Isana, Professional, Farbglanz Blond, Spulung (Odżywka do włosów blond i farbowanych na blond)

Odżywka do włosów blond lub farbowanych na blond. Zawiera ekstrakty ze słonecznika oraz rumianku. Nadaje włosom blond połysk, zawiera pigmenty kolorowe, dobrane do włosów blond. System `połysk koloru` do włosów blond zawiera kompleks z filtrem UV i witaminę E. Wygładza włókna włosów oraz powoduje, że włosy optycznie odbijają światło. Regularnie stosowana odżywka Isana sprawia, że włosy otrzymują nowy, długotrwale lśniący połysk. Dzięki formule pielęgnacyjnej zawierającej witaminę E, ekstrakty ze słonecznika, rumianku oraz pantenol ułatwia rozczesywanie włosów, które od korzeni aż po same końce mają wygładzoną powierzchnię.
Po umyciu włosów delikatnie wmasować w mokre włosy, pozwolić krótko wchłonąć, po czym starannie spłukać. Odżywka nadaje się do codziennego stosowania. Nie zawiera silikonów.

Super!

Bardzo dobra - tania odzywka. W sumie niewiele sie po niej spodziewalam, kupilam bo byla w promocji i kosztowala okolo 5 zl. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla! Ma fajna konsystencje- nie za gesta- nie za rzadka, ladnie pachnie. Wystarczy przytrzymac ja na wlosach okolo minuty i efekt jet naprawde super. Wlosy lejace, gladkie, blyszczace (zaznaczam ze mam idealnie proste wlosy), lekko dociazone ale nie obciazone. Idealnie sie rozczesuja. Dodatkowym plusem jest to, ze nie przyspiesza przetluszczania. Wplywu na kolor nie zauwazylam - ale i tak mi sie podoba.

Mieszane odczucia

Na początku bardzo podobało mi się działanie tej odżywki, włosy błyszczały, były miękkie a kolor mniej żółtawy, bardziej wyrazisty.

Niestety po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że końcówki włosów sa bardziej przesuszone, szorstkie a działanie odżywki już praktycznie żadne.

Najwidoczniej składnik, który wpływa na odcień włosów stosowany na dłuższa metę im nie służy, nie wydaje mi się żeby inny czynnik miał wpływ, poniewaz nic nie zmieniałam w pielęgnacji włosów i dostosowałam ją do obecnej pory roku.

Bardzo lubię standardową ciemnożółtą odżywkę z tej serii, ale ta mnie niestety zawiodła, myslałam, że może będzie hit jak tamta...

Dobrze, że była tania i kupiona w promocji, ale myślę, że może być ok dla włosów w celu lekkiej poprawy koloru włosów blond od czasu do czasu, za często raczej nie.

Blond rozczarowanie

Używałam razem z szamponem. Niestety, odżywka źle się dogadywała z moimi włosami. Szybko się przetłuszczały, za to końce zrobiły się kruche. Po odstawieniu wszystko wróciło do normy. Nie zauważyłam, żeby specjalnie wpłynęła na poprawę odcienia moich włosów, w przeciwieństwie do szamponu, który stosowałam jeszcze przed odżywką i niesamowicie rozjaśnił mi końce, oraz dodał im blasku.

Całkiem niezła

Odzywka, całkiem niezła. Na pewno lepiej kupić ją niż szampon z tej samej serii. Trochę ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy w niezłej kondycji. Ale o działaniu tych tajemniczych pigmentów kolorowych obiecanych przez producenta można zapomnieć.

Najgorsza, jakiej używałam

Odżywka, która zdetronizowała wszystkie moje włosowe koszmarki. Mam włosy wysokoporowate, farbowane na końcach na blond, który zmywalną koloryzacją przerabiam na różne barwy (najczęściej niebieski). Są wysokoporowate i zdecydowanie suche.

Działanie: Nakładałam na kilka minut po myciu i spłukiwałam. Zwykle jestem wymagająca, ale po tej odżywce nie oczekiwałam cudów (bo patrząc na skład, nie ma po czym spodziewać się wielkiego nawilżenia czy odżywienia). Chciałam czegoś nabłyszczającego (o czym pieje producent) i niedrogiego. No, ale co powiedzieć o odżywce, która nie ułatwia rozczesywania, nie nabłyszcza (mimo rozbudowanej deklaracji) i tak usztywnia i wysusza włosy, że w dotyku i wyglądem imitują siano? Ta odżywka nie robi niczego, co każda zwykła odżywka robić powinna.

Plusów brak.

Minusy oczywiste:
-wysuszenie włosów jest porażające
-są szorstkie i się plączą
-pieniądze, choć nieduże, to jednak w błocie

Podsumowując: Rossmann ma mnóstwo świetnych produktów do włosów, ale ten to przeciwległy biegun. Nie polecam nikomu, a posiadaczkom wysokoporowatków bardzo usilnie odradzam - widząc co robi z włosami, zawału dostać można ;)

Słaba

Bardzo słaba odżywka, ani szczególnie nie odżywia moich włosów, ani nie dodaje im szczególnego blasku czy lekkości.

Zalety:
- ładnie pachnie
- wydajna
- nie droga

Wady:
- nie nawilża
- nie nadaje połysku
- włosy są oklapnięte
- dość szybko się przetłuszczają

Nie polecam do cienkich i delikatnych włosów.

Piękny połysk

Odżywka z super działaniem, za małe pieniądze ;) Nakładałam po umyciu włosów na 15 minut i spłukiwałam.
+piękny połysk blondu (włosy wyglądają obłędnie!)
+nie obciąża włosów
+włosy bardzo dobrze się rozczesują
Jedyny minus jak dla mnie to za słabe nawilżenie włosów. Włosy są piękne, wszystko super, ale w dotyku są po prostu suche. To jedyny minus.

Odżywka idealna!

Idealna do włosów farbowanych na blond. Po nałożeniu włosy od razu wydają się gładsze a po spłukaniu i wysuszeniu nie ma problemów z rozczesaniem. Co do efektów końcowych - włosy ładnie lśnią, są pachnące i odżywione a co najważniejsze - nie są obciążone i dobrze się układają.
Dodam, iż moje włosy są proste, sztywne i niezbyt gęste z natury.
Cena mega niska jak za tak dobrą jakość.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 pełnych

Włosy idealne

Włosy :
- Bez obciążenia i włosy są lekkie i przyjemne w dotyku
- Ładnie pachną
- Ładny kolor odżywki ,(miło popatrzeć na dłoń) xD
- Nie sklejają się
- Łatwo rozczesuję się włosy , i nie splątują się

Używam tego produktu od: 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedne małe

Dla nie trudnych włosów

Po odżywkę tą skusiłam się, ponieważ lubię produkty które podkreślają mój naturalny kolor włosów. I mimo że była ok, to kilka aspektów mi w niej przeszkadzało. Samo działanie niby było dobre, włosy ładnie się rozczesywały, ale były strasznie napuszone po wyschnięciu. Końcówki były nie były tak nawilżone jak bym chciała, i jak producent to obiecuje. Jest dość lekka i nie obciąża włosów. Zapach jest dość specyficzny, bardzo męski, przypomina wodę po goleniu. Nie błyszczały się po niej włosy, ale myślę że lekko podkreśliła kolor moich włosów, i farbowane końcówki na blond też. Jednym słowem jeśli wasze włosy lubią odżywki bez silikonów, na pewno się polubicie, jednak to nie jest zbyt dobry wygładzacz i ujarzmiarz włosów.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Genialna !

Tani produkt , który spisuje się na 5+ ! Ladnie wlosy nawilza , nadaje polysku . Włosy nie nabierają po niej żółtego odcienia . Na włosach tworzy się tafla , która w słońcu przecudownie się mieni . Na promocji mozna ją dostać za 5 zł/200 ml . Będę do niej powracać .

średniak

Odżywka jakich wiele. Nie robi szału.
+ułatwia rozczesywanie
+dociąża
+cena
Nie zauważyłam żeby jakoś wpłynęła na kolor, mogła by też lepiej nawilżać.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie