Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer (Podkład do twarzy i baza 2 w 1)

Sprawdź ceny produktu

24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w sześciu odcieniach: 100 Ivory, 102 Golden Beige, 200 Nude, 203 Peachy, 300 Beige, 302 Deep Beige.

W porządku

Podkład zawiera w sobie bazę, co jest dużym plusem. Posiada również pompkę, która ułatwia aplikację podkładu. Na mojej mieszanej skórze twarzy radzi sobie całkiem dobrze, o ile przy aplikacji nie przesadzę z jego ilością :) Wadą jest jego gama kolorystyczna oraz fakt, że ciemnieje. Mam odcień 100 - czyli najjaśniejszy - i używam go tylko wtedy, gdy jestem choć nieco opalona lub muszę go rozjaśniać.

Meh...

Wydajność: mała ilość podkładu wystarcza na całą twarz, więc jest wydajny.
Trwałość: bardzo szybko schodzi, nie jest trwały.
Stosunek jakości do ceny: nie wytrzymuje długo, szybko się ściera, bardzo ciemnieje. Nie jest wart tej ceny.
Opakowanie: bez zarzutu.

Dawny ulubieniec

Używałam go bardzo dawno temu gdy borykałam się trądzikiem. Pamiętam, że byłam z niego bardzo zadowolona, podkład spisywał się świetnie zarówno w makijażach dziennych jak i wieczorowych. Długo się utrzymuje i bardzo dobrze krył. Niestety gama kolorystyczna nie była odpowiednia dla mnie dlatego z niego w końcu zrezygnowałam chociaż ciężko było się rozstawać ;) Na pewno nie wytrzyma tych obiecanych 24h :D ale w tej cenie jest to bardzo dobry podkład!

Praktyczny podkład mocno kryjący

Podkład możemy wygodnie nałożyć dzięki pompce. Jego zapach jest prześliczny, lekko wyczuwalny. Producent deklaruje, że nakładając podklad od razu mamy bazę, czyli 2 w 1. Jeżeli lubicie produkt, który zyskuje na trwałości i mocniejszym kryciu, to polecam go. Dla mojej mieszanej cery okazał się ciut za ciężki.

Podkład do twarzy Astor

Podkład do twarzy Astor jest bardzo wydajny :) konsystencja tego podkładu jest odpowiednia nie jest wodnista ani nie budyniowa. Podkład oceniam na dobry lecz nie najlepszy.Jest wporządku do ceny swojej :)

Dobry

Fajny podkład na co dzień. Mam mieszaną cere, po 30-tce, bladą (revlon 180, mac nc20). Obecnie mam kolor 100 ivory, jest to jasny piaskowy beż, dla jasnych ale nie porcelanowych cer powinien pasować. Poprzednio miałam kolor 102 ale był za bardzo brzoskwiniowy, odcinał mi się od szyi. Podkład ma kremową konsystencję, dość wyczuwalną na twarzy. Krycie określiłabym jako średnie, ładnie wtapia się w skórę, dość mocno się świeci. Raczej jest to zdrowy błysk chociaż jako wielbicielka matu muszę się do tego przyzwyczaić. U mnie lepiej się sprawdza w okresie jesienno-zimowym. Twarz wygląda na wypoczętą, do większych niedoskonałości czy na worki pod oczami, muszę się wspomóc korektorem. Utrzymuje się cały dzień. Nie jest to kwc ale co jakiś czas do niego wracam, warto sprobować.

Póki co najlepszy.

Zacznę od tego, że mam cerę skrajnie mieszaną (raz tłustą do granic, raz przesuszoną do suchych placków), do tego dochodzi trądzik zaskórnikowy i trądzik hormonalny. Istna bomba :) Dlatego znaleźć podkład, który NIE ZAPYCHA, nie włazi w blizny potrądzikowe i zmarszczki mimiczne, oraz nie złazi z twarzy po godzinie to istny rarytas. Ten podkład mam już od ponad pół roku. To co mi się w nim najbardziej podoba to trwałość. Na mojej twarzy wygląda ładnie aż przez kilka godzin - to sukces. Szału z trwałością niema, ale przy mojej krytycznej cerze i tak sprawuje się dobrze. Dla wszystkich rozumiejących mój problem, warty wypróbowania ;)

Ulubieniec miesiąca <3

Długo szukałam dobrego podkładu, który nie spowoduje na mojej twarzy efektu ciastka, a będzie miał zarazem dobre krycie. Bardzo się wahałam przed zamówieniem Astora, bo wiele razy opinie youtuberek mnie zawodziły, a przejrzałam cały internet i nawet jedna zła opinia o jakimś podkładzie dyskfalifikowała go. :D Wreszcie gdy cudo wpadło w moje ręce, mogę powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Super!

Kupilam ten podklad przez przypadek, i bardzo z tego powodu sie ciesze.Produkt jest gesty dobrze sie rozprowadza, swietnie kryje bez efektu maski, nie podkresla zmarszczek ale ladnie je wypelnia.Jest lepki, ale po kilku chwilach efekt ten znika, nie matuje, ale producent nie obiecuje matu.Bardzo ladnie laczy sie z pudrami w kamieniu i z sypkimi tez.Dlugo szukalam kryjacego podlkadu za rozsadna cene ktory nie bedzie sie scieral. Napewno kupie go ponownie:)

mój numer 1

JEDYNY podkład, który idealnie pasuje do mojej mieszanej i często problematycznej cery. Co prawda po dość krótkim czasie się wyświeca, ale można mu to wybaczyć w zamian za to jak pięknie stapia się z cerą zostawiając ją delikatnie nawilżoną. W moim przypadku nie ściera się, krycie ma średnie, nie zostawia efektu maski na twarzy. Jedyny minus to dostępność, ponieważ obecnie można go znaleźć tylko w Internecie.

Bez szału

Podkład na mojej skórze wygląda dobrze, tworzy się bardzo ładna jednolitą warstwa produktu. Jednak ma kilka minusów. Po pierwsze bardzo szybko moja skóra zaczyna się świecić, dodatkowo po nałożeniu czuć taka gumowa powierzchnię na skórze. Kolejny minus to niestety wysyp wypryski po jakimś czasie. Niestety w moim przypadku podkład jest zbyt ciężki do mojej skóry mieszanej. Jednak na większe wyjścia czemu nie.

Przeciętny

Zdecydowałam przetestować ten fluid z polecenia. Owszem, kryje całkiem dobrze, ale jest ciężki. Szybko się waży i w moim odczuciu nawet przy nałożeniu niedużej ilości, widoczny jest efekt maski. Miałam wrażenie, że skóra wygląda na zmęczoną. Efekt krycie 24h, to też oczywiście duża przesada. Nieraz stosowałam fluidy bez tego typu haseł reklamowych lub z 12h, czy 16h i trzymały się na skórze o wiele dłużej.