Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Eyebrow Stylist, to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, będziemy mogli podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Kosmetyk pozwoli skorygować niedoskonałości brwi: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności, dopasuje brwi do kształtu twarzy i wyeksponuje kolor oczu. Dodatkową zaletą tuszu jest żelowa konsystencja, która pozwala na równomierną i dokładną aplikację kosmetyku.

Mój must have

Mam to szczęście, że kolor żelu do mnie idealnie pasuje. Żel spełnia swoje zadanie, bo utrwala i trzyma brwi w ryzach. Do tego jest łatwa dostępność i cena sprawia, że długo nie zmienię go na żadnej inny.

Super się sprawdza

Bardzo dobrze i szybko się nakłada. Kolor jest naturalny. Podkreśla i utrzymuje niesforne brwi. Efekt pozostaje cały dzień dopóki nie zmyje makijażu produkt na plus ..

Rewelacja

Długo szukałam czegoś, co poradziłoby sobie z moimi gęstymi brwiami i nadało im wyrazistości. Zdecydowałam się na coś, co da tylko lekkie podkreślenie i zakupiłam żel z wibo.

Rewelacja !

Używałam do wielokrotnie . Zużyłam na pewno kilka opakowań . Do stylizacji brwi najlepszy. Bardzo fajna aplikacja produktu. Nakłada się odpowiednią ilość. Utrzymuje się aż do momentu zmycia makijażu. Jest tani. Nie szukam innego produktu.

Superowy żel!

Żel ma świetny kolor, mega uniwersalny.
Dobrze "trzyma" włoski przez cały dzień, szczoteczka jest o wiele lepsza niż w starej wersji.
Daje naprawdę piękny, naturalny efekt używany solo, a z innymi produktami nie kłóci się w niczym.
Polecam każdemu, a przede wszystkim jest tani, więc każdy może spróbować

Na plus

Moich brwi praktycznie nie widać, są bardzo jasne. Po użyciu tego żelu dobrze rzucają się w oczy. Nie mam problemu z jego aplikowaniem. Ujarzmia włoski i sprawia, że cały dzień pozostają one na swoim miejscu . Wygodna aplikacja, chociaż czasem trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo i nie skleić włosków.

Dobry

Jak za tę cenę to jest fajny. Ma ładny chłodny odcień, utrzymuje włoski w jednym miejscu, jest bardzo wydajny. Niestety za ciemny dla blondynek i szczotka trochę duża, więc ciężko się nią pracuje . Ja ogólnie mam taki patent na ten żel, że nabieram go trochę na pędzelek, dzięki czemu łatwiej się nim pracuje i można stopniować kolor. Dla brunetek jak najbardziej na tak, dla blondynek też, ale ostrożnie.

Ulubieniec

Po wycofaniu mojego ulubionego zelu z rimmela postanowilam poszukac jakiegos zamiennika. Zauwazylam produkt z wibo jednak nie wiazalam z nim wielkich nadzei. Produkt okazal sie hitem! Nie szukam innego. Kolor idealnie pasuje do moich wlosow i cery. Produkt jest bardzo wydajny. Szczoteczka jest ok. Zrobienie idealnych brwi to doslownie kilka sekund. Swietna cena w stosunku do jakosci. Wystacza na bardzo dlugo.

Mi odpowiada

Żel do brwi kupiłam głównie w celu utrwalenia włosków, ponieważ w ciągu dnia często "czochrały się" i wyglądało to nieładnie. Miałam już poprzednią wersje żelu od wibo i bardzo ją lubiłam, dlatego stwierdziłam że spróbuje nowej, gdzie metamorfozie uległ aplikator. Teraz jest on zdecydowanie lepszy, bardziej precyzyjny i nabiera mniej produktu, co jest plusem. Kolor żelu jest dla mnie idealny, jest to ciemny chłodny brąz bez żadnych drobnek. Zazwyczaj nakładam go na pomalowane wcześniej brwi kredką lub cieniem, aby pozostały na swoim miejscu w ciągu dnia. Żel dobrze sprawdza się w tej roli. Utrwala je, choć nie jakoś bardzo, przy zdejmowaniu bluzki, włoski mogą się rozczochrać, ale jak dla mnie spełnia swoje zadanie. Dodatkowo sprawia, że pomalowane brwi wyglądają bardziej naturalnie, uwydatnia widoczne włoski i sprawia że brew nie jest płaska, a trójwymiarowa. Jeśli chodzi o stosowanie żelu na niepomalowane niczym wcześniej brwi również wygląda dobrze. Daje bardzo subtelny efekt i kolor. Raczej nie da się wypełnić nim ubytków.

Niestety trochę za ciemny

Kupiłam ten produkt, aby używać go do nadania moim brwiom odrobiny koloru oraz przeczesania ich, aby były ujarzmione przez cały dzień.
Jestem blondynką z jasną oprawą oczu i niestety ten odcień był dla mnie za ciemny i za ciepły.
Jeśli chodzi o jego trwałość na brwiach to była ona ok - ładnie je rozczesywał i utrzymywał się na nich cały dzień bez osypywania się.
Niestety kolejnym minusem jest zbyt duża szczoteczka, która nie pozwala precyzyjnie wyczesać brwi, przez co często wyjeżdżałam poza ich kontur i brudziłam sobie skórę wokół oczu i na czole.
Oddałam go mamie, która ma gęstsze i ciemniejsze brwi - u niej sprawdza się bardzo dobrze.

Lubię go

Mam ciemne gęste brwi i ten produkt idealnie sprawdza się do ich ujarzmienia i utrwalenia. Kolor idealnie pasuje do naturalnego odcienia moich włosków. Utrzymuje się na brwiach cały dzień, nie rozmazuje się ani nie kruszy.
Jedynym minusem jest zbyt duża szczoteczka jak na produkt w kolorze, trzeba uważać przy aplikacji by nie wyjechać poza kształt swoich brwi i się nie ubrudzić.

Dla początkujących ok.

Szczerze powiedziawszy makijaż brwi to dla mnie czarna magia. Zawsze z zazdrością patrze na dziewczyny z perfekcyjnie wymalowanymi brwiami. Ja mam brwi jakie mam i wiem, że w mocno zaznaczonych wyglądam groźnie ,dlatego szukam czegoś co da efekt ale bez przesady. Wybór padł na żel z Wibo....szkoda, że trafiłam na wersję z nową szczoteczką bo niby poprzednia była o niebo lepsza. No cóż pech to pech. Mimo to jestem w miarę zadowolona z efektu.
Po przejechaniu kilkukrotnie szczoteczką brwi są ładnie podkreślone i ujarzmione ;absolutnie nie przerysowane. Przy mocniejszym nacisku nawet delikatnie wypełnia braki w brwiach. Mi taki efekt zupełnie wystarcza.
Kolejnym plusem jest to , że żel jest tani i łatwo dostępny w każdym Rossmannie.
Dla osób które marzą o brwiach z Instagrama czy YouTube żel może okazać się za słaby.