Dear Body, Gorgeous Goddess, Zapachowa mgiełka do ciała

Dear Body, Gorgeous Goddess, Zapachowa mgiełka do ciała

Niezwykle ekskluzywna i kusząca kompozycja zapachowa mgiełki czaruje aromatem piżma i sensualnej frezji. Zapewnia uczucie luksusu, zmysłowości i wyjątkowego samopoczucia przez cały dzień.

trwała piękność :)

Baaaardzo wyjdajna, baaaardzo trwała!!! o przepięknym kobiecym zapachu! elegancka, zmysłowa, romantyczna, zapach pięknie się rozwija, bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, mógłby konkurować z niejednymi perfumami ;). Bardzo mi się spodobał! Totalnie w moim stylu. Dostałam go w prezencie więc jeśli chodzi o cenę to nie wypowiem się. Nie mam pojecia gdzie można dostać te mgiełki, jeśli ktoś wie poproszę o namiary :)
chętnie zaopatrzę się w kolejną buteleczkę! a co do samej butelki to jest niesamowicie elegancka i wytworna - koronki, panterka, zestawienie kolorów. Cudo! :)

cuuuudo!

kupiłam na jakiejś promocji bo oczarował mnie zapach. zdecydowanie moje klimaty jeśli chodzi o nuty zapachowe... lekkie, zmysłowe a przy tym niezwykle kobiece. trwałość jak na mgiełkę też jest całkiem w porządku. odstrasza jedynie regularna cena produktu.

jeśli ktoś zna perfumy o przybliżonym zapachu proszę o wiadomość bo niestety za mgiełkę nie jestem w stanie płacić 40zł.