Balmi (Balsam do ust) (różne rodzaje)

Balmi (Balsam do ust) (różne rodzaje)

Balmi jest balsamem do ust, posiada filtr SPF 15 oraz chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Doskonałe właściwości nawilżające jakie posiada zapewniają olejek jojoba i masło shea.
Dostępny w 4 wariantach: truskawkowym, malinowym, miętowym i kokosowym.

wersja kokosowa

Ma cudowny zapach i w miarę dobrze nawilża.
Poręczne opakowanie, ale (odłamały?) starły się zaczepki, przez co nie mogłam jej zamknąć. Białe opakowanie też szybko się pobrudziło.
Szybko się zużyła. Bardziej gadżecik niż faktyczny kosmetyk.

nie lubię

Dostałam 2 szt jako produkt z pudełek które swego czasu często kupowałam.
Sam produkt może jest i dobry, nawilża i ładnie pachnie, ale opakowanie i jego używanie to dramat.
Zakrętka po kilku użyciach nie trzyma. Kształt i sposób aplikacji nie pozwala zużyć kosmetyku do końca. Zwykły sztyft byłby o wiele lepszy. Taki gadżet, który mnie nie zachwycił, a nawet zniechęcił do używania.
Jeden zużyłłam do połowy, drugi oddałam.
Cena też wygórowana

intensywnie pachnąca wazelina

Sam produkt- wspaniały.
Miałam wersje miętową, pachniała intensywnie, na ustach po aplikacji czuło się efekt chłodzenia... Ale jest to zwykła wazelina i tak działa...
Usta są natłuszczone, plusem wg mnie że długo się wchłania bo czuje się dłużej "nawilżenie" ale jakiegoś efektu wow nie robiła.

duży minus za opakowanie... bardzo szybko się zniszczyło, pokruszyło, pomadka się rozmazywała wszędzie, mało estetycznie wyglądała a na sam koniec ciężko było cokolwiek z niej wydobyć

Zdecydowanie jestem na nie

Produkt ma ładne zgrabne opakowanie. Niestety opakowanie z łatwością otwiera się same w torebce czy kieszeni. Jest to zwyczajna perfumowana wazelina. Usta po niej są odrobine bardziej odżywione jednak nie robi nic więcej. Usta bardzo błyszczą się po nałożeniu produktu

Super

Miałam wersję miętowo jest genialna

Zalety
+zapach
+opakowanie
+zmieści się do każdej kieszeni
+nawilża
+pielęgnuje
+chroni
+zmiękcza skórę ust
+higieniczna
+łatwość użycia

Wady
-cena

Szału nie ma...

Balmi był drobiazgiem który dała mi koleżanka. Początkowo zachwyt - fajne opakowanie, śliczny zapach, wygoda...
No i tak, fajne opakowanie - bardzo łatwo się otwiera, plastik jest nietrwały i te dwa ząbki w nakrętce szybko się połamały co skutkuje kręceniem się nakrętki naokoło i samoistnym otwieraniem balsamu. Nie wspomnę już, że w ogóle mi się ten plastik nakrętki cały połamał.
Zapach - nadal uważam że jest śliczny (mam malinową pomadkę).
Wygoda - na początku owszem. Odkręcasz, smarujesz usta stożkiem, zakręcasz i po sprawie. Gorzej jak stożek się zetrze i zostanie ci płaska powierzchnia do smarowania, a już fatalnie jak powierzchnia pomadki zrówna się z poziomem krawędzi opakowania. Wtedy do działania wkraczają palce, co już z higieną niewiele ma wspólnego, no, chyba że używasz balmi jedynie w domu po umyciu rąk... A jeszcze późniejsze wygrzebywanie produktu pazurem z dna? Fuj! 1/4 produktu stracona. Niezbyt praktyczne podejście producenta :/
Konsystencja - dosyć ciężkawa jak dla mnie, to takie bardziej masełko do ust.
Działanie - nawilża, ale w moim przypadku na krótko. Trzeba non stop dosmarowywać co na początku jest łatwe i przyjemne, ale im bliżej dna tym gorzej...

Bardzo kiepski

Przyznam, że skusiło mnie zachwalanie tego produktu i nie wiedzieć dlaczego porównywanie do EOSa

Plusy
-ciekawe opakowanie. Ładny malinowy kolor
-nawilżanie. Stosowałam na noc i dawał radę
-zapach , ale tylko początkowo

Minusy
-opakowanie zbyt łatwo się otwiera, dlatego używałam tylko stacjonarnie
-aplikacja. Coś strasznego! Początkowo jak miał formę stożka to OK, jak się stożek wysmarował byłam upaćkana jak dziecko. Z czasem trzeba go nakładać palcem, potem już tylko paznokciem i to już nie jest fajne
-Niemożność zużycia całego balsamu. Jak balsamu zaczęło ubywać moim oczom ukazały się 4 wewnętrzne bolce. Żeby wydobyć balsam do końca trzeba mieć długie paznokcie, inaczej nie da rady. Około 1/4 niestety jest nie do wydobycia -na dowód foto
-zapach. Po kilku tygodniach zapach malin się ulotnił i teraz pachnie jak....piwo!!! :D

Ilość zużytych opakowań: 1 a włąściwie 3/4

najgorszy balsam do ust

Balsam balmi to chyba najgorszy balsam jaki do tej pory stosowalam, jedyny plus to zapach. Ani nie nawilża ani nie pielęgnuje ust.. Znika 5 minut po nałożeniu na usta.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie zawsze się sprawdza.

Balmi to zdecydowanie osławiony produkt, a jego wejście do sprzedazy stacjonarnej w Polsce było długo wyczekiwane. W końcu zdecydowało się na to SP. Jednak z nieco zaporową ceną, ponieważ było to, aż 20zł.
Doczekałam się jednak odpowiedniej promocji i kupiłam go za nieco ponad 10zł na promocji -40%.

Oceniam wersję malinową.

DZIAŁANIE:
Balsam w swojej głównej roli, czyli nawilżania sprawdza się całkiem nieźle. Idealnie działa w zimnych, ale nie mrożnych temperaturach. Aktualnie (od 16 do 20 stopni mrozu) niestety nie działa jak wcześniej. Nie nawilża również warg wysuszonych ogrzewanymi pomieszczeniami.
Podsumowując: idealnie sprawdza się w temperaturach powyżej zera, latem, wiosną i jesienią. Niestety zimą zupełnie nie daje rady.

OPAKOWANIE:
Tragiczne wprost. Moje niestety wytrzymało niecały miesiąc i się rozleciało. Zupełnie się nie zakręca, a więc odpada go noszenie w torebce. Pozostało mi tylko noszenie go w kurtce lub pozostawianie w domu. Traktowanie go jako breloczka do kluczy to chyba jakiś żart ;)

ZAPACH:
Powinnam napisać brak. Pomimo tego, że kupiłam wersję malinową zupełnie nie czuję tam malin. Ani prawdziwych ani chemicznych. Wiem, że zapach malin w kosmetykach nie est zbyt intensywny, ale tutaj on nie jest mało intensywny - go w ogóle nie ma ;)

KONSYSTENCJA:
Bardzo miękka. Nie łamię się, ani nic takiego, ale bardzo gładko rozprowadza się po ustach.

DOSTĘPNOŚĆ i CENA:
W Polsce stacjonarnie jest dostępny tylko w Sp. W cenie 20zł.

Zaznaczyłam opcję, że kupię ponownie, ponieważ kusi mnie wersja w metalicznym opakowaniu ;)

Używam tego produktu od: listopad 2015

Najlepszy balsam do ust.

Po wypróbowaniu kokosowego BALMI jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Idealnie odżywia i pielęgnuje usta. Nadaje delikatny połysk.

Pięknie pachnie!

W dodatku znajduje się w przeuroczym opakowaniu, który jest świetnym gadżetem.

Z pewnością wypróbuję inne warianty zapachowe :)

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Lubię :-)

Według mnie Balmi jest świetne. Opakowanie ciekawie wygląda, balsam ładnie pachnie, nawilża usta. Cena może wydawać się wysoka, ale Balmi na długo wystarcza, więc 20 zł raz na pół roku, to nie jest straszny wydatek.
Balmi jest fajne na prezent, kupiłam parę dla moich babeczek - wszystkie zachwycone.
Według mnie nie ma się czego uczepić :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Porządny balsam do ust w dobrej cenie

Jak wiekszosc produktow kupuje bazujac na opinii znajomych. I tak bylo w tym wypadku. Malo shea i olejek balmi bylo dla mnie gwarantem, iz ten preparat do ust bedzie naprawde naturalny, a nie sztuczny i wazelinowy, no i bedzie spelniac swoja funkcje, czyli chronil oraz nawilzal moje usta. Balmi sprawdzil sie zarowno latem, jak i teraz, kiedy przychodza chlodniejsze dni. Ponadto jest on umieszczony w dizajnerskim i higienicznym pudeleczku, dzieki czemu latwo jest nim operowac. Jego duzym atutem jest takze wydajnosc i wybor smakow. Naprawde go polecam z calego serca.

Używam tego produktu od: Od ponad miesiąca