Floresan Cosmetic, Kera Nova, Aktywna maska przeciw wypadaniu włosów

Floresan Cosmetic, Kera Nova, Aktywna maska przeciw wypadaniu włosów

Środek zapobiegający wypadaniu włosów przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Dzięki kompleksowi ekstraktów roślin, witamin, mikroelementów i aminokwasów, maska posiada regeneracyjne właściwości. Zawarte w składzie maski składniki aktywne - biała glinka, keratyna, ekstrakt papryczki chili, chmiel, witamina E, pantenol, olej z pestek grejpfruta zapobiegają wypadaniu i stymulują wzrost włosów. Maska nadaje się do codziennego stosowania.
Biała glinka - normalizuje produkcję sebum w skórze głowy, ma dobre właściwości absorpcyjne
Keratyna - gwarantuje rekonstrukcje włosa. Włos składa się w większości z białek, zawiera także wodę, pigmenty, minerały i lipidy. Keratyna tworzy korę i naskórek, jak również międzykomórkowy materiał wiążący, który scala łuski.
Ekstrakt chmielu, olej z pestek grejpfruta, witamina E i pantenol - aktywnie odżywiają, wzmacniają i regenerują strukturę włosów na całej długości, przeciwdziałają kruchości, zapobiegają wypadaniu, stymulują wzrost włosów.
Ekstrakt papryki - wzmacnia mikrocyrkulację krwi, co pozwala na intensywne wchłanianie się składników aktywnych w skórę głowy i cebulki włosowe.

Skuteczna maska

Maska przed myciem wlosow, wiec trzeba nalozyc ja ok 30 minut wczesniej-ja tak robie.Poswiecenie oplacalo sie bo wlosy przestaly wypadac po 3-4 aplikacjach...az trudno uwierzyc? Warto wyprobowac i przekonac sie do tej maski.fakt male mrowienie odczuwam ale to zasluga papryczki.Sklad bardzo dobry, wiec czego wiecej chciec.

Używam tego produktu od: miesiaca

Uczucie pieczenia

Maskę otrzymałam od koleżanki, gdyż ostatnio moje włosy więcej wypadają. Po nałożeniu maski na włosy odczuwałam pieczenie. Wytrzymałam 15 minut i zmyłam maskę z włosów. Po zmyciu przez około 20 minut odczuwałam uczucie gorąca. Postanowiłam że do stosowania maski podejdę inaczej, krócej będę trzymała ją na włosach. Ale nawet gdy trzymałam maskę na włosach 10 minut odczuwałam uczucie gorąca i pieczenie. Przeczytałam skład i chyba ekstrakt papryki tak działa na skórę mojej głowy. Może kiedyś jeszcze dam jej szansę, ale teraz odstawiłam na półkę. Wróciłam do stosowania maski po myciu włosów.

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni