Astor, Perfect Stay, 24H Foundation + Perfect Skin Primer (Podkład do twarzy i baza 2 w 1)

24 - godzinna trwałość makijażu dzięki połączeniu bazy i podkładu. Baza nawilża i odżywia skórę. Trwały podkład nie ściera się gwarantując perfekcyjne krycie przez cały dzień. Posiada SPF 20. Testowany dermatologicznie.
Dostępny w sześciu odcieniach: 100 Ivory, 102 Golden Beige, 200 Nude, 203 Peachy, 300 Beige, 302 Deep Beige.

Numer 1

Jest moim numerem 1, a przetestowałam naprawdę wiele podkładów. Kolor jest dla mnie idealny (100 ivory - nie jest różowy) . Trwałość podkładu jest nie z tej ziemi, a mimo to nie daje efektu maski, wręcz przeciwnie - jest naturalny. Mam cerę mieszaną, w strefie T tłustą. Żaden podkład jaki testowałam nie trzymał się ponad 10h bez poprawek oprócz tego cuda. Krycie jest średnie, co mi nie przeszkadza bo takie lubię. Posiada SPF 20. Współgra z każdym produktem jaki używam. HIT!

świetny!

Świetny drogeryjny podkład! Mam cerę mieszaną.
+ długo się utrzymuje
+ najjaśniejszy odcień pasuje idealnie do mojego koloru cery
+ nie wysusza
+ przypudrowany nie świeci się przez dłuższy czas
+ cera wygląda na zdrową, wygładzoną
+ krycie średnie w kierunku mocnego

+ /- Astora wycofali z Rossmanna, ale można go kupić przez internet
+/- cena w drogeriach dość wysoka, ale można go dorwać taniej na promocjach lub w internecie

- mała pojemność w porównaniu z innymi markami

NAJLEPSZY

Jest to najlepszy podkład jaki istnieje.Swietnie kryjący,nawilżający,dopasowujący sie do koloru cery.Cudownie stapia się ze skórą.Ma fajny zapach.Nie zapycha porów.Kosztuje około 50 zł ale bardzo często w drogeriach jest na przecenie -40% a na stronach internetowych jeszcze taniej.Szczerze polecam

Nowość! Too faced - to będzie HIT

Użyłam kilka razy

Zapchal mnie... po jednym uzyciu. Wczesniej mialam cere bezproblemowa, a po jego uzyciu leczylam sie z "nieprzyjaciół" pół roku... a należę do osob baaardzo dbajacych o swoja cere. Krycie mial wystarczajace, utrzymywal sie calkiem dobrze, aczkolwiek po okolo 4h sie swiecilam w strefie T. Może dla osob z sucha cera? Nie sprawdzil mi sie, ale daje 3 gwiazdki, poniewaz zdaje sobie sprawę że to kwestia indywidualna i niektorym może podpasowac.

Super produkt

Idealny do cery suchej lub mieszanej. Nie wysusza skóry, bardzo długo się utrzymuje. Super konsystencja, idealnie się wchłania. Bardzo polecam. Kupuję go od kilku lat i będę kupować nadal.

Są dni, że się uwielbiamy

Podkład bombowy. Trwały, pięknie wygląda na skórze, nie zapycha, ale powoli...

Trzy lata temu kupiłam ten podkład w Rossmannie w odcieniu 102 Golden Beige i były dni, kiedy on okrutnie ciemniał na mojej buzi, innym razem np w czasie mrozu lub chłodniejszych dni wyglądał jak milion dolarów.
W tym roku zrobiłam deal życia, ponieważ kupiłam najjaśniejszy, który nie robi się pomarańczowy, nie ciemnieje. Nie wiem o co chodzi. Może to moja cera się zmieniła.
Jednak w pierwszym i drugim wypadku są dni, że nienawidzę tego podkładu a są i takie, że wygląda cudownie. Będę go nadal kupować, ponieważ podkład nie transferuje, nie odciska się na ubraniach a poza tym ładnie, delikatnie pachnie :D

Ogólnie polecam znaleźć go w promocyjnej cenie i spróbować.

Mój ulubieniec

U mnie z tym podkładem jest tak, że jak potrzebuję wyglądać dobrze cały dzień to sięgam właśnie po niego. Nie martwię się wtedy, że mi spłynie czy będzie się szybko wyświecał. Bardzo polecam na większe wyjścia ponieważ pięknie wygląda na zdjęciach. Łatwo się go aplikuje i szybko stapia się z twarzą, cera jest wyraźnie wygładzona. Radzi sobie dość dobrze z zakryciem niedoskonałości i nie podkreśla suchych skórek. Jak najbardziej można go stosować również na codzień, mimo, że należy do podkładów ciężkich. Jedyny minus za kolor, ponieważ najjaśniejszy, który posiadam, jest ciut za ciemny.

Mój hit

To zdecydowanie jeden z najlepszych podkładów jaki miałam. Śmiało może konkurować z podkładami z wysokiej półki. Kolor idealny, dobrze się rozprowadza, długo utrzymuje na twarzy.

Bardzo fajny podkład

Bardzo trwały podkład, niestety najjaśniejszej kolor jest dla mnie za ciemny i za różowy. Mogę go używać tylko w lato, ale na lato jest on za ciężki. Nie wysusza skóry i nie zapycha porów.

Jak dla mnie numer jeden

Astora używam juz od bardzo dawna.
Uwielbiam jego konsystencje i zapach.
Bardzo dobrze kryje i nie zostawia plam.
Flakonik nawet przy codziennym stosowaniu starcza na długo.
Plusem jest rownież paleta odcieni.
Każda znajdzie odpowiedni dla siebie ;)
Podkład przez cały Dzien trzyma sie na twarzy.
Jak dla mnie jest idealny ;)

Bylby to moj KWC ale niestety...

Wszystko byloby super ale...no wlasnie ale, krycie srednie, utrzymuje sie spokojnie na buzi 10godz i wyglada na prawde ladnie, lekko sie swieci ale wystarczy bibulka i po problemie

Super!

Bardzo lubię ten podkład. Posiadam kolor Ivory i czekam z niecierpliwością, by móc go z powrotem nakładać.
Ładnie matuje, nie wymaga bazy, dobrze współgra z innymi produktami. Raz się zważył, ale to z mojej winy, gdyż użyłam innego kremu niż zwykle.
Potrafi przetrwać ekstremalne sytuacje (po całonocnej imprezie był nieruszony)
Na dłuższą metę potrafi jednak zapchać, ponieważ dla mnie osobiście jest trochę ciężki. Używałam raczej na ważniejsze wyjścia, niekoniecznie na co dzień.