Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Wibo, Eyebrow Stylist (Brązowy żel stylizujący do brwi (nowa wersja))

Eyebrow Stylist, to brązowy tusz do stylizacji brwi, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, będziemy mogli podkreślić brwi i nadać im idealny kształt. Kosmetyk pozwoli skorygować niedoskonałości brwi: optycznie je zagęści, doda koloru oraz zatuszuje nierówności, dopasuje brwi do kształtu twarzy i wyeksponuje kolor oczu. Dodatkową zaletą tuszu jest żelowa konsystencja, która pozwala na równomierną i dokładną aplikację kosmetyku.

w sumie nie wiem..

Produktu wibo używam na wykonczenie i rozczesani brwi po użyciu cienia. W tej roli sprawdza się doskonale. Odpowiada mi jego ciemną brązowy, raczej chłodny odcień. Próbując go solo (bez cienia) nie byłam do końca zadowolona, gdyż ciężko mi było "dorysować" brakujące brwi :)

Najpierw spoko potem meh

Używałam tego produktu przez jakiś czas solo, wydawał się spoko ale jakoś po dłuższym czasie źle mi się go nakładało musiałam sie nagimnastykować żeby nie nabrać za dużo, był jakiś zbyt gęsty i drobinki które początkowo nie były widoczne nagle zaczęły się rzucac w oczy. Nie wiem czy trafiam na jakiś starszy egzemplarz który po prostu był u kresu swojego działania czy też z czasem tak się zachowuje. Szczoteczka jest mało pomocna i zdecydowanie trzeba trafić żeby miec dobry kolor brwi żeby produkt się nie wyrózniał wśród włosków.

Dla ułożonych

Właśnie zdałam sobie sprawę, że zbliża się promocja -55 a ja właśnie robie porządki w szafce. Przypadek? Nie sądzę!
Już zaczynam sprawdzać co się kończy, i co mogę sobie z tej okazji kupić; )
Ten produkt. ..it kilka innych znalazłam w pudełku (takie z tyłu szafki- takie wiecie- gdzie chłop nie dojrzy ) żel do brwi kupiłam jak zawsze w tym czasie- pod wpływem ludu.
Użyłam go kilka /kilkanaście razy i wrzuciłem do pudełka. Użyje go kiedyś. .. no ale trafiłam na coś lepszego...a! To niech będzie na czarną godzinę i tak sobie zyje w ukryciu.
Żel jest dobry dla ładnych, gęstych i ułożonych brwi. Produkt wtedy utrwali i lekko podkreci kolor. Jeśli masz...ubytki/ prześwity, dzikie krzaki...produkt Cię nie zadowoli

Wibo na wiosnę 2015

jeden z lepszych produktów

wiele przetestowałam produktów do brwi w szczoteczkach, jednak ten od Wibo jest najlepszy. początkowo produktu jest za dużo na szczoteczce ale zdarza się to i z produktami z górnej cenowo półki. Cena wibo to niecałe 12 zł jednak jakość trwałość i sam produkt bija na głowę wszystko co dotąd wypróbowałam.

Mój Ci on!

Żel Wibo już półtora roku gości w mojej kosmetyczce i chyba długo tam pozostanie,ponieważ jest łatwy w użyciu i daje super efekt na moich jasnych brwiach.Bardzo szybko można szczoteczką wyrysować na nowo swoje brwi,a produkt trzyma się bardzo mocno przez wiele godzin.

Dobry produkt

Mam jasne brwi, które potrzebują podkreślenia. Eyebrow Stylist jest stanie mi w tym pomóc. Nadaje kolor, ujarzmia niesforne włoski. Jednak wolałam go w wersji ze starą szczoteczką :(

Delikatny produkt nocny efekt.

Na początku byłam sceptycznie nastawiona. Obawiałam sie ze efekt bedzie zbyt delikatny i mokry. Wolałam wiec cienie. Myliłam sie jednak bardzo. Żel swietnie wygładza włoski i nadaje im mocnego koloru jak na produkt w żelu. Mozna nim swietnie wyczesac i wystylizowac brwi. Dodaje charakteru spojrzeniu i wyrazu naszej twarzy. Dla lepszego efektu proponuje nabrać więcej i nakładać czubkiem szczoteczki.

Przyjemny produkt

Produkt bardzo przyjemny. Ładnie ujarzmia brwi. Po jego zastosowaniu zostają w konkretnym miejscu. Jest bardzo trwały i wydajny. Opakowanie jest poręczne. Dodatkowy atut stanowi cena. Jedyny mankament to kolor, trzeba również uważać żeby nie nałożyć go zbyt dużo. Ogólnie polecam.

Nie jest zły

Lubię kiedy moje brwi mają ładny kształt a do tego są potrzebne dobre produkty. Na rynku jest ich coraz więcej a z racji na atrakcyjną cenę kupiłam ten żel. Nie miałam okazji zapoznania się z opiniami na jego temat przed kupnem, kolor również mogłam sprawdzić dopiero w domu.
Aplikator jak na produkt do stylizacji brwi jest za duży, zdecydowanie byłby wygodniejszy, gdyby szczotka była mniejsza.
Kolor jest dość ciemny, jednak nadal jest to brąz.
Trwałość produktu jest jak najbardziej na plus, jednak nie jest to żel utrwalający brwi o działaniu mocnym jak lakier do włosów.
Wykończenie produktu mnie najbardziej przeraziło. Nie jest to ani mat, ani satyna lecz ma on połysk i niestety jest on widoczny na brwiach, zwłaszcza na słońcu. Nie wygląda to zbyt naturalnie. Niestety w moim przypadku to przekreśla ten produkt i ze względu na błysk nie kupię go ponownie, choć sam produkt nie jest najgorszy.

Całkiem niezły

Za taką cenę można sprawić sobie naprawdę dobry żel do brwi. Jedynym minusem jest szczoteczka, bo jednak jest troszeczkę za duża, aby móc sprawnie nią operować.

Dla mnie hitem nie będzie

Oj, jestem trochę rozczarowana tą mascarą. Nie wiem, z czego to do końca wynika, nie mam szczególnie rozbrykanych i niesfornych brwi, więc i oczekiwań wygórowanych nie przejawiam. Być może to przez tą wielką, bulwiastą szczoteczkę (szczotę!), która po prostu utrudnia mi malowanie i odpowiednie rozprowadzanie produktu.
Otóż szczotka. Naprawdę duża i w takim kształcie, jak nie lubię, czyli sporej mascary z wybulwieniem, taki kształt maczugi. Jednak jestem zwolenniczką małych i zgrabnych szczoteczek do brwi, takich jak w Essence czy Lovely. Tą po prostu źle mi się manewruje, niewygodnie układa włoski. Dodatkowo mam wrażenie, że nabiera zbyt małą ilość formuły. Uwaga - na zdjęciu na wizażu widzę inny kształt szczoteczki - i na taki liczyłam, takiej szukałam, taką - jak sądziłam - kupiłam, niestety w nowym wydaniu (albo tym egzemplarzu?) jest to maczuga. Załączam foto - aplikator jest taki sam, jak w Wibo Eyebrow fixer, wiec albo ktoś mi podmienił aplikator, albo nowa edycja ma taką szczoteczkę ;P Ale raczej nikt mnie nie oszukał, bo jak pytałam w Rossmannie - to tak, one są teraz takie.

Kolor - wydaje się ciemny, ale moich włosków nie przyciemnia. Nie jest to dla mnie problem, bo kolor nadaję kredką czy pomadą, a żelu używam jako utrwalacza - jednak jeśli ktoś oczekuje przede wszystkim przyciemnienia, może się rozczarować.
Odcień ma metaliczny poblask, jakby perłowy (?), ale ten efekt na brwiach zanika, nie widać go w ogóle.

Działanie: po nałożeniu żelu włoski jako tako się trzymają, ale nie jest to efekt długotrwały. Używając tych samych produktów co zawsze, np. cienia, kredki - z tą mascarą trzymały się zawsze gorzej, łatwo było kolor rozmazać. Żel w żaden sposób u mnie nie usztywnia brwi, utrwalenie jest więc takie sobie.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe cechy tej mascary, niestety nie mogę ocenić jej wysoko. Jest to przeciętny tusz, z niewygodnym aplikatorem, nie wiem czy sprawdzi się w ogóle u kogoś z brwiami wymagającymi porządnego ujarzmienia. U mnie może być, ale moje brwi łatwo jest utrzymać w ryzach. Taki subtelny, do delikatnego podkreślenia, nie do utrwalania. Takie fifty-fifty, zdecydujcie sami.

jest super

Szukałam czegoś na cieplejszą porę, aby : podkreślić brwi bez konieczności precyzyjnego wyrysowywania brwi, czegoś co nie zniknie po godzinie. I znalazłam! Idealny żel z Wibo za śmieszne 9,90 z Rossmanna. Żel nadaje kształt brwiom, wyczesując je a jednocześnie nadając im naturalnie wyglądający kolor. Jest świetny !