Isana, Body Creme Olive (nowa wersja) (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Isana, Body Creme Olive (nowa wersja) (Krem do ciała z oliwą z oliwek)

Krem zapewnia intensyną pielęgnację suchej skóry dzięki zawartości oliwy z oliwek i masła shea. Witamina E i gliceryna zachowują właściwe nawilżenie skóry. pH przyjazne dla skóry. Produkt testowany dermatologicznie.

Porażka

Z początku dziwiłam się, skąd tyle niepochlebnych recenzji na temat tego balsamu. Wtedy wydawał mi się bardzo w porządku. Dopiero z czasem zorientowałam się, że to on spowodował u mnie wysuszenie skóry (z czym wcześniej nie miałam większego problemu), a do tego wywołał reakcję alergiczną. Na nogach pojawiły mi się początkowo wielkie, czerwone, swędzące placki. Teraz zostały już tylko dwa mniejsze oraz pojedyncze czerwone krostki, niestety dość widoczne. Szkoda, że idzie lato, a ja muszę ukrywać nogi bo po prostu wstydzę się, co ten krem u mnie nawyczyniał.
Zdecydowanie NIE polecam.

taki sobie

Zdecydowałam się na jego zakup skuszona zawartością oliwy z oliwek w składzie, która powinna dobrze nawilżać skórę. Niestety nie sprawdziło się to w tym kremie. Nie pamiętam, na którym miejscu w składzie była oliwa, zapewne gdzieś daleko. Krem nie radzi sobie z suchą skórą. Pachnie bardzo ładnie. Opakowanie bardzo duże i wygodne i za to plus, jednak dla mnie działanie w sumie żadne. Może sprawdziłby się jako krem do rąk.

dobry wybór

Ten krem można śmiało porównywać do dużo droższych odpowiedników. Nawilża, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny i bardzo łatwo się go rozprowadza, nawet na nogach :)

Wykorzystała: kilka próbek

Słaby

Krem słabo nawilża i do tego uczula. Ma nieprzyjemny zapach, choć bardzo delikatny. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, lecz działania brak. Zaletami tego kremu jest wygodne opakowanie, wydajność, niska cena i fajna konsystencja, szkoda tylko, że rezultaty na skórze znikome.

Przeciętny.

Krem do ciała z oliwą z oliwek jest produktem przeciętnym, ale na pewno nie zaszkodzi. Kupiłam go, ponieważ ma duże opakowanie, jest tani i mam dobre doświadczenia z innymi produktami marki Isana. Ten krem ma fajną konsystencję, miły zapach i jest wydajny. Jeśli chodzi o jego działanie to krem na pewno nawilża, wygładza skórę, ale nie jest to efekt długotrwały i nie polecam stosować go po depilacji. Według mnie można mieć go w łazience i stosować co jakiś czas.

Nigdy więcej

Po pozytywnych wrażeniach z wersją masło shea i kakao kupiłam wersję oliwkową. I bardzo się rozczarowałam. Nawilża dobrze, konsystencję ma odpowiednią, szybko się wchłania. Ale ma jakiś taki metaliczny zapach. Nie mocny, ale jednak. Nie czuję oliwki, czuję metal. Przez to używam go rzadko i raczej na dolne partie ciała, aby jak najmniej czuć ten zapach. Dobrze że mój facet smaruje się nim czasami po opalaniu, bo sama nie zużyłabym go przez rok. Gdyby nie zapach, krem byłby dobry, bo spełnia obietnice producenta.

Nigdy więcej

Kupiłam ten krem jakiś czas temu i żałuję, że to zrobiłam. Zacznijmy od tego, że mam na tyle suchą skórę nóg, że bez pomocy kremów ani rusz. Ten krem nie spełnił moich nawet najmniejszych oczekiwań. Nie skomentuję tego, jak po goleniu piekielnie piekły mnie nogi i jakie placki/krosty mi wyskoczyły po zastosowaniu tego produktu. Sam zapach na początku był ok, ale wystarczyły może 2/3 tygodnie i ten zapach zrobił się tak obrzydliwy, że używanie tego to była katorga. Konsystencja też bardzo słaba, bardzo długo musiałam rozsmarowywać nawet niewielką ilość i jeszcze długo czekać dopóki się nie wchłonie. Jedynymi plusami tego produktu to cena, opakowanie, dostępność i wydajność.

Pomimo, że wielu kosmetykom poświęcam dużo cierpliwości na pokazanie swoich możliwości, bo nie zawsze wszystko zaczyna działać po pierwszym zastosowaniu to jest to jeden z niewielu produktów, których nie udało mi się nawet w połowie zużyć. Po prostu nie dałam rady.

Bardzo dobry balsam do skóry suchej. Po nałożeniu skóra jest miękka, nawilżona, gładka. łatwo się wchłania. Nie pozostaje tłustawej warstwy. Balsam starcza na bardzo długo.

Bardzo uczula

Kupiłam bo, gdyż pierwszy raz wypróbowałam go u kosmetyczki po wykonanym pedicure. Zakochałam się w zapachu, sprawiał wrażenie dość mocno nawilżającego. Zakupiłam go w ramach "promocji" (jak się później okazało cena z promocji jest też ogólnie ceną regularną) w Rossmannie . Wypróbowałam go wieczorem, po zrobionej depilacji nóg. LUDZIE! JAKIEGO UCZULENIA DOZNAŁAM!!!! Wyskoczyła mi wysypka w postaci placków, które mocno swędziały i zostawiły na moich nogach plamy, które kolorem przypominają siniaki. Koleżanka nie wierząc wypróbowała też ten krem i miała efekt podobny do mojego, czyli: wysypka, swędzenie, plamy. NIE POLECAM!

- produkt jest latwo dostepny
- czesto jest w promocji
- dobrze nawilza skore, nawet w zimie
- szybko sie wchlania
- jest tani
- jest wydajny

Polecam :) jak dla mnie nie ma minusow :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

lubię i polecam

W tej cenie nie oczekiwałam zbyt wiele, a dostałam znacznie więcej niż mogłam się spodziewać.

Zacznę od opakowania. Wielki, półlitrowy słój. Nie jest to może wzór solidności, ale nie jest to też opakowanie bublowate. Jest wytrzymały i praktyczny.

Krem z kolei jest dość rzadki. Zapach ma delikatny, typowo kremowy. Ja lubię takie zapachy i wolę je od rażących nos sztucznych owoców czy gum balonowych. Zapach ten nie utrzymuje się długo na skórze, a nawet jeśli to jest na tyle delikatny, że nie przeszkadza.
Krem wchłania się szybko i nie pozostawia po sobie tłustych warstw. Nawilża i to na tyle, że smarując się wieczorem, rano nadal czuję, że skóra jest nawilżona, a jestem typowym sucharkiem.

Wydajność to rzecz indywidualna. U mnie nie jest za wysoka. Opakowanie niemal do cna zużyłam w niecałe dwa tygodnie, ostatnio odgrzebałam gdzieś resztki i wykończyłam do dna.
Inne nawilżacze idą mi zdecydowanie wolniej, więc ucięłam troszkę z oceny za wydajność. W tej cenie jednak i tak jest to produkt dobry i opłacalny. Polecam.

Używam tego produktu od: łącznie około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały słój

zwykły krem

:)barrrdzo wydajny
:)gęsta konsystencja
:(słabo nawilża- działa tylko chwilowo wygładzając skórę
:]zapach- kwestia gustu; Mi się podobał, choć jest specyficzny... nie jest to zapach typowy dla kosmetyków z napisem "oliwka", dla niektórych może być drażniący
:)ciekawy skład
;)dodatkowo stosowałam go jako odżywkę na włosy- tu całkiem nieźle wygładzał włosy ;)
:)cena!