Paese, Pędzel do pudru

Paese, Pędzel do pudru

Pojemność 1 szt

Naturalne włosie kozy. Pędzel służy do aplikacji pudru sypkiego lub prasowanego na twarz i ciało. Dzięki swojemu rozmiarowi ułatwia nakładanie pudru na wybrane partie. Miękkie i mięsiste włosie świetnie przenosi puder, nie pyli i pozwala na perfekcyjne nałożenie pudru.

Zbyt mały jak na pędzel do pudru.

Kupiłam go 4 lata temu, wraz z pędzlem do różu.
Niestety, zawiódł mnie na całej linii.

ZALETY:
-Wykonanie: pędzel wygląda porządnie i elegancko, trzonek jest długi i poręczny, włosie równo przycięte i mocno osadzone w trzonku. Pędzel nie gubi włosia.

WADY:
-Cena: pędzel jest koszmarnie drogi, zapłaciłam za niego 70 zł! Włosie jest naturalne, ale nieprzyjemne w dotyku, twarde, podrażniało moją wrażliwą skórę.
-Wielkość: nie rozumiem, jak producent może rekomendować ten pędzel do pudru, skoro on jest mały? Zdjęcie na stronie/w katalogu jest przekłamane, pędzel wydaje się być puszysty i rozłożysty, a w rzeczywistości jest niewiele większy od standardowego pędzla do różu! Do tego jest...płaski. Kompletnie nie do użytku!
-Działanie: wobec wyżej wymienionych wad oczywistym jest, że pędzel nie spełnia swojego zadania. Próbowałam nakładać nim puder, ale tworzył plamy, w dodatku ścierał podkład. Nijak nie da się go używać, przez jego niewielkie rozmiary.
Podsumowując: produkt nie spełnia żadnych obietnic producenta, nie nadaje się do aplikacji pudru przez swój rozmiar i twardość włosia, do tego jest zdecydowanie za drogi.
Nie polecam!
-Wielkość:

Koszmarek

Był to jedne z moich pierwszych pędzli. Używanie nie sprawia przyjemności. Włosie zbite, średnio twarde, bardzo drapie. UWAGA - jest na prawdę mały jak na pędzel do pudru. Na stronie producenta zdjęcie sugeruje coś innego, ale jest niewielki.

Mi nie przypadł do gustu. Mam go już przeszło dwa lata, od półtora roku leży praktycznie nie używany. W takiej cenie lub dokładając niewiele można kupić o wiele lepszy pędzel.

Używam tego produktu od: kupiłam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jeden cały pędzel