Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer (Podkład do twarzy i baza 2 w 1)

24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w sześciu odcieniach: 100 Ivory, 102 Golden Beige, 200 Nude, 203 Peachy, 300 Beige, 302 Deep Beige.

Ulubieniec miesiąca <3

Długo szukałam dobrego podkładu, który nie spowoduje na mojej twarzy efektu ciastka, a będzie miał zarazem dobre krycie. Bardzo się wahałam przed zamówieniem Astora, bo wiele razy opinie youtuberek mnie zawodziły, a przejrzałam cały internet i nawet jedna zła opinia o jakimś podkładzie dyskfalifikowała go. :D Wreszcie gdy cudo wpadło w moje ręce, mogę powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Super!

Kupilam ten podklad przez przypadek, i bardzo z tego powodu sie ciesze.Produkt jest gesty dobrze sie rozprowadza, swietnie kryje bez efektu maski, nie podkresla zmarszczek ale ladnie je wypelnia.Jest lepki, ale po kilku chwilach efekt ten znika, nie matuje, ale producent nie obiecuje matu.Bardzo ladnie laczy sie z pudrami w kamieniu i z sypkimi tez.Dlugo szukalam kryjacego podlkadu za rozsadna cene ktory nie bedzie sie scieral. Napewno kupie go ponownie:)

mój numer 1

JEDYNY podkład, który idealnie pasuje do mojej mieszanej i często problematycznej cery. Co prawda po dość krótkim czasie się wyświeca, ale można mu to wybaczyć w zamian za to jak pięknie stapia się z cerą zostawiając ją delikatnie nawilżoną. W moim przypadku nie ściera się, krycie ma średnie, nie zostawia efektu maski na twarzy. Jedyny minus to dostępność, ponieważ obecnie można go znaleźć tylko w Internecie.

Bez szału

Podkład na mojej skórze wygląda dobrze, tworzy się bardzo ładna jednolitą warstwa produktu. Jednak ma kilka minusów. Po pierwsze bardzo szybko moja skóra zaczyna się świecić, dodatkowo po nałożeniu czuć taka gumowa powierzchnię na skórze. Kolejny minus to niestety wysyp wypryski po jakimś czasie. Niestety w moim przypadku podkład jest zbyt ciężki do mojej skóry mieszanej. Jednak na większe wyjścia czemu nie.

Przeciętny

Zdecydowałam przetestować ten fluid z polecenia. Owszem, kryje całkiem dobrze, ale jest ciężki. Szybko się waży i w moim odczuciu nawet przy nałożeniu niedużej ilości, widoczny jest efekt maski. Miałam wrażenie, że skóra wygląda na zmęczoną. Efekt krycie 24h, to też oczywiście duża przesada. Nieraz stosowałam fluidy bez tego typu haseł reklamowych lub z 12h, czy 16h i trzymały się na skórze o wiele dłużej.

Dość ciężki

Kupiłam go zachęcona opiniami m.in. na wizażu. Jednak to nie było to - brzydkie kolory, a w dodatku ciemniał. Wyglądał na buzi ciężko i okropnie podkreślał pory, wyglądało to bardzo źle. Jedyna dobra rzecz w tym wszystkim to krycie. Używałam go za czasu trądziku i wszystko pięknie przykrywał.

Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer

Obecnie używam 3 buteleczkę tego podkładu i jestem bardzo zadowolona. Podkład ma raczej średnie krycie, ale za to utrzymuje się cały dzień. Używam go w chłodniejsze dni, ponieważ jest to jeden z ,,cięższych” podkładów. Co jakiś czas wracam do niego i szczerze mówiąc jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam ;)

Jeden z lepszych podkładów jakie miałam. kupuje go na zmianę razem z maybelline super stay. Podkład utrzymuje się dość długo, nie ściera się, dobrze dopasowuje się do koloru skóry, odporny na wysokie temperatury, dobrze kryje niedoskonałości twarzy. W moim przypadku kiedy używam tego produktu mogę spokojnie zaniechać pudru w kamieniu.

Nie dla mnie

Jak bym nie nałożyła podkładu czy palcem czy pedzlem czy babeczka za każdym razem efekt maski... moja cera to nie pokochała. Na dodatek wydaje mi się że nie nadaje dla cery innej ja tylko doskonałej.... No niestety odpada

Must have

Mój ulubiony ❤️ Kupuje go zazwyczaj na promocji w Naturze za ok 29zł. Opakowanie jest porządne, a pompka działa bez zarzutu. Podkład jest wydajny. Z moim użytkowaniem jeden wystarcza na ok. pół roku. Zimą i jesienią używam koloru ivory, latem koloru 102. Podkład naprawdę długo utrzymuje się na twarzy, jest trochę ciężki więc nie nadaje się na upały.

******

Jest to mój nr 1 od 3 lat. nie znalazł sobie równego.Bardzo łatwo się rozprowadza i stapia z skórą ,dopasowuje się do karnacji
Nie tworzy efektu maski i jest bardzo trwały ,nie ściera się nie zmienia koloru,
pozostaje w idealnym stanie przez cały dzień.
Nie wysusza skóry ,nie roluje się ,nie podkreśla suchych skórek.

bardzo dobry

Niestety, najjaśniejszy odcień okazał się zbyt ciemny. Szkoda, że jest dostępna tak mała gama kolorystyczna, muszę go mieszać z rozjaśniaczem z Kobo. Jest bardzo trwały, wklepany gąbeczką stapia się ze skórą, nie odznacza się. Jeden z lepszych, które miałam.