Dermika, Skin Correct, Lily-Skin, Naprawczy krem na noc odmładzający wygląd skóry

Aktywnie stymulujący i regenerujący krem stworzony do pielęgnacji cery z widocznymi oznakami upływającego czasu jak zmarszczki, rozszerzone pory i przebarwienia. Jego aktywne składniki działają podczas snu, aby przywrócić skórze młody wygląd. Aktywator LOXL zwiększa ilość elastyny w skórze, poprawia jej elastyczność i napięcie, spłyca zmarszczki i przeciwdziała wiotkości, RRP - reduktor rozszerzonych porów redukuje rozmiar porów, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej jednolita, a neuroaktywny kompleks rozjaśniający (ekstrakt z gwiezdnej lilii) redukuje rozmiar i pigmentację przebarwień.

Bardzo dobry krem

Krem mieści się w pięknym szklanym słoiczku. Trzeba przyznać - jest bardzo estetyczny. Słoiczek jest dodatkowo zapakowany w tekturowe pudełko. Wygląd zewnętrznego opakowania oraz słoiczka przyciąga wzrok i zachęca do zakupu. Bardzo podoba mi się także wnętrze, które kryje słoiczek. Krem jest naprawdę udany. Ma dobrą konsystencję i trochę dziwny zapach, ale da się go znieść. Krem łatwo się wchłania. Przynosi komfort cerze. Świetnie nawilża. Przy dłuższym - około miesięcznym - stosowaniu można zauważyć znaczną poprawę w wyglądzie cery. Pory rzeczywiście stają się mniej widoczne. Przebarwienia stają się jaśniejsze. Kremu używało mi się bardzo przyjemnie. Jeszcze przyjemniejsze było to, że kupiłam go w sporej promocji. Cena regularna niska nie jest. Teraz jestem na etapie używania innych kremów od Dermiki.

Bardzo słaby

Jakiś czas temu zakupiłam ten krem z wielką nadzieją, że krem nieco droższy od tych, których używałam dotychczas zdziała cuda. Okazało się, że cudów nie było, za to była wielka porażka. Krem nie robił nic, nie nawilżał, nie regenerował, wręcz pogarszała stan skóry. Podejść do kremów firmy Dermika miałam jeszcze co najmniej dwa i za każdym razem kończyło się wielkim rozczarowaniem . Szczególnie w pamięci utkwił mi fakt, iż krem, nie tylko ten, ale wszystkie z Dermiki, których używałam, bardzo podrażniał oczy, w sytuacji gdy zbyt blisko zbliżyłam się z kremem w ich okolice. Podsumowując - spróbowałam i mam nauczkę, teraz wiem, że produkty Dermiki powinnam omijać szerokim łukiem.

Miał być naprawczy i odmładzający, a jest przesuszający...

Krem nie robi niczego co obiecuje producent. Przesuszył mi skórę; niczego nie naprawił ani nie odmłodził. Dodam , że mam cerę normalną i mam 31 lat. Nie dziwi mnie juz fakt, że Panie w Hebe wciskały go jako produkt promocyjny przy określonych zakupach. Całe szczęście, że nie zapłaciłam za niego ceny regularnej, bo byłabym jeszcze bardziej rozczarowana. Produkt nie wart złamanego grosza. Nie polecam.

To chyba nie jest krem

Kosmetyk jest dziwny. Nazwałbym go raczej peelingiem enzymatycznym niż kremem i do tego naprawczym.

Jako krem
-nie nawilża
-nie odżywia
- nie regeneruje

Jako peeling enzymatyczny
- budzimy się z gładką cerą jak po peelingu enzymatycznym

Niestety użycie tego kremu jest jak speelingowanie twarzy bez późniejszego nawilżenia. Co to za krem na który trzeba nałożyć kolejny krem? Producent nie spełnia obietnic,bo usunięcie martwego naskórka to nie naprawa.
Uwaga na skórę pod oczami. Krem wysuszy ją na wiór jeśli nałożymy go na kości policzkowe, bo skóra pod oczami i tak bo wciągnie. Okropne uczucie.

Jak na krem za 60 zł to porażka. Zwykły krem na noc z Nicea za 15 zł lepiej nawilża i odżywia. Jako peeling polecam.

Fotoszop w przepięknym słoiczku

Krem kupiłam pod wpływem impulsu, szukając specyfiku na moje bolączki, czyli coraz bardziej rozszerzone pory, przebarwienia i zmarszczki mimiczne na skroniach.

Ponieważ nie cierpię modlić się w sklepie nad półką, krem (jak zresztą wszystkie moje kosmetyki) kupiłam online. Słoiczek z wysyłką kosztował mnie 45 zł.

Pierwszą zauważalną różnicę w wyglądzie twarzy, zauważyłam po tygodniu codziennego stosowania kremu na noc. Mianowicie zaczęły znikać przebarwienia. Wiem, że jest to nie tylko zasługa kremu, ale tak szybkich rezultatów się nie spodziewałam.

Pozostałe zalety kremu:

- doskonale nawilża, co uważam za wielką zaletę, gdyż z reguły, kremy pielęgnująco-upiększające słabo mnie nawilżają. Ten, nałożony na fluid Sue od Skin79, nawilża idealnie
- wygładza. Natomiast efekt ten, jest odczuwalny dopiero na dzień następny a nie od razu. To dla mnie akurat jest zaletą, ponieważ nie wygładza tylko na chwilę dzięki silikonom
- zmniejsza widoczność porów do minimum
- likwiduje przebarwienia w tempie ekspresowym. Twarz ma wyrównany koloryt, jest jasna ale nie wybielona
- zmarszczki mimiczne na skroniach są minimalnie płytsze. Tego akurat się nie czepiam, bo nie ma chyba specyfiku na tym świecie, który likwiduje ten problem do zera
- błyskawicznie się wchłania, z czego wnioskuję, że moja skóra potrzebuje akurat tego, co jest zawarte w tym kremie
- nie zostawia tłustego filmu, twarz owszem błyszczy się strasznie, ale komu to na noc przeszkadza?
- nienachalny, przyjemny zapach, bardzo odświeżający
- krem nie zapycha, nie podrażnia i nie uczula
- odniosłam wrażenie, że w jakiś magiczny sposób pomaga w walce z niedoskonałościami, coraz mniej się ich pojawia
- przepiękny słoiczek!

Wady:

- krem po wchłonięciu wysycha, zmienia się w skorupkę i zaczyna się rolować. Przez kilka pierwszych wieczorów nieustannie dotykałam twarzy i rolowałam krem, teraz po prostu już nie zwracam na to uwagi
- przeciętna wydajność, słoiczek wystarczył mi na 5 tygodni codziennego stosowania

Moja twarz po tych pięciu tygodniach stosowania kremu wygląda jak po fotoszopie. Jest gładka, jasna, doskonale nawilżona i wypielęgnowana, z przyjemnością patrzę rano na swoje odbicie w lustrze. Jest to dla mnie niezbity dowód, że krem działa doskonale.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam go ponownie i na pewno kupię jeszcze nie raz.

Ilość zużytych opakowań: Jeden słoiczek 50 ml, jestem w trakcie drugiego i następne dwa czekają w kolejce

Lubię...

Krem kupiłam w promocji za niecałe 20 zł w mojej ulubionej aptece internetowej (warto przeglądać ofertę aptek internetowych; często mają kosmetyki i deromokosmetyki tańsze niż w drogeriach i aptekach stacjonarnych i promocje na różne produkty).

Właściwości:
- lekka, jedwabista konsystencja
- krem "sunie" po twarzy, świetnie się rozprowadza
- delikatny, przyjemny zapach, który po kilkunastu minutach znika (co ważne przy kosmetykach na noc, bo drażnią mnie intensywne zapachy, gdy idę spać)
- dobrze nawilża
- mnie nie uczulił i nie zapchał
- rano skóra napięta, wypoczęta i miękka
- zmarszczek nie likwiduje (a kilka już mam), ale nie oczekuję tego od kremu, zwłaszcza za kilkanaście czy kilkadziesiąt zł, bez względu na to, co wypisuje producent:), natomiast z pewnością poprawia ogólną kondycję cery.

Podsumowując; krem nawilża i delikatnie wygładza, zmarszczek i innych niedoskonałości oczywiście nie likwiduje (tak dobrze to nie jest), ale ma dobre właściwości pielęgnacyjne.
Być może kupię za jakiś czas, ale lubię zmieniać produkty pielęgnacyjne. Jestem zwolenniczką teorii, że cera przyzwyczaja się do danego produktu i po jakimś czasie słabiej reaguje na jego działanie, dlatego po zużyciu całego opakowania danego preparatu zmieniam na inny, co nie znaczy, że po przerwie nie wracam do tego, co się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte do końa

Bardzo fajny produkt Dermiki

Zacznę od tego, że ten krem ma 2 wersje na dzień i 2 wersje na noc: dla cer powyżej 50 roku życia i dla cer ok 35 roku. Rececnzuję krem jak w tytule "Naprawczy krem na noc" dla cer ok 35 roku życia.

Krem kupuję zawsze w promocjach odkąd pojawił się w sklepach. Przy regularnym stosowaniu zauważam zwężenie porów, lepszą pielęgnację skóry, większą gęstość i elastyczność.

Na temat zmarszczek czy rozjaśnienia niestety się nie wypowiem.

Krem bardzo polecam do codziennej pielęgnacji.

Używam tego produktu od: ponad roku