Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer (Podkład do twarzy i baza 2 w 1)

24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w sześciu odcieniach: 100 Ivory, 102 Golden Beige, 200 Nude, 203 Peachy, 300 Beige, 302 Deep Beige.

Bardzo dobry

Dotychczas to mój ulubiony podkład. Ma bardzo dobre krycie, dobrze nakłada się zarówno gąbeczką, jak i pędzlem, ja preferuję nakładanie go pędzlem- daje większe krycie i nie wygląda ciastkowo. Zdecydowanie nie nadaje się dla bladych osób, najjaśniejszy odcień wypada ciemno. Bardzo dobrze się utrzymuje cały dzień, cena w drogeriach internetowych też jest w porządku. Nie wyskakują po nim pryszcze, nie daje efektu ściągnięcia, nie czuć go na skórze, jednak jest widoczny.

Nie dla bladziochów

Podkład zamknięty jest w eleganckiej, szklanej buteleczce. Posiada pompkę, która bardzo ułatwia aplikowanie produktu. Szczerze bardzo liczyłam na to, że ten podkład stanie się moim ulubieńcem, ale najjaśniejszy odcień okazał się dla mnie sporo za ciemny. W dodatku w ciągu dnia jeszcze dodatkowo bardziej ciemnieje i tworzy z mojej twarzy przeraźliwą pomarańczkę. Poza tym to całkiem fajny produkt. Ma bardzo dobre krycie, zakrywa nawet moje cienie pod oczami. Ma też bardzo fajne wykończenie i stapia się ze skórą nie tworząc efektu maski. Utrzymuje się w bardzo dobrym stanie przez prawie cały dzień. Swobodnie mogłam dotykać twarzy w ciągu dnia i nie bałam się, że resztki podkładu zostaną na moich dłoniach, a sam podkład się rozmaże.

Niezdecydowana

Pozostaje w przedziale niezdecydowanych gdyz bardzo długo używałam podkład i fakt ze jest droższy , jest trwały , jest dobrze kryjący ALE jest zapychajacy i zrobiłam sobie duża krzywdę stosując go na codzień . Być może to kwestia mojej cery bo zawsz była skłonna do zapychania , trądziku .

może byc

mimo tego, że podkład ładnie kryje, ma piękną palete kolorów, znajdzie tu się kolor jasny nie różowy i ciemny, nie pomarańczowy. Dobrze się miesza nawet z innymi podkładami dla zmiany koloru. Niestety zapycha. Ma fajną formule ale do czasu.

Najlepszy moj podklad jaki mialam.

Najlepszy podklad jakiego uzywalam, a maluje sie codziennie i bardzo czesto je zmieniam i testuje nowe.
Po pierwsze odcien, mam bardzo jasna skore i wiekszosc drogeryjnych cudeniek robilo na mojej twarzy maske, za ciemna, za bardzo odznaczajaca sie w porownaniu z reszta skory, az w koncu w rece wpadl mi odcien Ivory, uzywalam go kilka lat nieustannie, razem z baza Perfect Stay i pudrem, malijaz byl w stanie wytrzymac caly dzien.
Az niestety... Na sklepowej polc3 zaczelo brakowac calej firmy astor, pozniej w Super Pharm byly te podklady, ale oczywiście wszystkie kolorypoza koim Ivory i kolorem pudru w kami3niu Light Beige (zgrywaly sie idealnie!!). I tak oto moja przygoda z tym podkladem sie skonczyla i szczerze mowiac nie moge znalezc niczego godnego poprzednika i porownywalnego cenowo.

Nie dla każdego

Wiązałam z tym podkładem wielkie nadzieje i rzeczywiście po kilku pierwszych zastosowaniach byłam nim oczarowana.

Kupiłam sobie odcień nr 100 Ivory z zamiarem używania go zimą, kiedy zejdzie mi już całkowicie opalenizna i pod tym kątem okazał się idealny. Według mnie kolor ten jest w tonacji neutralnej, nie jest ani różowy ani żółty, pasował do mnie doskonale. Ładnie kryje nakładany gąbeczką, skóra po nim nie wygląda sztucznie.

Niestety musiałam go odstawić ponieważ strasznie, ale to straaaaasznie mnie zapchał, jak nic innego do tej pory. I nie chodzi tu tylko o wysyp zaskórników, ale o wystające spod skóry gule. Nie znam się tak dobrze na składach kosmetyków, ale tu chyba zawinił zawarty w nim primer bazujący na silikonach, mam cerę mieszaną, która nie za bardzo lubi się z tego typu składnikami. Robiłam do niego trzy podejścia w miesięcznych odstępach czasu i sytuacja się powtarzała więc nie mam wątpliwości, że to ten podkład jest winowajcą moich problemów skórnych.

Polecam osobom bez tendencji do zapychania porów, ponieważ efekt jaki widziałam na mojej twarzy po nałożeniu tego podkładu bardzo mi się podobał pomijając późniejsze niespodzianki.

Nic specjalnego :)

Podkład ASTOR w kolorze 100 Ivory stosowałam ponad pół roku. Jest to produkt dobry, ale nie zachwycający. Za taką cenę, bądź nawet niższą możemy zaopatrzyć się w lepszej jakości produkt. Mam dosyć typowy dla Polek kolor cery, a jednak uważam że najjaśniejszy odcień ASTOR jest dla mnie ciut za ciemny. Bardzo lubię jego konsystencję- nie za rzadka, nie za gęsta. Nie wymagał stosowania bazy, chociaż i tak wolałam ją mieć :) Krycie jest w porządku, aczkolwiek nie lubiłam jak współpracował z bronzerem i rozświetlaczem- produkty ważyły się na nim i tworzyły brzydkie plamy, co nie zdarza się teraz z moim obecnym podkładem. Oprócz tego skóra bardzo szybko zaczynała się świecić i przetrwanie cały dzień bez pudru matującego było dużym wyzwaniem. Produkt też dosyć szybko się ściera, tym bardziej na posiadaczkach cer tłustych i mieszanych.

Bardzo dobry!

Skusiłam się na jego zakup po recenzjach w internecie.
I muszę przyznać,że jest jednym z lepszych,które miałam w swoich zasobach.
Po pierwsze przepięknie kryje,ale nie jest to taka tapeta jak Revlon Color Stay,ale nadal wszystko w miarę naturalnie wygląda,pomimo krycia.
Nie podkreśla suchych skórek.
Nie ściera się z twarzy.
Nie świeci się na twarzy przez cały dzień.
Po mimo tego,że ostatnio poszłam z nim na siłownie,to nadal po powrocie do domu wyglądał bez zarzutu.
Nie podrażniał.
Odkąd go kupiłam był moim najlepszym podkładem,ale z czasem pobiły go inne,które zakupiłam następnie,ale jest to minimalna różnica.

I tak i nie

Na wielki minus zasługuje jego gama kolorystyczna i wpadanie w różowe tony, więc jeśli ktoś szuka jasnego podkładu z żółtą tonacją to nie jest to produkt dla niego.Krycie i trwałość tego produktu jest rewelacyjna mam dość dużo przebarwień potrądzikowych z którymi on absolutnie rewelacyjnie sobie radzi nie potrzebuję dokładać korektora. Zawsze mam problem aby nie ubrudzić mojego narzeczonego podkładem kiedy się do niego przytulam, ale z tym produktem nie ma takiego problemu, więc jest spełniona obietnica producenta na nieodbijaniu się na ubraniach. Dodatkową zaletą jest ochrona przeciwsłoneczna w postaci SPF 20 jeżeli się gdzieś spieszę nie potrzebuje pod niego nakładać kremu z filtrami. Rozprowadza się go łatwo nie robi smug ani plam oraz utrzymuje się przez cały dzień nawet na basenie się sprawdza z kontaktem z wodą w którym bardzo duża ilość podkładów sobie nie radzi. Po nałożeniu czuć go na twarzy i pozostawia lepką warstwę która po chwili się wchłania, lecz pozostawia buzię ładnie i naturalnie rozświetloną. Niestety zauważyłam iż po jego częstym stosowaniu wyskakują mi typowe zmiany grudkowe w newralgicznych miejscach typu czoło, broda i policzki z którymi nie mam zasady problemu więc wiem, że to przez ten podkład.

Sprawdzony

Astor był moim pierwszym 'lepszym' drogeryjnym podkładem, kupionym na studiówkę. Wybrany przypadkiem, może przez kolor opakowania. Okazał się strzałem w 10tkę. Kolor 100 okazał się być dość beżowy - nie za jasny ale roztarty stapia sie ze skórą. Daje uczucie kremowania twarzy, nie podkreśla skórek i daje sie stopić ze skórą. Mimo tej niewysuszającej a wrecz nawilżającej formuły - nue jeździ po twarzy i ładnie utrzymuje się cały dzień. A mam skórę mieszaną z tendencją do przetłuszczeń.

Mimo iż teraz kupuje różne podkłady, także perfumeryjne, do astora wracam co roku - zawsze w lato. Wtedy sprawdza sie super bo nie spływa, daje komfirt i ma spf 20 i buzia nie jest spalona

Świetny

Podkład mam w kolorze 102 Golden Beige , dla mnie jest to idealnie komponujący się kolor z opalenizną. Delikatnie ciemnieje na skórze, więc warto zwrócić na to uwagę. Podkład rzeczywiście długo utrzymuje się na twarzy - a z bazą jest nienaruszony nawet przez najbardziej upalne dni. Jest bardzo wydajny i bardzo dobrze kryje. W dodatku posiada SPF 20, które są zawsze mile widziane

Jest na prawdę dobry

Upolowałam go w drogerii , bo akurat był na promocji za około 30 zł, więc bez wahania kupiłam i zaczęłam testować (102 Golden Beige). Sam podkład bardzo dobrze kryje i utrzymuje się długo na skórze. Ma bogatą gamę kolorystyczną - chyba każda znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Ten podkład nie wysusza skóry, tylko ją delikatnie nawilża, ładnie pachnie, dobrze się aplikuje. Nie tworzy efektu maski i nie robi plam.