Evree, Max Repair Shampoo (Szampon regenerujący)

Evree, Max Repair Shampoo (Szampon regenerujący)

Szampon regenerujący do włosów farbowanych, zniszczonych suszeniem i modelowaniem. Dzięki działaniu aktywnych składników pochodzenia naturalnego, szampon wzmacnia i regeneruje włosy oraz uzupełnia ubytki w ich strukturze. Formuła nie obciąża włosów, a zawarty w niej filtr UV chroni kolor włosów przed działaniem czynników zewnętrznych.

Olejek arganowy - intensywnie nawilża i nadaje miękkość, wzmacnia i odżywia włosy od wewnątrz, poprawia kondycję skóry głowy.
Kreatyna - odbudowuje ubytki w strukturze włosa, zamyka łuski włosów naruszone farbowaniem i czynnikami zewnętrznymi, przywraca blask i elastyczność.
Witamina B5 - energetyzuje proces wzrostu włosów, chroni włos przed utratą wilgoci i przesuszeniem.

Włosy prezentują się świetnie

Szampon kupiłam w promocji za 5,99 PLN. Skład szamponu jest typowo drogeryjny, olej arganowy jest w pierwszej połowie składu. Ale moje włosy polubiły się z tym szaponem. Szampon ma mleczny kolor, mydlany zapach, który długo utrzymuje się na włosach, dobrze się pieni i jest szalenie wydajny. Włosy dobrze się układają, są sprężyste, miękkie i błyszczące. Duży plus za brak obciążenia. Czy ten szampon regeneruje włosy, na pewno nie. Ale szampon oczyszcza, nie przesusza, nie obciąża czyli dla mnie jest ok. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dobry ale drogi

Farbuję, prostuję, suszę, kręcę, więc wymagam od produktów wiele, aby nie zniszczyć włosów. Szampon kupiłam na promocji w superpharm za 5,99zł/400ml. Jak wszystkie produkty evree i ten jest bardzo dobry. Jest wydajny i ładnie pachnie, dobrze myje i się ładnie pieni (nie wiem dlaczego, ktoś zarzucił, że się nie pieni - może trafił na stary produkt?). Włosy mam długie i grube - prawie do pasa. Nie obciąża a przy tym ładnie je nawilża.

+ zapach
+ nawilżenie
+ piana
+ nie obciąża
+ nie spowodował łupieżu
+ wydajny ( na moje włosy wielkość orzecha wystarczy aby były idealnie umyte)
+ nie przesusza skóry głowy
+ włosy są po nim miękkie i ładnie się układają
+ gęsta konsystencja

- cena. Nie oszukujmy się ale 17zł za szampon nawet jak za 400ml to dość sporo. Jest to produkt, którego ja używam codziennie i nie chcę kupować 1,5 opakowania miesięcznie. Jak będzie na promocji to na pewno kupię. Jakby był w stałej cenie 12zł też bym kupiła, ale przekroczyć mentalnej bariery 15zł za szampon nie potrafię :)

Ilość zużytych opakowań: jeden

Trzeba z nim uważać :)

Szampon kupiłam, ponieważ bardzo lubię balsam i krem do rąk tej firmy. Jak tylko go zauważyłam, musiał być mój ;)

Plusy:
- duża butla w niskiej cenie (np. promocje w SP),
- przyjemny zapach,
- wygładza włosy, co przy moim puchu marnym ma bardzo duże znaczenie,
- włosy ładnie się po nim kręcą.

Minusy:
- niestety mam wrażenie, że niezbyt dobrze oczyszcza skórę głowy, co więcej, obciąża ją (kurcze no, nigdy nie miałam problemów z przetłuszczającymi się włosami, a tu bywa problematycznie),
- mało wydajny.

Ze względu na moje trudne włosie nadal będę szukała mojego KWC, aczkolwiek ten produkt jest wart przetestowania :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butla

Nie bardzo

Kupiłam przypadkiem, w SuperPharm była promocja, a ja nie znałam marki i lubię testować nowości.

:) + duża objętność - aż 400 ml
:) + bardzo gęsta konsytencja; biało-perłowy kolor
:) + całkiem przyjemny zapach
:) + wygodne opakowanie, które łatwo otworzyć i z powodzeniem można postawić "do góry nogami"

:( - prawie wcale się nie pieni
:( - mało wydajny przez fakt, że się nie pieni - aby choć trochę odczuć efekt uwycia włosów musiałam aplikować go 2 a nawet 3 garście
:( - bardzo źle oczyszcza! Szczególnie skórę głowy
:( - źle się spłukuje - miałam wrażenie, że przy moich bardzo długich włosach nie mogę go spłukać ze skóry głowy
:( - ciężki, nie nawilża a wydawało mi się, że wzmaga przetłuszczanie
:( - na pewno nie regeneruje
:( - nie odżywia
:( - jego winię za wywołanie u mnie łupieżu!!
:( - cena - za taką jakość zdecydowanie za wysoka, nawet w promocji

Pierwszy komsetyk marki Evree zniechęcił mnie to niej, na pewno nie kupię ponownie tego szamponu ani żadnych innych kosmetyków Evree.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

MIŁA NIESPODZIANKA

Szampon kupiłam przez przypadek i miał być dla męża. Zobaczyłam, że jest w promocji więc wzięłam. Wieczorem włączyłam komputer i na wizażu przrczytałam opinie po czym pobiegłam do łazienki by umyć włosy.
To jest wspaniałe co zrobił z moimi włosami. Gładkie, błyszczące, miękkie a jednocześnie objętość i rzeczywiście jakby grubsze. I ten niewiarygodny zapach utrzymujący sie do następnego mycia. po drugim myciu nałożyłam odżywkę, tak bez potrzeby, by mi ubywało w pojemniczku. włosy mimo odżywki nie zmniejszyły objętości. Mój mąż też nim myje i jest zadowolony. Na razie nie chce innego szamponu. Polecam naprawdę warto.

Jestem z niego zadowolona

Być może jest tak, że przyzwyczajam się do określonych kosmetyków i wydaje mi się, że te produkty nie działają już tak dobrze jak na początku. W mojej szafce znajduje się 5 szmponów, które używam na przemian. Gdybym tak nie robiła to już następnego dnia musiałabym myć głowę. Niedawno zobaczyłam w sklepie ten szampon. To chyba jakiś nowy produkt bo wcześniej nie widziałam tych kosmetyków. Jestem miło zaskoczona tym szamponem. Na plus działa cena, zapach, to ze się dobrze pieni i moje włosy wyglądają super! No i są tak odżywione, że nie muszę używać odżywki, żeby je rozczesać!.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Świetna regeneracja włosów!

Postanowiłam zakupić szampon tej firmy, po tym jak wypróbowałam serum do stóp, z którego byłam zadowolona.
Tym produktem również się nie zawiodłam.

Plusy:
* przyjemny, delikatny zapach
* włosy po umyciu i wysuszeniu sprawiają wrażenie jakby ich przybyło- powiększa się ich objętość
* czuć w dotyku, że są grube- wydaje mi się, że w przypadku osób z dosyć cienkimi i słabymi włosami efekt powinien być podobny
* włosy wyglądają zdrowo i dobrze się układają
* nie wysusza włosów

Minusy:
* brak, chyba że komuś przeszkadza duże opakowanie, ale jeśli korzysta się z niego będąc w domu, to zaliczyłabym to nawet do plusów