Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Dabur, Miswak (Ziołowa pasta do zębów)

Dabur, Miswak (Ziołowa pasta do zębów)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 100 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Naukowo opracowana pasta do zębów, jej głównym składnikiem jest czysty ekstrakt roślinny Miswak Salvadore Persica, czyli słynne Drzewo Arakowe, które porasta południowe tereny Afryki i wschodnią część Indii. Gałązki tego drzewa w rzeczywistości od wieków służyły jako szczoteczka do zębów i są jej najstarszą formą. Od tysięcy lat są znane pod nazwą "patyczek do żucia". Szczoteczkę wykonywano żując lub rozgniatając małe gałązki lub korzenie roślin tak długo, aż włókna na jednym z końców były na tyle luźne, że przypominały twardą szczotkę. Miswak jest rzadką, silną i bezcenną rośliną, ponieważ zapewnia niewiarygodne świadczenia chroniące jamę ustną. Ściągające i antybakteryjne właściwości ekstraktu z drzewa arakowego przyczyniają się do zmniejszenia próchnicy zębów i doskonale chronią dziąsła. Pasta skutecznie czyści zęby, wzmacnia dziąsła, pozostawia świeży oddech.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Nie tym razem

Tak jak Suzeta, która zrecenzowała Miswak jako pierwsza, również mam podobne odczucia i wrażenia z jego stosowania. I tak, jak Ona nie jestem w stanie uciec od porównania tej pasty do innego produktu Dabur - z Neem, który stał się moim ulubionym.
Do plusów pasty Miswak z pewnością należy zaliczyć jej (w dużej mierze) naturalny skład oraz to, że delikatnie, aczkolwiek skutecznie czyści zęby, pozostawiając je błyszczące i zadbane. Pasta nie podrażnia dziąseł, ani nie uwrażliwia zębów, a już niewielka jej ilość wystarcza, by uzyskać mnóstwo białej piany i starannie wyszczotkować zęby.
Miękka, wygodna tubka ułatwia zużycie jej do końca bez straty produktu, a cena (kupiłam ją za około 2 funty) jest wg mnie bardzo uczciwa. Zwłaszcza, że pasta jest bardzo wydajna (mam ją od dobrych 2 miesięcy, a ubyła może 1/3 zawartości tubki).
Niestety Miswak nie zapewnia tak długotrwałego uczucia świeżości, jak pasta z Neem, którą m.in. za to cenię. Nie do końca odpowiada mi również jej smak, przypominający \'Sachol\', choć w słodszej odsłonie;p
Generalnie pasta nie jest zła i z pewnością nie zrobi stosującemu ją krzywdy, jednak ja raczej już po nią nie sięgnę.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Lubię Dabur, ale nie tym razem.

Kocham pastę Dabur z wyciągiem z Neem, która jest poprostu genialna. Niestety ta mnie nie zachwyciła. Popierwsze nie jest tak naturalna jak ta z Neem, a po drugie nie ma tak cudownego smaku jak ta z wyciągiem z Neem. Myjąc nią zęby czuję bardzo słodki posmak, pewnie dlatego, że zawiera dużo sorbitolu. Owszem - pasta dobrze oszyszcza zęby, ale nie odświeża tak jak moja ukochana pasta. Wybróbowałam, sprawdziłam i oceniłam- ale napewno już jej nie zakupie kolejnu raz bo ideał już znalazłam.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  273
  recenzji

  337
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  118
  recenzji

  302
  pochwał

  6,36

 3. 3

  33
  produktów

  112
  recenzji

  250
  pochwał

  5,63

Zobacz cały ranking