Makeup Revolution, Amazing Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Makeup Revolution, Amazing Lipstick (Kremowa szminka do ust)

Pojemność 3,8 g

30 odcieni kremowych, długotrwałych szminek o wysokiej pigmentacji: od odcieni `nude` do kolorowych, od matowych do perłowych.

Nie polecam

Mam szminkę w odcieniu nude, kolor zlewa się ze skórą.
Konsystencja szminki jest bardzo kleista, momentalnie się zjada, nie mam porównania z innymi kolorami lecz odcień nude jest jak najbardziej nie trafiony.

Za tę cenę ok

Szminke przywiózł mi brat że Szkocji razem z innymi kosmetykami MUR. Jak ba Szminke za około 5 zł to jest dobra. Mam ją w kolorze czerwonym i dobrze się trzyma, kolor jest intensywny i jest dość trwała. Po starciu z ust pozostaje delikatna poświata koloru. Konsystencja szminki jest dość sucha jak na szminkę w sztyfcie.

Szału nie ma, ale jak za tę cenę

Mam tę pomadkę w odcieniu nude - ma ona bardzo kremową, ale trochę tępą konsystencję, przez co jej aplikacja wymaga trochę czasu. Kolor jest bardzo ładny, myślę, że będzie pasował wielu typom urody.
Ma dość matowe wykończenie, nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek, nie wychodzi poza kontur.
Niestety jest dość nietrwała i dość szybko znika z ust i wymaga poprawek.
Jednak kupiłam ją za około 3 zł na jakieś promocji, więc myślę, że za taką cenę jest to bardzo przyzwoity produkt.

no nieeeee

była tania w pepco i w sumie dobrze, że tania bo tragedia. krycie prawie żadne, rozmazuje się, pachnie intensywnie i długo jak pomadki 20 lat temu, rozmazuje się wszędzie dookoła.
szkoda mi tych 5 zł, które wydałam...

Tania szminka

Szminka jest bardzo tania, dlatego uważam, że w swojej cenie nie jest ona najgorsza.
Ma przyjemny zapach, konsystencja jest delikatna i kremowa. Faktycznie nie utrzymuje się na ustach zbyt długo. Dlatego zawsze mamją przy sobie i poprawiam makijaż. Mam dwa kolory różowy i fioletowy, obydwa są super. Nie kryją zbyt mocno ust, ale efekt jak za tą cenę dla mnie jest ok.

Ulubiona !

Moze i nie za trwała, chociaz czego sie spodziewac po kremowej konsystencji to uwielbiam jej kolor, a mianowicie oceniam fiolet (nie pamietam dokladnie numeru), znalzlam idealny kolor ktory ladnie wyglada na ustach i zjadajac sie da sie go dodawac w celu uzupelnienia ust. Po tej cenie nie mozna spodziewac sie cudów ;) ps mialam jeszcze z 3 inne kolory,ktore wyrzucilam bo w ogole nie chcialy sie aplikowac na usta, jedynie fiolet mi podpasował.

Dramat

Posiadam fioletowy odcień i jestem bardzo niezadowolona. Nie mam pojęcia jak jej użyć żeby ładnie przykryła mi całe usta. Ten kosmetyk ma tak dziwną konsystencje, zupełnie się nie sprawdził u mnie.

mam kolor nude

Szminka jak dla mnie jest za bardzo kremowa, absolutnie nie zastyga. Kolor zbyt dobrze nie pokrywa warg i szybko znika. Podczas jedzenie zjada się ją momentalnie. Na ustach jest w miarę komfortowa i zapach ma przyjemny ale oczekiwałam o wiele mocniejszego krycia i lepszego wypełnienia warg. Co do podkreślania suchych skórek to możecie być pewne, że szminka tego nie robi :)

Jestem na nie

Posiadam odcień Nude. Od dawna poszukuje idealnego nudziaka niestety to nie ten. Kopiłam zachęcona niską ceną i oprócz wyboru kolorów to tyle plusów.

Pomadka dobrze się rozprowadza. Niestety kolor nude bardzo podkreśla skórki na ustach które odznacza innym kolorem. Nie wypełnia dokładnie ust. Dodatkowo ściera się szybko i wysusza usta. Ze względu na to że kolory nude są wymagające usta wcześniej peelingowałam i nawilżyłam dogłębnie i to również nie pomogło . Może inne kolory lepiej się spisuję.

Zieleń idealna

Moje poszukiwania zieleni idealnej trwają od lat, ciemnej, butelkowo-sosnowej zieleni bez niebieskich dodatków.
Ta szminka nie jest idealna, jest tak kremowa, że i kompletnie nietrwała, niemniej jej kolor jest absolutnie doskonały. Zresztą, mnogość kolorów i niska cena to główne zalety tej szminki. Dodany do niej błyszczyk jest również fantastyczny, ładny, zgrabny, wygodny, nałożony na pomadkę trochę zwiększa trwałość całości. Niemniej - szminkę polecam raczej do sesji zdjęciowej, aniżeli do użytkowania całą noc. A szkoda, bowiem oddałabym duszę za trwałą szminkę w takim kolorze.

Szminka

Szminka o kremowej konsystencji. Piękne żywe kolory, nie jest mega trwała. Podczas posiłków się rozmazuje jak większość szminek. Łatwo się nią operuje. Bogata gama kolorystyczna, daje szerokie możliwości wykorzystania produktu. Niestety jest krucha i łatwo ją złamać :P Zapakowana w eleganckie czarne opakowanie. Niska cena jest dodatkową zaletą produktu. Pielęgnuje usta, mam wrażenie, że wtapia się w nie i nadaje im połysk. Ma piękny zapach, różny co do koloru szminki. Jest wydajna.

taka sobie...

skusiłam się na cudowny fiolet.... ale odcień to jedyna zaleta tego produktu. no może poza ceną.... ale po pierwsze pomadka wcale nie jest trwała i zostaje na wszystkim czego nasze usta dotkną w trakcie jej noszenia. po drugie lubi się rozmazywać. po trzecie ma koszmarny smak. po czwarte ciemnieje w trakcie noszenia, więc moje usta po godzinie wyglądały jakbym użyła czarnej pomadki a nie fioletowej...

ale ale... lubię ją czasem nałożyć na matową szminkę w odcieniu nude, aby trochę nawilżyć ten mat i nadać głębszego odcienia (-: to mój sposób na ten produkt