Wibo, Rock With Me, Lip Lacquer (Lakier do ust)

Wibo, Rock With Me, Lip Lacquer (Lakier do ust)

Lakier do ust z formułą długotrwałą, nawet do 8 godzin. Idealnie wygładza, nawilża, zapewnia intensywny kolor i połysk.
Dostępny w 3 odcieniach.

na wyjście na chwilę do sklepu

Kolor piękny, ale w zasadzie tyle. Konsystencja strasznie lepka, trochę się czuję jakbym wysmarowała usta klejem. Natomiast powiedzmy, że to taka specyfika lakierów. Okropnie spływa w kącikach, dając efekt smutnego klowna albo Jokera. :/ gdyby nie to, to lakier byłby na wiele godzin, bo rzeczywiście nie ściera się i jest dość trwały.

Lepi się

Kolorystyka jest bardzo fajna, mam kilka ulubionych z tej serii, uwielbiam ich czerwien :) pigmentacja jest bardzo fajna ale niestety produkt wychodzi za obramowanie ust i strasznie sie lepi :/

Nie nie nie

Bardzo lubię firmę Wibo i praktycznie każdy produkt jest dla mnie zadawałajacy lub porawny. Niestety lakier do ust to totalna porażka. Konsystencja mazi strasznie się nakłada czuć go na ustach mam wrażenie jakbym miała jakiś olej na ustach. Zapach bardzo chemiczny. Niestety nie dla mnie

nie dobry

Lakier jest strasznie lepki a do tego w ogóle nie zastyga. Jest strasznie nietrwały, po chwili znajduje się pod i jak i nad ustami. Jest nieprzyjemny w noszeniu, miałam wrażenie jakbym miała posmarowane usta jakimś lepkim śmierdzącym klejem. Ogólnie prezentuje się tandetnie i żałuję bardzo, że skusiłam się na 2 opakowania tego bubla.

Rozczarowanie

Posiadam numer 4 . Jest to klasyczna czerwień. Myślałam, że będzie to fajny produkt na większe wyjścia. Bardzo się zawiodłam. Miał być dobry lakier do ust, a jest coś kleistego co wygląda nieładnie i kiepsko się nosi.
Produkt kosztuje około 12 zł. Jest to z pewnością niska cena. Lubię markę Wibo, więc się na niego skusiłam. Opakowanie jest ładne. Takie zgrabne i niewielkie gabarytowo. Trochę podobne do pomadki z serii million dollar lips.
Lakier ma precyzyjny aplikator. I to chyba tyle z zalet, bo już sama konsystencja jest dziwna, taka glutowata. Utrudnia ona aplikację. Produkt nierównomiernie nakłada się na usta. Zdecydowanie jest wyczuwalny. Bardzo się klei. Jest nietrwały. Nadaje ustom bardzo błyszczące wykończenie. Taki mokry efekt. Jakoś nie przemawia do mnie takie wykończenie. Chyba przez to, że pomadka nie wygląda zbyt estetycznie na ustach, może nawet sztucznie. Mając ją nałożoną cały czas ją czuję. Ciągle muszę się pilnować, bo mam wrażenie, że za chwilę mi gdzieś przeemigruje. Jest to bardzo kłopotliwe. Spodziewałam się czegoś lepszego, a okazało się, że trafiłam na tani bubel.

bardzo słabo

Kupiłam na ostatniej rossmannowskiej promocji tę pomadkę w intensywnie czerwonym kolorze. Wzięłam opakowanie gdzieś z tyłu mając nadzieję, że będzie nie ruszane. Po otwarciu myślałam, że trafiłam na wyjątkowo stary produkt, ale po przeczytaniu recenzji doszłam do wniosku, że on po prostu taki jest.
Mój lakier po otwarciu bardzo się ciągnął. Z uwagi na kolor moja córeczka bala się, że to krew. I rzeczywiście tak wyglądał. Nie zachęca też zapachem. Mimo wszystko nałożyłam go jakoś na ustach choć mazał się niemiłosiernie. Po aplikacji wygląda trochę tandetnie, klei się, błyszczy i ściera przy każdej możliwej okazji. Zużyłyśmy go z córką w Halloween, bo krew imituje idealnie.
Do samego produktu na pewno nie wrócę.

Zdecydowanie nie

Jedyną zaletą tego produktu jest chyba tylko cena i ewentualnie kolory. Lakier ma tragiczną trwałość, a raczej wcale jej nie ma, tandetnie się świeci i okropnie lepi dając bardzo niekomfortowe wrażenie sklejonych ust.

Nie warto

Kolory wydają się całkiem ładne, do tego kuszą niską ceną i ładnym opakowaniem. Jest gęsty i łatwy w aplikacji. Niestety na ustach kolor świeci się jak nasmarowany wazeliną, błyszczyk lepi się dając nieprzyjemne uczucie sztuczności, sztuczny ma również zapach. Wszędzie zostawia ślady, wystarczy delikatnie dotknąć a już wszystko jest umazane. Kolor nie utrzymuje się długo na ustach, spływa. Nie polecam.

warta przetestowania

Świetna pomadka, bardzo dobrze napigmentowana. Ładny zapach, niezwykle wydajna. Dobrze utrzymuje się na ustach, równomiernie się zjada. Warta przetestowania.

słabiutko

Lubię produkty Wibo do ust, szczególnie klasyczne szminki, ale tym razem marka bardzo mnie rozczarowała. Lakiery do ust nie są najcudowniejsze w aplikacji czy super dla kondycji ust, ale tutaj to była tragedia. Aplikator w miarę wygodny, ale produkt wylewał się poza kontur niezależnie od tego, czy zastosowałam bezbarwną konturówkę czy nie. Często robiły mi się smugi, musiałam dawać bardzo mało produktu, czekać aż wyschnie i aplikować kolejną warstwę, ale trwałość i tak była słaba. Schodziła w miarę równomiernie, ale barwiła usta. Nie był to typowy lakier, który trzymał się godzinami i było go trudno zmyć - po prostu schodził produkt, a trochę pigmentu zostawało - mi ten efekt się nie podobał. Nie kupię ponownie, nie wypróbuję innego koloru (ja miałam ten, który widać na zdjęciu głownym - mocny róż).

Nie

Zdecydowałam się na zakup ze względu na cenę i kolor. Ale zdecydowanie nie pasuje mi ten kosmetyk. Szybko się ściera, generalnie zostawia wszędzie ślady,wystarczy lekko dotknąć, a wszędzie się go ma potem.

Lepki cukier

Miałam ten lakier w odcieniu 02, nudziakowym różu. Produkt pachnie bardzo słodko, chemicznie i sztucznie. Mocno się lepi, co niestety nie przedłuża jego trwałości. Trudno nałożyć go cienką warstwą, bo jest bardzo gęsty, a gdy nałoży się go za dużo, roluje się, podkreśla suche skórki i warzy się. Ma skośny aplikator, którym przyjemnie się maluje. Lekko nawilża.
Bardzo mało wydajny: już się skończył, a nie używałam go zbyt często.