Oriflame, Nature Secrets, Vanilla & Pomegranate Protecting Soap Bar (Ochronne mydełko z wanilią i granatem)

Mydełko o przyjemnym owocowym zapachu z formułą zawierającą glicerynę, która zapobiega utracie nawilżenia, nawilżającą wanilię i ochronny ekstrakt z granatu. Wystarczająco delikatne, byś mogła używać go codziennie.

na plus

Zachecona ostatnia promocja w katalogu zakupiał wszystkie warianty zapachowe mydełek nature secrets,
Testy rozpoczeły sie od wersji z wanilia i granatem własnie ;)
Mydełko ma mniejsza od standardowej gramature- 75 g.
Myje- jak to mydło, nie wysusza przy tym jednak tak jak np potrafia to zrobic kostki Palmolive.
Oczywiscie potraktowaie dłoni, czy skory-zdarza mi sie go stosowac globalnie wymaga uzycia nawilzacza ale nie jest to jakis dramatyczny podsusz.
Zapach srednio mi sie podoboba- jest wanilowo-owocowy podszyty nuta mydlana. Chyba chciałam wiecej granatu ;)
Zuzywa sie dosc szybko, ale i ja sobie nie załuje, dłonie myje wrecz obsesyjnie a i w kapielu lubie porzadna ilosc piany.
Nie wiem czy poleciałbym akurat ta wersje, czaiłam sie na te mydełka dla zapachow a tutaj jestem lekko roczarowana choc trzeba przynac ze nie jest to hardkor wysuszacz.
Jest deliaktniejsze niz typowe mydło jesli jednak ktos chciałby kupic sugerujac sie obietnica zapachu, odradzam.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie