Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Max Factor, lumINIZER Foundation (Podkład rozświetlający)

Max Factor, lumINIZER Foundation (Podkład rozświetlający)

Podkład Max Factor lumINIZER zawiera innowacyjną formułę złożoną ze składników pielęgnujących oraz delikatnie rozświetlających drobinek, które zapewniają skórze promienny wygląd. Perłowe pigmenty rozjaśniają skórę, natomiast zawarte w podkładzie elastomery przepięknie odbijają świtało, nadając twarzy wypoczęty wygląd. Formuła podkładu Max Factor lumINIZER zapewnia skórze subtelne rozświetlenie i lżejsze krycie, wyrównujące koloryt skóry oraz drobne niedoskonałości.
Dostępny w 5 odcieniach.

Polubiliśmy się :)

Polubiłam ten podkład :) Ma ciekawe opakowanie i trochę dziwną (żelową?) konsystencję. Odcień 55 jest dla mnie idealny. Szkoda, że nie ma filtra. Krycie słabe do średniego, korektor jest niezbędny. Trwałość dobra, ale na wieczorne wyjście trzeba użyć po raz drugi. Nie zapycha i nie wysusza cery. Kto wie, może jeszcze do niego wrócę? ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1213378].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny uwagi

Podkład kupiłam na promocji w drogerii. Świetnie sprawdza się przy mojej suchej cerze, nie wysusza jej i nie podkreśla suchych skórek. Jest dosyć trwały i ładnie rozświetla. Duży plus za opakowanie. Krycie jest średnie, ale chyba takie mi w zupełności odpowiada. Cera wygląda na świeżą, wypoczętą i ładnie nawilżoną. Jednak nie nadaje się do cery mieszanej, gdyż po paru godzinach skóra zaczyna się świecić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198608].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jaki dotychczas miałam.

Mam cerę mieszaną, a mimo wszystko podkład cały dzień świetnie wyglądał na mojej twarzy. Dobrze kryje drobne niedoskonałości i ujednolica koloryt skóry.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197153].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja brwi

Przeciętny

Nie radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami, nie utrzymuje się długo na skórze, po kilku godzinach wygląda tragicznie.
Jedyny plus-opakowanie. Fajnie widać, ile jeszcze produktu zostało.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180033].usefull || 0 }}% pomocna.

Drugi raz nie kupię

Podkład skusił mnie pięknym luksusowym wyglądem.Rozprowadzałam go pędzlem i jest strasznie tępy ciężko się rozprowadza tym samym zrobiłam maskę.Efektu rozświetlenia raczej nie widziałam.Podkład dość ciężki a jednak nie kryje.Ciężko mi znaleźć jakieś plusy kupiłam go w promocji Rossmanna -49 % i to chyba jedyny plus ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175728].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z najgorszych...

Zostałam zachęcona przez moją siostrę i opinię w internecie, wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że podkład jest bardzo lekki , nawilżający i rozświetlający. Nic z tych rzeczy. Jedyne co mogę potwierdzić to to , że rzeczywiście trzyma się cały dzień, nic dziwnego bo podkład dosłownie zasycha, przykleja się do twarzy, a kiedy już wyschnie nie można go ruszyć bo pod ciepłem palca lun potarciem pędzla odklei się od twarzy i zostawi dziurę. Podkład robi straszną maske i trzeba go nakładać bardzo szybko.
Bardzo dziwna kolorystyka, najjaśniejszy kolor , jest dla mnie za ciemny i za różowy, dla porównania jestem 150buff w Revlon i NC 15 w mac.
Ogólnie rzecz biorąc nie polecam szczególnie za tą cenę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155666].usefull || 0 }}% pomocna.

Kupie na pewno! <3

Oceniam kolor 45 Warm Almond

Miałam okazję testować skin luminizer kilka dni. Teraz wiem, że to mój hit i że na 100% go kupię! Co zaobserwowałam:

+piękne opakowanie z (tak jak ja to mówię platformą) która pozwala wykończyć podkład w całości
+pompka która dozuje idealną ilość podkładu
+ładny wygląd produktu w opakowaniu
+pięknie i szybko się rozciera (polecam palcami)
+zasycha bez skorupy
+nie ma mowy o efekcie maski
+piękne satynowe wykończenie
+bardzo długo się utrzymuje
+nie czuć go na twarzy
+wydajny
+fajna żelowa konsystencja
+krycie typowo do szkoły

+można nakładać bez kremu bo absolutnie nie wysusza (mam cerę suchą)
Mogłabym wymieniać i wymieniać :) Ale jest i kilka minusów....

-cena (kupuje go na promocji)
-ciemnieje (mi to nie przeszkadza) ale to nie jest absolutnie fluid dla bladziochów

Podkład jest dla mnie hitem. Kupię go przy najbliższej promocji. Na razie przetestuje Catrice All Matt Plus. Ten podkład jest typowo &quot;na szybko&quot; gdy chcemy tylko coś na siebie nałożyć bez kremu, korektora itp. ja polecam.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1103466].usefull || 0 }}% pomocna.

dosyć

Produkt o fajnej konsystencji dość dobrze rozprowadza się pędzlem. Krycie średnie ale efekt można stopniować. Rozświetla cere w naturalny sposób gdyż nie zawiera żadnych tandetnych drobinek. Nie ściera się w ciągu dnia. Ma jednak dwie wady lekko ciemniej na twarzy i posiadaczki cery mieszanej jak ja będą musiały w ciągudnia wspomagać sie pudrem matującym

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090326].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy podkład ever!

Z ręką na sercu mogę przyznać, że ten kosmetyk firmy Max Factor to mój ulubieniec. Znakomicie rozświetla, nadaje cerze promienny wygląd, ukrywa oznaki zmęczenia. Czasami z pośpiechu nakładam podkład palcami, a i tak podkład ten spełnia moje oczekiwania w 100%. Kosmetyk wart swojej ceny!
Plusy:
+dosyć przyjemny zapach
+kolor 75 Golden ładnie wygląda na mojej twarzy
+wydajny
+łatwy w aplikacji
+dostępność
+ma plastikowe opakowanie, co uważam za plus-nie muszę nosić zbędnych ciężarów(jak w przypadku szklanych buteleczek) w torbie
+cena idzie w parze z jakością
+idealnie rozświetla
+nie zapycha
+ nie daje efektu maski

Minusy
-mógłby być jeszcze jeden odcień-ciemniejszy

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057981].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla jednych super dla drugicg nie

Podkłąd dobrze rozświetla cerę i jest bardzo lekki, niestety nie matuje on ani tym bardziej nie kryje. Kupiłam raz na promocji i więcej tego nie zrobie, ponieważ potrzebuje podkładów kryjących. Jest on dobry do cery suchej do tłustej zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: połowe 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043047].usefull || 0 }}% pomocna.