C-Thru, Pearl Garden, Aroma Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

C-Thru, Pearl Garden, Aroma Shower Gel (Perfumowany żel pod prysznic)

dla syrenki Arielki

Żel kupił mój ukochany, przez co lubię go mimo pewnych wad. Jest to wersja Coral Dream. Czerwono-różowe zabarwienie żelu skojarzyło mi się z syrenką z bajki. Produkt w miarę wydajny - koło 3 tyg. Nieco wysuszający, ale nie jakoś dramatycznie, nie zostałam przy nim nadal osoba wcierającą balsam codziennie. Zapach jest czarujący - przynajmiej jak dla mnie. Całkiem przyjemnie się pieni. Nie podrażnił mojej skóry, ale jako perfumowany, nasladujący perfumy zapachem dla niektórych podejrzewam mógłby być taki. Generalnie jednak jestem zadowolona, że mogłam go poużywać ;).

Używam tego produktu od: parę tyg
Ilość zużytych opakowań: zostało mi na jakieś 1-2 mycia, kończe pierwsze

Bardzo dobry! Polecam

To moj pierwszy kosmetyk z tej firmy, ale zaryzykowalam skuszona zapachem. Zapach jest sliczny, delikatny, niby troche owocowy i kiwatowy. Delikatny i nie drazniacy, utrzymuje sie na skorze po kapieli. Zel dobrze sie pieni, nie trzeba go duzo nakladac na skore, dlatego tez jets baardzo wydajny. Nie wysusza skory ani jej tez nie nawilza, ale to nie jego zadanie. Stosunek jakosci do ceny jest bardzo dobry. Na pewno sprobuje innych zapachow.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc