Uroda, Kwiaty Polskie, Delikatne mleczko kosmetyczne

Uroda, Kwiaty Polskie, Delikatne mleczko kosmetyczne

Formuła mleczka zawierająca odpowiednio dobrane: naturalne wyciągi roślinne oraz witaminę sprawia, że skóra staje się wygładzona i delikatna w dotyku - tak gładka jak płatki kwiatów. Mleczko ze specjalnie dobranymi składnikami nawilżającymi: wyciągiem z malwy, prowitaminą B5 i sorbitolem nawilża skórę już od pierwszego użycia. Olejek migdałowy skutecznie oczyszcza skórę.

Cena: ok. 7zł / 200ml

Deliktny dla skóry, niestety nie dla oczu:(

Mleczko ma rzadką konsystencję, używam kilka kropli na wacik, ale przy jednym waciku makiajżu całego się raczej nie zmyje:( Jakoś temu mleczku topornie to idzie:( Mleczko starcza na długo a przy tym jest tanie i coraz bardziej dostępne np schlecker;) Skóra po użyciu jest gładka, oczyszczona ,trochę się świeci strefa T choć to mleczko nie jest tłuste, nie zapycha porów. Użyłam przy zmywaniu mkijazu oczu i niestety trochę szczypało:( Pachnie ładnie ale minimalnie niestety:(

polecam

mleczko ma rzadką konsystencje, wobec czego nie należy go nakładac na płatek zbyt wiele, dzięki czemu jest wydajne. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem zarówno zanieczyszczeń jak i makijażu z twarzy. Po użyciu skóra absolutnie nie jest tłusta, jest delikatna i przyjemna, gotowa na dalsze etapy pielęgnacji. Na plus zaliczam ekstrakty roślinne przed zapachem i niska cene.

Używam tego produktu od:około pól roku, przy uzywaniu wieczorem

Świetne!

Łatwo zmyć nim makijaż, ładnie pachnie, nie podrażnia, jest bardzo delikatne, nie podrażnia delikatnej skóry pod oczami, co większość innych mleczek czyni. Do tego jest tani, polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Konkurs Maturantka 2017

dobre.

Skusiła mnie niska cena. Ogólnie mleczko jest fajne. Dobrze usuwa makijaż i nie trzeba się męczyć ze zmyciem tuszu, jednak jak weszło mi do oczu, to podobnie jak poprzedniczce, zachodziły mgłą i trochę piekły.
Nie wiem czy kupię, bo lubię wypróbowywać różne nowe rzeczy :)

doskonałe

Niedawno mialam okazję kupić to mleczko i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze ten kosmetyk ślicznie kwiatowo pachnie. Używanie go to sama przyjemność. Jest bardzo delikatne, ma lekką konsystencję, nieco lejącą. Mleczko jest wydajne i skuteczne. Bardzo dobrze zmywa makijaż, a przy tym jest niezwykle delikatne. Nie podrażnia nawet delikatnych okolic oczu. Nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje wysypu pryszczy. Świetnie nawilża. Wygładza i zmiękcza skórę. Nadaje jej promienności i zdrowego wyglądu. Do tego jest niedrogie (zapłaciłam w Naturze 8,50zł). Opakowanie ma teraz inne, niż to na zdjęciu w zgłoszeniu. Jest ono tego typu, co pokazane przy mleczku Melisa i ma pojemność 210ml.:) Jest to bardzo udany produkt. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: na początku 1

śliczny zapach

Śliczny zapach (kwiatowo-słodki) i bardzo przyjemna pielęgnacja.Mam cerę suchą(w lato staje się bardziej mieszana,ponieważ w partii T zauważam świecenie niestety..) i dla mnie to mleczko jest super na każdą porę roku.Ma delikatna nie za gęstą konsystencję, jest dość wydajna no i ta cena zawsze kusi:)

Używam tego produktu od:2lat (z przerwami)

przeciętny

Pachniał bardzo przyjemnie
makijaż zmywał całkiem nieźle, bez żadnych zawchytów, ani nic ;)
niestety miał pewną wadę, bo był tłustawy i "wchodził" pod powieki, a wtedy oczka zachodziły mgłą i ciutek piekły
ale ogólnie całkiem fajny, chociaż na drugi chyba się nie skuszę
e

Fajowe

To mleczko wyróżnia się spośród innych swoim cudnym zapachem, takim prawdziwie kwiatowym, delikatniusim. :) Samo też jest delikatne, nie wywołuje podrażnień, co mi się niestety często zdarza. No i ma niewygórowaną cenę. :) Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1.