Douglas, Absolute Lips (Błyszczyk do ust)

Douglas, Absolute Lips (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk ten zapewni ci zmysłowe usta. Czynnik 3D pochodzący z hawajskiej rośliny Portulaca wypełnia usta i jest znany ze swoich właściwości nawilżających. Kwiatowy zapach zapewnia dodatkowe wrażenia estetyczne. Błyszczyk nie zawiera parabenów oraz olejów mineralnych i dzięki temu nadaje się również dla skóry wrażliwej. Dostępny w 11 odcieniach.

Niezły

Dostałam ten błyszczyk od koleżanki. Nie jestem fanką tego typu produktów.
W pierwszej chwili wydawało mi się, że jest w nim bardzo dużo brokatu, za dużo...Otrzymałam numerek 11, czyli zgaszony róż-co uratowało trochę sytuację.
Moim zdaniem jest pół transparentny, gdyż nie ma aż tak mocnego pigmentu. Podkreśla delikatnie usta, tworząc subtelny efekt. Nie zawiera aż tak wielu drobinek,jak mi się wydawało. Mimo to dla mnie za bardzo się ,,błyszczy".
Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu nie rozmazuje się w trakcie noszenia. Nie pozostawia również lepkiej warstwy. Przetrwa ze mną jakieś 3h (jak większość błyszczyków) Pozostawia natomiast uczucie nawilżenia. Wielki plus za skład ! Nie zawiera tych najgorszych substancji. Kwas hialuronowy natomiast to dla mnie chwyt marketingowy, gdyż żadnego powiększenia ust nie zaobserwowałam-było to do przewidzenia.
Opakowanie jest klasyczne, proste. Formuła zamknięta w plastikowej ,,tubce" z wytłaczanymi, delikatnymi napisami. Posiada fajny aplikator stworzony z miękkiej gąbeczki, lekko skręconej co ułatwia aplikację.
Nie używam tego produktu zbyt często, jeśli jednak ktoś lubi takie ,,błyszczące" formuły to sprawdzi się znakomicie !

Dobry!

Posiadam błyszczyk, który w opakowaniu ma brązowy kolor z drobinkami. na ustach jest prawie transparentny, ale widoczne są drobinki złote. Błyszczyk fajnie sprawdzi się jako błyszczący top coat na dowolną pomadkę. Nisi się go w miarę komfortowo, nie klei się. Ma oryginalny aplikator, wywiniętą gabeczkę.

Zaskakująco dobry

Błyszczyk dostałam od cioci (kolor Alise). Byłam pozytywnie zaskoczona jakością produktu, dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w więcej kolorów. Trafiłam na promocję i udało mi się kupić kolor różowy (Think Pink). Niestety błyszczyk został wycofany, a szkoda, bo jakością nie ustępuje od drogich produktów.

Zalety:
+w promocji kosztował 9,90 zł;
+nie wysusza;
+ładne kolory;
+nie uczula;
+delikatnie powiększa usta;
+nie lepi się;
+jak na błyszczyk całkiem długo pozostaje na ustach i znika równomiernie.

Wady:
-niestety został wycofany.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 po 7 ml

plus dla douglasa

Błyszczyk kupiłam zachęcona blaskiem, jaki daje. Mam odcień jasnoniebieski, na ustach bezbarwny, o cudownym blasku. Błyszczy na ustach nieprzeciętnie, nie ma w sobie grama drobinek. Cudownie nawilża i wypełnia usta (nie mrowi, nie szyczypie), to takie wizualne wypełnienie.

Jest bardzo lekki i nie klei się. Trwałość to ok 2 godzin, nie ma szału, ale zjada się równomiernie.

W ofercie mamy w sumie 11 odcieni, każda wizażanka znajdzie coś dla siebie,

Nietypowy w tym błyszczyku jest aplikator, to gąbeczka, zakręcona lekko, jak sprężynka, nakłada produkt równomiernie i bezproblemowo.

Błyszczyk pachnie słodkawo, delikatnie, nie wylewa się poza kontur ust.

Wydajność standardowa, używałam codziennie, 7ml wystarczyło mi na miesiąc.

Stosunek jakości do ceny jak najbardziej na plus.

W tej cenie to jeden z lepszych błyszczyków jakie miałam, pierwszy douglasowski, ale nie ostatni. Spełnia obietnice producenta.

Polecam.

Używam tego produktu od: miesiac