie z ładnym wyglądem brwi.

Beznadzieja

Myślałam,że jak mają inne dobre rzeczy to i żel do brwi bedzie ok, ale niestety nie. Wiecie co , mi nawet tego ślad nie zostaje na ręce jak maznę deliatnie. Muszę dociskać tę pseudo szczotkę do ręki żeby to coś zostawiło kolor. Za założenia kolor ładny mi by pewnie nie przeszkadzały nawet te drobinki gdyby ten kolor był widoczny , czy zostawał jakiś sla po sobie na brwiach . Aby uzyskać jakikolwiek efekt musze ddciskać tę dziwnie giętko szczoteczkę do brwi, a itak neiwiele to daje:( Przecież to nie na tym ma polegać, mam wrażenie ,że chyba zwykłaym tuszem bym te brwi umalowała szybciej i lepiej niż tym silikonowym ustrojstwem. Ja się nie czepiam naprawdę , mam żel do brwi z innej firmy i z tym wszysytko jest ok:) Zaskoczona jestem ,że ma tyle pozytywnych opinii.

Bardzo fajny!

Jestem posiadaczką raczej równych brwi, gęstych i ciemnych i na codzień do podkreślenia ich używam tylko żelu.
Na ten trafiłam po pozytywnych opiniach na KWC.
Jest naprawdę super!

Plusy:
*ładnie i równomiernie podkreśla brwi
*utrwala na cały dzień
*nie skleja brwi i nie wygląda sztucznie
*ma ładną gamę kolorystyczną - ja trafiłam na swój idealny kolor, kolor można stopniować
*jest łatwy w aplikacji, ma wąską spiralkę, dzięki czemu można dotrzeć w każde miejsce bez pobrudzenia skóry wokoło
*jest meeeeega wydajny - nie mogłam go skończyć ;)
*cena

Minusów nie zauważyłam.

Jeśli wykończę milion innych żeli do brwi z pewnością wrócę do tego :)

Polecam!

średni

Żel ma ładny brązowy kolor, który można stopniować. Nie raz przypadkiem przez dokładanie zrobiłam sobie o wiele ze ciemne brwi. Szczoteczka mi odpowiada i dobrze się nią pracuje. Samo opakowanie nie sprawia problemów i nic się nie ułamało itp. Minusem jest to, że ma się wrażenie, że opakowanie jest puste. Jest ono leciutkie i sprawia wrażenie że nic w nim nie ma. Mimo to szczoteczka nabiera odpowiednią ilość żelu. Z rozprowadzaniem go nie ma problemu i jak na moje minimalistyczne potrzeby brwi dobrze się układają. Kolejny minus to to, że brwi nie są idealnie rozczesane, a troszeczkę posklejane, bo szczoteczka ma dość szeroko rozłożone igiełki. Produkt szału nie robi, ale najgorszy też nie jest, mimo to raczej już po niego nie sięgnę.