Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Eyebrow Stylist, to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, będziemy mogli podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Kosmetyk pozwoli skorygować niedoskonałości brwi: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności, dopasuje brwi do kształtu twarzy i wyeksponuje kolor oczu. Dodatkową zaletą tuszu jest żelowa konsystencja, która pozwala na równomierną i dokładną aplikację kosmetyku.

Jest całkiem ok.

Żel Wibo kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak do mojego ulubieńca z Maybelline trochę mu brakuje :/

Kiedy sprawdziłam kolor żelu na dłoni to trochę się przeraziłam -> moim oczom ukazał się odcień metalicznego ciemnego brązu na szczęście na brwiach tego metalicznego błysku/efektu nie widać :)
Szczoteczka jest wąska ale jak dla mnie trochę mało precyzyjna, niestety zbiera dużo produktu więc przy aplikacji trzeba uważać.

Włoski po użyciu żelu są delikatnie przyciemnione a te niesforne ujarzmione ;) Świetnie sprawdzi się u osób z naturalnie gęstymi brwiami, które potrzebują jedynie delikatnego podkreślenia ja używam go tylko jako żelu utrwalającego (trzyma te niesforne gadziny w ryzach przez cały dzień) - mam cienkie i niezbyt widoczne brwi więc sam żel mało tu pomoże...

Biorąc pod uwagę jego trwałość, mega wydajność i niską cenę - polecam kupić i wypróbować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1548931].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię :)

Brwi mam rzadkie, więc podstawą są dla mnie pomada i cień, w które lubię zainwestować. Czegoś mi jednak brakowało, miałam uczucie, że włoski troszkę ,,odstają" od domalowanej części. Kupiłam na próbę na poprzedniej promocji w Rossmannie za 5,50 zł, czyli śmieszne pieniądze i naprawdę nie żałuję! Fajnie scala włoski z resztą makijażu brwi. Nie rozmazuje się i jest baardzo wydajny. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536326].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem ok.

Produkt nie jest jakiś fenomenalny, nie da efektu WOW, ale do subtelnego podkreślenia brwi jak najbardziej się nadaje.
Jest bardzo wydajny, ma całkiem fajny kolor, ale moim zdaniem nieco za dużo połyskujących drobinek.
Fajna szczoteczka, poręczne opakowanie, ale tutaj też mam jedno "ale". Bardzo łatwo jest nabrać zbyt dużo produktu, mam wrażenie, że ta "zatyczka" jest odrobinkę za duża.
Poza tym bez zarzutów.
Odpowiednia cena, sporo produktu w opakowaniu, krzywdy nie robi.
Nie spodziewajmy się po tym produkcie mega utrwalenia. On daje raczej podkreślenie kolorem, a nie utrwalenie.
Polecam dla osób, które niewiele wymagają od produktów do brwi. ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532186].usefull || 0 }}% pomocna.

Wibo na wiosnę 2015

Jest super!

Przechodziłam już wiele tańszych i droższych kosmetyków do brwi, ale ten wygrał wszystko. Według mnie tylko szczoteczka jest do dopracowania.

Plusy:
+ piękne uwydatnia każdy włosek brwi, nie pokrywając go jednocześnie za grubą warstwą
+ łatwo go usunąć patyczkiem kosmetycznym jeśli przypadkiem dotkniemy szczoteczką skóry
+ spokojnie można nałożyć 2-3 warstwy i efekt w dalszym ciągu jest naturalny
+ brak efektu wyrysowanych brwi, po prostu widoczne są piękne brwi złożone z włosów a nie z koloru na skórze
+ optymalny kolor
+ mega trwały
+ tani

Minusy:
- szczoteczka nabiera za dużo produktu i jest źle wyprofilowana

Jestem bardzo zadowolona, Szybko chyba go nie zmienię :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483491].usefull || 0 }}% pomocna.

totalny hit

Produkt jest mega wydajny. Swój ostatni żel stosowałam...ponad rok! Ani nie wysechł ani się nie skończył - szacun. Kolor - piękny, naturalny brąz. Dla mnie drobinki są niewidoczne...a połysk który powoduje, bardzo mi odpowiada. Trudno sobie zrobić nim krzywdę, bo na szczoteczkę nie nabiera się za dużo produktu i można dozować przyciemnienie. Generalnie jest dość precyzyjny i dzięki niemu przekonałam się do stylizacji brwi, której wcześniej nie robiłam. Cena stale jest zawrotna , co przy wydajności produktu jest w ogóle jakimś kosmosem. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458022].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Mam rzadkie brwi codziennie muszę je wypełniać kredką żeby jakoś wyglądały. Żel kupiłam zachęcona opinią jakiejś dziewczyny z bloga. Pomyślałam, że nie mam nic do stracenia.

Zalety:

- żel ładnie ujarzmia brwi
- ma fajną konsystencję nie za gęstą
- brwi są po nim ładnie podkreślone i efekt utrzymuje się cały dzień
- jest tani i wydajny

Wady:

- szczoteczka jak dla mnie jest trochę za duża i nabiera za dużo żelu
- żel posiada świecące drobinki, które w świetle słonecznym z bliska są bardzo widoczne, troszkę to nie wygląda naturalnie, dlatego też przestałam go używać, na wieczorne wyjścia jest ok.

Raczej nie kupię go ponownie ze względu na te świecące drobinki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445801].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry produkt w rozsądnej cenie

Nie twierdzę, że ten produkt nie ma wad. Nie twierdzę, że to mój ulubieniec po którego sięgam za każdym razem, gdy stylizuję brwi. Nie twierdzę, że na rynku nie ma lepszych produktów. Nie zmienia to jednak faktu, że zazwyczaj jestem zadowolona z jego użytkowania i podoba mi się efekt, który jestem w stanie dzięki niemu uzyskać.

Ocena satysfakcji z użytkowania produktu byłaby znacznie niższa niż ocena jakości makijażu, który uzyskujemy dzięki niemu. Bardzo podoba mi się wygląd moich brwi po zastosowaniu tego produktu. Jeżeli nie nabieram zbyt dużej ilości produktu to uzyskuje odpowiedni dla mnie odcień. Jedynym minusem w tym przypadku jest niewielka ilość połyskujących drobinek, co niekiedy jest zauważalne (zwłaszcza w świetle). Produkt utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. Nie muszę go poprawiać w ciągu dnia. Bardzo łatwo zmywa się za pomocą płynu micelarnego. Wystarczy niewielka ilość, nie trzeba mocno trzeć, schodzi.

Gorzej z aplikacją...

Zacznijmy od tego, że aplikator zawarty w opakowaniu nabiera zbyt dużą ilość produktu. Dlatego najpierw trzeba go odpowiednio "zebrać" z tego grzebyka. Kolejną kwestią jest, że jeżeli dotkniemy grzebyczkiem zbyt mocno brwi to łatwo uzyskamy plamy. Dlatego trzeba bardzo uważać z aplikacją, aby nie uzyskać zbyt sztucznego efektu. W dodatku grzebyczek jest zbyt długi, nie jest dopasowany do kształtu brwi.

Mimo wszystko cena produktu oraz uzyskany dzięki niemu efekt jest bardzo przyjemny dla oka, dlatego pewnie skuszę się na jego zakup w przyszłości. Chyba, że znajdę produkt, którego aplikacja będzie wygodniejsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445221].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

Żel do brwi Wibo jest w ładnym brązowo - popielatym kolorze. Niestety nie jest matowy. Nie przeszkadza mi to zbytnio i wg mnie na razi. Dobrze usztywnia włoski na brwiach i pozostawia je na swoim miejscu przez długi czas. Dobry produkt za małe pieniądze. Szkoda tylko, że szczoteczka jest taka duża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436626].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny!

Do tej pory nie robiłam zupełnie nic z moimi ciemnymi brwiami bo uważałam, że same w sobie są ok i nie potrzebują poprawy. Jednak oglądając różne tutoriale na YT skusiłam się na swoje pierwsze podejście właśnie z tym produktem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem jakim można osiągnąć za pomocą tego żelu! Ładnie wypełnia brwi i nadaje kształt a kolorek brązowy świetnie się zgrywa i nie robi sztucznego wrażenia. Makijaż taki wytrzymuje cały dzień. Ilość produktu jaki otrzymujemy za pierwszym wyciągnięciem szczoteczki jest wystarczająca na pokrycie brwi przez to też jest bardzo wydajny. Świetny dla osób początkujących które chciałyby zobaczyć jak coś takiego się na ich brwiach sprawdzi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1402771].usefull || 0 }}% pomocna.

uwaga na drobinki

Mam ten żel od pół roku, nie używam go bardzo często bardziej moja siostra bo ma ciemniejsze włosy. Mój kolor włosów to ciemny blond.

Dla kogo?
Ten żel sprawdzi się dla brunetek i osób o ciemnym kolorze włosów, ponieważ jego kolor jest dość widoczny na brwiach i przy moich włosach brwi wyglądają na złe i ciemne.

Plusy:
+dobrze utrzymuje włoski
+ wygodna szczoteczka
+ tani i dostępny

Minusy:
- zawiera w sobie drobinki które mogą być widoczny w niektórych światłach. Ogólnie myślę że nie rzucają się w oczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306956].usefull || 0 }}% pomocna.