Makeup Revolution, Focus & Fix Eyebrow Kit (Paleta do makijażu brwi)

Makeup Revolution, Focus & Fix Eyebrow Kit (Paleta do makijażu brwi)

Pojemność 5,8 g

Makeup Revolution Focus & Fix Eyebrow Kit zawiera 3 komplementarne, matowe cienie, w neutralnej tonacji oraz wosk utrwalający. Dzięki paletce w kilka minut podkreślisz, wypełnisz lub skorygujesz brwi. Utrwalone woskiem, przez cały dzień będą nienagannie wyglądać. Do paletki dołączono małą pensetę, aplikator oraz wygodne lusterko.
Dostępna w 2 odcieniach:
Light Medium
Dark Medium

Dobra dla wprawionych

Paleta zawiera 3 cienie, wosk, mały skośny pędzelek i małą pensetkę.
Paleta będzie dobra dla osób które mają wyprawę w malowaniu brwi. Kolory są dobrze napigmentowane (szczególnie ten najciemniejszy) dlatego należy uważnie je aplikować aby ładnie zbudować krycie i wyrysować łuk. Nadmiar cieni należy dobrze wyczesać z włosków dla uzyskania naturalnego efektu.
Wosk sam w sobie jest przeciętny, ale jak na paletę za 12 zł nie ma się do czego przyczepić.

Przy kupnie radziła bym zwrócić uwagę na kolorystykę ponieważ na skórze cienie wyglądają ciemnej niż w pudełku przy drogeryjnym świetle,lub na zdjęciach w internecie.

Pojemność : 5,8 g
Ważność po otwarciu : 12 miesięcy

Supcio

Jestem zadowolona z tego produktu, kolory są ciepłe i długo utrzymują sie na brwiach, na szczęście nie jest konieczne używanie wosku, który według mnie jest fatalny.

Średniak

Wosk w tej paletce to jedna wielka pomyłka.. Ale za to napigmentowanie kolorów jest bardzo dobre, a co za tym idzie długo utrzymuje się. Trzeba też uważać żeby nie przesadzić z ilością, bo cięzko jest później go zmyć. Na plus jest pędzelek jest dobrze wyprofilowany i dobrze rozkłada produkt na brwiach.

Bardzo ciepłe kolory

Paleta wyglądała w sklepie bardzo porządnie, a próbki kolorów na ręce też wyglądały ok. Niestety okazało się, że kolory są baaaardzo ciepłe! Są też niestandardowo jasne - medium dark to moim zdaniem odcień dla blondynek - kto by się domyślił?
Cienie też niezbyt łatwo się rozprowadza - są dobrze napigmentowane ale "twarde". Dzięki temu długo trzymają się na brwiach, i chwała Bogu bo ten wosk to jakaś pomyłka :(

paletka hit

Za tą cene i jakość paletka stała się moim ulubieńcem,o ile używam koloru najciemniejszego i wosku pozostałe kolory są mi zbędne .Pędzelek super sobie radzi,ładnie domalowuje brwi,mini pęsetka też jest super produktem.Niestety jedyny minus jaki znalazłam to wszystkie cienie po jakimś czasie jeden po drugim mi powypadały,najjaśniejsze wyrzuciłam a dwa pozostałe jakoś uratowałam.

Bardzo dobry produkt do brwi

Produkt jest wydajny, dobra cena to jego duży plus, świetny pędzelek, który doskonale się sprawdza. Bardzo łatwo można nadać kształt brwiom, które po użyciu cieni wyglądają fajnie i naturalnie.

świeżo przetestowane w ciepłym i wilgotnym klimacie :)

Do moich ciemnych brwi używam tylko 1 najciemniejszego koloru. Fajnie się go nakłada, nie rozmywa się, nie drażni skóry, łatwo go usunąć przy demakijażu. Do tej pory używałam wyłącznie kredek do brwi, ale już tyle :) Nie zauważyłam, żeby zmienił kolor, nie wymagał poprawek. Cena? banalnie niska jak za taką jakość.

Nie spełniła moich oczekiwań

Ogolnie przy pierwszym użyciu byłam zadowolona, że za taka cene w koncu nzlalazlam dla siebie paletke. Jednak gdy nałożyłam na brwi ciemniejszu brąz w codzinnim świetle odcień podchodził pod rudy/fiolet. Niestety zorientowalam sie o tym dopiero po kilku razach od jej stosowania gdy jeden z moich znajomych zwrocil mi na to uwage. Wiec przestalam uzywac te cienie do wypelniania moich brwi ale dalej sosowalam wosk aby ukladac brwi, co sie rowniez okazalo nie wypalem , po jakims czasie moje brwi oslabily sie i przy nakladaniu jego wylatywaly mi wloski z brwi.
Poza tym nie rozumiem dodania brzoswiniowego koloru cienia bo napewno sie nadaje sie na rozswietlenie powieki pod brwiami. Poza tym napis na opakowaniu się starł mimo ze nie uzywalam jej czesto a poziej zaprzestalam.
+pędzelek i pinceta w zestawie
+lusterko
+cena

-kolory
-wosk

Mój ulubieniec

Posiadam paletkę LIGHT MEDIUM
Moje brwi są jasne, a trudno znaleźć kolor, który jest do nich odpowiedni i nie wchodzi w rudość. Drugi "cień" (ten średni) właśnie taki jest! Bardzo łatwo i szybko się nakłada cienie, jest wydajny, tani. Wosk przyciemnia cień, więc nie zbyt często go używam, albo samodzielnie. Nie rozumiem jednak obecności pierwszego cienia (najjaśniejszego). Jest po prostu pomarańczowy. Ciemny też jest w porządku, polecam go brunetkom. Opakowanie bardzo na plus. Na wyjazd nie biorę; pędzelka do brwi, wosku, cienia, lusterka, pęsety, a nawet cieni do powiek; mam wszystko czego potrzebuję w tym zestawie :D. I tak, używam tych dwóch cieni (najjaśniejszego i najciemniejszego) na powieki, bo są matowe, trwałe, i po prostu ładne, a do brwi ich nie używam. Opakowanie solidne, produkt wydajny, a przede wszystkim tani. Czego chcieć więcej za 15 złotych?

warto spróbować ;)

Paletka zawiera 3 matowe cienie oraz jeden wosk, zawiera również aplikator i pęsetę. Samo opakowanie jest solidne, plus za lusterko ;)

+ nie mam dużych braków w brwiach, ale sprawdza się świetnie do ich podkreślenia
+ daje naturalny efekt
+ wosk utrzymuje brwi w ryzach cały dzień

Niewypał

Bardzo urzekło mnie pudełeczko - wygląda na solidne i ładnie się prezentuje, co dla mnie jest ważne. Jest tylko jedno ale. Kupując odcienie dark, dla brunetek, spodziewałam się odcieni dla brunetek. Najciemniejszy kolor, niestety jest za jasny i wpada w rude (czerwone?) tony, z kolei ten jaśniejszy w fioletowe. Pracowałam z nimi i na sucho i na mokro. Trochę szkoda, bo nieźle aspirowało. Obecnie mieszam je z cieniem, którego używałam wcześniej (Maybelline CT), a jest dla mnie zbyt ciemny aktualnie. Do plusów mogę zaliczyć tylko pudełko i cenę. Szkoda, że to niewypał.

Szału nie ma

Paletkę kupiłam parę miesięcy temu na stronie ezebra.pl za ok. 12 złotych. Kupiłam kolor dark medium, włosy farbuję na ciemny brąz, ale na pierwszy rzut oka są bardziej czarne niż brązowe, jednak nie chciałam malowac brwi na czarno. Kupując ten zestaw myślałam, ze będę używała najciemniejszego koloru brązu, ale ostatecznie używałam tylko drugi od góry, bo trzeci jest zdecydowanie zbyt ciepły i mam wrażenie że wpada w jakiś fiolet na brwiach... brzydki wyglądał. Drugi kolor tez ideałem nie był - dla mnie wciąż za ciepły, trochę za jasny. Wiem, że to kwestia indywidualna, bo kolory dla brunetek pewnie będą idealne, więc pomińmy już kolory.
Pigmentacja - średnia, trochę się trzeba namachać. Wydajność całkiem, całkiem, bo skoro używałam jednego cienia codziennie przez 4 miesiące i dopiero widzę kawałeczek dna, to chyba jest dobrze.
Trwałość - pod koniec dnia zawsze brwi były jaśniejsze i jakby "pościerane" (nie wiem jakim cudem, brwi nie dotykam w ciągu dnia). O wosku szkoda gadać, bo gdy malowalam brwi z jego użyciem miałam 100% pewności, że prawa brew będzie w połowie wytarta (mam grzywkę na prawą stronę), więc nie wiem jaki jest sens go używać, ale może komuś faktycznie brwi utrwała, w końcu to "wosk utrwalający"...
Po 4 miesiącach używania paletki mam bardzo mieszane uczucia. Po części na pewno przez niedobrane kolory, ale ta trwałość... no nie za fajna. Ja drugi raz nie kupię, szatynkom NIE polecam, brunetkom i ciemnym blondynkom polecam spróbować, w końcu 12 złotych to nie fortuna :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe