Eveline, Face Therapy Professional, SOS multifunkcyjna maseczka-peeling do twarzy, szyi i dekoltu 5w1

SOS multifunkcyjna maseczka-peeling 5w1, oparta na kompozycji składników aktywnych, pielęgnuje skórę dojrzałą, suchą i osłabioną, przywracając jej witalność i piękny, młody wygląd. Nawilża, ujędrnia, napina i uelastycznia naskórek. Poprawia gęstość skóry i wypełnia także głębokie zmarszczki. Formuła bogata w mikrogranulki usuwa obumarłe komórki, likwidując szorstkość i łuszczenie się naskórka. Zabieg odżywia skórę, nadaje jej miękkości, delikatności oraz pięknego kolorytu. Regularne stosowanie maseczki przywraca skórze właściwą gęstość, wyraźnie odmładza rysy i poprawia owal twarzy.

Składniki aktywne:
bioHyaluron Complex - wypełnia istniejące zmarszczki, nawilża, wygładza i rozjaśnia naskórek.
Matrix-6 - peptyd generacji, pobudza komórki skóry do amo regeneracji i odnowy biologicznej. Wypełnia nawet zmarszczki i przywraca gęstość skórze.
Essenskin - kompleks wapnia i aminokwasów, odbudowuje skórę i aktywuje jej metabolizm komórkowy.
Kolagen morski utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia oraz skutecznie wygładza skórę. Intensywnie ujędrnia, wnika w komórki skóry, wypełniając je.
Witamina E neutralizuje wolne rodniki, hamuje procesy starzenia się skóry.
Olejek z pestek winogron regeneruje, odżywia i uelastycznia skórę. Chroni przed promieniami UV i przedwczesnym starzeniem.

Baju, baju będziemy w raju czyli kosmetyk z serii robię wszystko a w zasadzie nic

Opakowanie w formie saszetki bardzo zachęca do zakupu tego produktu.
Robi to zarówno ciekawa szata graficzna jak i bogaty opis właściwości owej cudownej maseczki, która ma nam w zasadzie zapewnić całkowitą pielęgnację i multifunkcyjne działanie.

Według zapewnień ma to być zarówno maseczka odżywcza, peeling do twarzy, produkt dogłębnie nawilżający i regenerujący a nawet ma nas to coś odmłodzić.
A jak jest w rzeczywistości?
W zasadzie gorzej jak źle bo po pierwsze ani jednego z tych działań nie zauważyłam na swojej skórze i znam wiele innych maseczek, które zdecydowanie lepiej wywiązują się ze swoich funkcji a po drugie maseczka jest nieprzyjemna w stosowaniu i okazała się bardzo nieprzyjazna mojej skórze.
W moich oczach dyskwalifikuje ją już jej forma czyli oblepiającej kleistej mazi która dusi moją skórę. Na szczęście to nie krem do twarzy a jedynie maseczka więc gdyby jednak dobrze działała ten klejący aspekt mogłabym jej wybaczyć.
Problem w tym, że ona owszem działa na skórę ale wyłącznie negatywnie - moją strasznie ściągnęła i podrażniła, zero uczucia komfortu i wygładzenia.

Ta maseczka to żadna profesjonalna terapia - to bardziej po użyciu tego produktu moja skóra potrzebowała błyskawicznej terapii ratunkowej.
Wyjątkowo mierny i marny produkt, który wolę omijać z daleka odkąd miałam tę wątpliwą przyjemność jego wypróbowania.

Wykorzystała: kilka próbek

Niezła

Zdecydowanie warta uwagi. Oczyszcza, nawilża, wygładza skórę twarzy. Nakłada się dość łatwo na twarz. Przyjemne mrowienie wyczuwalne. Niestety żeby ją zmyć, trzeba od razu użyć żelu do mycia twarzy. Sama woda wg zaleceń producenta nie nadaje się. Trzeba mieć to na uwadze. Ale efekt fajny, zauważalny. Bardzo dobre uzupełnienie oczyszczania manualnego twarzy u kosmetyczki. Myślę, że warta uwagi i mimo trudności ze zmyciem warta przetestowania.

Jedna z gorszych

Największym minusem maseczki jest kleista konstystencja, przez co bardzo trudno zmyć ją z twarzy oraz rąk. Nie mam specjalnie wrażliwej cery, a do tej pory żadna maseczka mnie tak nie podrażniła. Skóra szczypała, pojawiły się czerwone plamki. Nie zauważyłam wypełnienia zmarszczek ani nawilżenia, po prostu skóra stała się gładka (jak to przy każdym peelingu) i... nic więcej.
Jedyny plus za zapach, bo jest naprawdę przyjemny. Zdecydowanie najgorsza maseczka jaką miałam okazję przetestować, po pierwszym nałożeniu wylądowała w koszu.

Używa produktu od: próbka

Ani nie maseczka, ani nie peeling...

Sama nie wiem co o niej myśleć. Producent naobiecywał po prostu cuda, których to coś nie spełnia. Spodobał mi się jednak zapach - wyjątkowo ładny, słodkawo-delikatny. Konsystencja, trochę dziwna, ale mnie zaintrygowała - myślałam, że wyjdzie z tego coś fajnego. Jednak po tym niby masażu miałam lekko podrażnioną buzię, peeling był jak dla mojej wrażliwej skóry zbyt mocny. Po odpowiednim czasie - ciężko było domyć kleistą konsystencję. Coś tam na pewno oczyściła pory, trochę może i nawilżyła, ale nic więcej.

+ Zapach
+ Trochę oczyszcza pory

- Peeling zbyt mocny
- Konsystencja

Dziwna maseczka.

Dawno nie trafiłam na tak dziwaczną maseczkę!
Mimo, że uczucia do niej mam raczej mieszane ostateczny werdykt jest jednak na plus.

Maska ma kremową, gęstą konsystencję i zawiera mnóstwo małych, peelingujących drobinek. I jest to peeling konkretny, twardy - robi wrażenie pokruszonego pumeksu.
Nałożona na twarz jest jednak dość łagodna dla cery - nie powoduje pieczenia, nie drażni.

Faktem jest, że maska nie wysycha. To po prostu tłustawy krem, który się nie wchłania. Ja zmywam ją po 20 minutach od nałożenia.

Zmywanie jest koszmarem tego produktu, który skutecznie może zniechęcić do ponownego zastosowania. Maskę bardzo, ale to bardzo trudno zmyć.
Ja na chwilę przed zmyciem wykonuję jeszcze masaż twarzy, aby wykorzystać peelingujące właściwości drobinek.
Potem przy pomocy sporej ilości dobrego żelu oczyszczającego usuwam maseczkę. Trzeba się postarać i poświęcić dłuższą chwilę. aby ostatecznie pozbyć się jej resztek z twarzy.

Mimo całej niewygody związanej z jej zmywaniem oceniam ją na 3 gwiazdki, czyli całkiem pozytywnie. Chodzi oczywiście o działanie na skórę, które dla mnie jest widoczne.
Buzia jest gładziutka za sprawą mocnego peelingu, naskórek miękki i lekko napięty. Maseczka delikatnie nawilża i rozświetla skórę - polecam stosować tę maseczkę przed wielkim wyjściem, ponieważ fajnie poprawia kondycję i przygotowuje skórę do nałożenia makijażu. Widocznie oczyszcza pory.
O to właśnie chodzi w tego typu produktach i te właściwości rekompensują problemy ze zmywaniem.

Na plus również zapach - jak dla mnie to proszek do prania. Zapach, owszem, chemiczny, ale bardzo ładny.

Jedna saszetka wystarczyła mi na dwa zastosowania.
Maseczka jest bardzo tania (niecałe 2zł).

Kupię ją ponownie i cierpliwym mogę polecić :)

nigdy wiecej!

s.o.s ratunku!!! moja twarz śmierdzi farą olejną zmieszną z piachem. To coś nie chce się zmyć nawet z rąk . Zero plusów. Za darmo m jej nie chciała.Zapach odrażający.

niekoniecznie

Cudów nie zauważyłam, może czoło deko jaśniejsze. Nie peelingowałam specjalnie, bo mam wrażliwą skórę-trochę tylko czoło i podbródek.
A gdy przychodzi moment, że trzeba zmyć, to następuje tragedia. Zmywam ręką, a one w czymś co nie schodzi pod wpływem wody, ani mydła. Biała maź otlująca ręce na stałe, odporna na wodę. OMG! Dopiero duużo żelu do mycia twarz na twarz i w końcu się udało. W sumie, nie warto raczej choć skóra nawet dość gładka się po niej wydaje.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Zła

Maseczka kompletnie się nie sprawdziła. Już po nałożeniu na twarz miałam problem, żeby zmyć ją z rąk i to był sygnał alarmowy (zostawała warstwa zmywalnej właściwie tylko mydłem mazi). Pierwsza maseczka (a używam ich dużo), którą wyrzuciłam do kosza.

Próbowałam stosować się do zaleceń producenta, ale się nie dało. Po pierwsze nie ma co czekać, że maseczka wyschnie, bo po dłuuugim czasie nie wysycha. Po drugie, nie ma opcji, żeby zmyć ją wodą. Ja musiałam używać płynu micelarnego, który zawsze bezbłędnie wszystko mi zmywał, a z tą maseczką miał problem. Ostatecznie jakoś ściągnęłam to z twarzy wacikami.

Plusy:
- nie zauważyłam

Minusy:
- pozostawia warstwę mazi, której nie da się normalnie usunąć
- nawet po delikatnym usunięciu z twarzy nie widzę żadnych efektów

Nie polecam

S.O.S

Matko Boska!.
Nazwa S.O.S adekwatna do dzialania tego badziewia, bo wzywam w duchu S.O.S żeby to z siebie zmyć, bo się nie da. A twarz cała poraniona od prób zmycia, bo drobinki peelingu podrazniaja kiedy w kolko sie probuje zmyc ;/ echhh
jedyny plus to zapach, pisze to w nerwach, wiec jesli jutro zobacze jakies plusy z powodu uzycia jej, to edytuje ale watpie...

Używam tego produktu od: przed chwilą
Ilość zużytych opakowań: jednoo

Poza instrukcją

Maska jest naprawdę dobra, od razu widać jej działanie które zostaje na dłużej. Nie radzę czekać aż wyschnie bo to chyba nigdy nie następuje - albo umyć po 20 minutach żelem, albo wodą tylko wtedy zostaje film który nie jest szczególnie uciążliwy, ale zmywanie wodą trochę trwa. Zapach maski przypomina trochę proszek do prania. Dlaczego aż cztery gwiazdki? Bo jestem dość krytyczna co do działania kosmetyków a po tej widać że coś robi.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Nic tylko dłutem zdzierać z twarzy

Mam cerę suchą, skłonną do wyprysków. Łatwo u mnie zatkać pory. Kupiłam tę maseczkę w pośpiechu, później przeczytałam opinie internautek na różnych blogach i były one po prostu złe. No ale, że każda cera jest inna więc postanowiłam zaryzykować, choć trochę się bałam.

Maseczka ma gęstą konsystencję o przyjemnym zapachu. Na każdym blogu, na którym czytałam opinie o tym produkcie był jeden pojawiający się motyw. Niestety u mnie też się pojawił.

Wszystko jest dobrze gdy nakładamy maseczkę, gdy masujemy twarz, aż przychodzi ten moment gdy musimy zmyć maseczkę. Wtedy zaczyna się cyrk, bo tego nie idzie zmyć. Blogerki mówiły o plastelinie na twarzy, o kleju, ja bym to przyrównała do silikonu.

Chciałam zmyć wodą, zrobiła się klejąca bryja na twarzy,
Myłam twarz żelem z Nivea, później wkroczył żel z AA ultra nawilżający (myślałam, że on wszystko zmywa, nie dał rady), później umyłam twarz 2 razy mydłem i dopiero wtedy uwolniłam twarz z tego paskudztwa.

W swoich recenzjach mam w zwyczaju pisania komentarza do tego co obiecuje producent, do pisania zalet, wad i podsumowania. Tutaj nie ma co oceniać i co podsumować.

Produkt jest beznadziejny, takiego bubla to ja w życiu nie widziałam.

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: pół saszetki

Maseczka nie do zdarcia...

Po wakacyjnym opalaniu i przesuszeniu mojej skóry, postanowiłam zrobić jej peeling i mocno ją nawilżyć.

Akurat w Rossmanie w promocji, zauważyłam maseczkę-peeling Eveline 5 w 1.

W promocji można ją kupić za niecałe 2 zł.

Miała ona nawilżyć moją skórę i ją oczyścić.
Wyrównać zmarszki odpowiednim masażem, który był opisany z tyłu saszetki.

Po nałożeniu maseczki i wykonaniu wszystkich zaleceń producenta, chciałam ją zmyć letnią wodą.
Niestety, maseczka nie chciała zejść z buzi!
Trzymała się na niej uparcie na dodatek lepiąc się:/
Musiałam ją skrobać paznokciami, pod którymi zostawała lepiąca się maź...

-maseczka nie do zmycia
-cena

+maseczka połączona z peelingiem
+bardzo przyjemny zapach

Polecam wypróbowanie innych maseczek z Eveline, bo są dość dobre, ale nigdy w życiu tej:)

Lub wypróbowanie tańszej alternatywy i zdrowszej, jaką jest maseczka domowa np. z cukru, kropli cytryny, olejku np.z granatu z Alterra i łyżeczki miodu.

Uzyskałam o niebo lepszy efekt od maseczek sklepowych!:D

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka