Ralph Lauren, Midnight Romance EDP

Ralph Lauren, Midnight Romance EDP

Ralph Lauren wprowadził w 2014 nową odsłonę zapachu `Romance`: `Midnight Romance`. Nowa odsłona zapewnia seksowny kontrast do oryginalnego zapachu i będący `starszą siostrą` zastępuję niewinność dziewczyny pasją i miłością dojrzałej już kobiety.
Nazwa perfum mówi o wyzwaniu i uwodzeniu w nocy, co znacznie różni się od marzeń o delikatnych i niewinnych uczuciach. Namiętność pobudzana jest przez malinę, bergamotkę i soczyste włoskie liczi (nuty głowy), w sercu rozwijają się uwodzicielko piwonia, frezja i jaśmin sambac, a wszystko to podgrzewane jest seksowną mieszanką czarnej wanilii, ambroksanu i irysa.
Zapach jest sygnowany nazwiskami Honorine Blanc i Alberto Morilas. Twarzą zapachu jest Anna Selezneva.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, bergamotka, licz
nuta serca: piwonia, frezja, jaśmin
nuta bazy: czarna wanilia, ambroksan, irys

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Romantyczny, otulający.

Moje pierwsze wrażenie to było -wow! Piękny, bardzo kobiecy kwiatowo-owocowy, nieco tajemniczy zapach. Przez 2 godziny trwałam w przekonaniu, że oto znalazłam perfum idealny. Niestety zaczęłam wyczuwać coś pudrowego, jak talk dla niemowląt, jak słodkie, tanie perfumy z sieciówek. Ten pudrowy podmuch całkowicie zagłuszył to, co czułam wcześniej. I tak już jest za każdym razem - najpierw super, a potem ta pudrowa słodycz przykrywa sobą resztę kompozycji. Perfumy są bardzo uniwersalne jeśli chodzi o porę dnia i porę roku - dobrze pachną zarówno w ciepłe dni, jak i w te chłodne i deszczowe. Używałam ich na co dzień, głównie do pracy i tu mi nie pasowały. Bardziej nadawałyby się na randkę, wesele, chrzciny, słowem - na specjalne okazje. Po prostu pasują do sukienki i butów na obcasie, nie do t-shirtu i jeansów. Byłyby moim ideałem,ale niestety są zbyt słodkie. Trwałość całkiem przyzwoita, aczkolwiek szybko można się do nich przyzwyczaić i nie czuć ich tak intensywnie jak zaraz po pierwszym psiknięciu.

Seksowny, ciepły, namiętny...

Nie mogłam się oprzeć i musiałam dodać ten zapach wraz ze swoją opinią. Od kilku lat poszukuję czegoś nowego, oryginalnego, co zachwyci mnie i ujmie swoją przewrotną naturą dzikości i zmysłowości. I Midnight Romance taki właśnie jest.
Używam Armani Manię i Issey Miyake Le Feu D\'Issey Light jako moje 2 ukochane satelity do których wciąż wracam i wracam. O ile drugi jest już poza produkcją od kilku lat i upolowanie go graniczy z cudem, o tyle Mania jest jeszcze dostępna, ale na rynku amerykańskim są już jaskółki o jego wycofaniu. Stąd moje usilne poszukiwania czegoś nowego ale w podobnym duchu jak Mania...

Midnight Romance jest kompletnie inny od wszystkich dotychczasowych odsłon Romance. Jest taki jak lubię: drapieżnie zmysłowy, gorący w swojej nieprzewidywalności, rozbudzający namiętność.. Wszystko to jednak w bardzo wyszukany i wyrafinowany sposób: elegancki i nienarzucający się. To jest zapach pełen sprzeczności ale i zgodności z kobiecą tajemniczą i zmysłową naturą.
Na początku czuć owoce ale bardzo delikatnie, szybko podbijane są kwiatowymi akordami o zmysłowych nutach. Dla mnie mieszanka irysa, piwonii i frezji zmieszana z ulotnymi ciepłymi nutami owoców jest oszałamiająca, a jak osiada na skórze delikatną nutą wanilii i irysa to jestem w puchu. Zapach zniewala tym jak pobudza moje zmysły i rozbudza kocią naturę. Staję się bardziej otwarta na przytulanie, bo tak mnie on nastraja... Jak wszystkie zapachy Ralpha Laurena jest wyjątkowo trwały, a jedno psiknięcie wystarcza na nadgarstki i roztarcie na pulsujących żyłkach na szyi. Pachnie cały dzień doskonale! Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie codziennie
Ilość zużytych opakowań: pierwsza 30 ml