Mariza, Pomarańczowy peeling do ust

Mariza, Pomarańczowy peeling do ust

Peeling do ust Mariza bogaty w odżywcze oleje roślinne, zapewnia Twoim ustom miękkość, gładkość i doskonałą ochronę. Cukrowy peeling delikatnie złuszcza martwy naskórek, pozostawiając usta gładkie i miękkie.

Składniki aktywne:
- cukier trzcinowy,
- olejek ze słodkich migdałów,
- olejek kokosowy,
- olejek awokado,
- witamina E.

ochronne, wygładzające
zapachowa
w słoiczku
10 – 50ml

Przyjemny peeling o pomarańczowym zapachu

Mariza peeling do ust o zapachu pomarańczy! pojemność 10 ml .cena 9.90 w cenie regularnej
Kosmetyk jest umieszczony w szczelnym plastikowym słoiczku.Posiada naklejkę u góry -pomarańczowy peeling do ust a także na dole ze składem produktu.Ma zakręcaną górę,która nie przecieka.Kosmetyk sam w sobie jest gęsty ma zwartą konsystencję.Posiada drobinki cukru i przepięknie pachnie pomarańczą ma dość intensywny zapach Peeling jest dość mocny ku mojemu zaskoczeniu ,ponieważ drobinki są bardzo małe a rewelacyjnie usuwa skórki na moich ustach.Co najważniejsze peeling powoduję również nawilżenie mamy wrażenie,że posiadamy dodatkową warstwę wosku .

Fajny peeling

Peeling znajduje się w małym, zakręcanym, plastikowym słoiczku, który jest bardzo łatwy w użyciu - wystarczy odkręcić i nabrać trochę na palec.
Produkt jest słodki, ma zniewalający zapach, jak i smak lizaka o smaku pomarańczy albo cukierka. Szczerze mówiąc zlizanie go z ust to czysta przyjemność :D Peeling ma gęstą konsystencję zawierającą drobinki, które pod wpływem ciepła ust oraz palca rozpuszczają się.
Wystarczy odrobina, aby móc go rozprowadzić po całych ustach. Dobrze wygładza usta i pomaga pozbyć się skórek dzięki którym ograniczyłam obgryzanie ust. Taki efekt wystarcza na kilka godzin. Niestety nie poczułam żadnego nawilżenia, ani nawilżenia, jedynie gładkie usta :)

rewelacja

Zalety:
+ ma poręczne opakowanie
+ śliczny kolorek i zapach pomarańczy, idealny w okresach jesienno - zimowych
+ jest baaardzo wydajny
+ jest bardzo łagodny w działaniu, delikatnie złuszcza martwy naskórek z ust
+ kupiłam go w promocyjnej cenie

Jestem zachwycona tym kosmetykiem. Nie wiem czy można go jeszcze kupić.

Smaczny i skuteczny ;-)

Świetny peeling, bardzo dobrze radzi sobie z doprowadzaniem skóry ust do porządku. Jest bardzo przyjemny w użyciu. I ten cudowny zapach i smak. Uwielbiam! Fajnie byłoby, gdyby pojawiła się również wersja w sztyfcie - taka, którą w razie potrzeby można nosić w torebce.

Szkoda tylko, że nie jest w sztyfcie

Minusy:
-tego peelingu używałam namiętnie, dopóki nie wyszedł peeling Sylveco w sztyfcie, teraz nie muszę już brudzić sobie palców,
-słabo dostępny, u mnie nie ma go w żadnym sklepie, pozostają zakupy "gościnne" w innych miastach lub Internet,
-nie lubię tej jego nachalnej słodkości i smaku sztucznej pomarańczy, bardzo długo czasu zajmuje mu rozpuszczenie się i ten paskudny smak czuje się cały dosyć długo.

Cechy neutralne:
-estetyka opakowania ok,
-standardowa cukrowa konsystencja.

Plusy:
-dobra cena,
-wydajny, aż nie mogłam go skończyć,
-spełnia swoje zadanie, wygładza usta.

Zdecydowanie wart zakupu

Peeling znalazłam w ShineBoxie.

Wcześniej nie miałam peelingu do ust, więc nie mam porównania, ale ten z Mariza jest niesamowity.

Pięknie pachnie pomarańczami, usta po użyciu są delikatne, nawilżone (inaczej niż przy zwykłych peelingach po których moje usta często wyglądały gorzej niż przed użyciem, ponieważ robiły się potwornie suche).

Produkt jest słodki, można go zlizać ;)))

Polecam, kiedy mi się skończy zakupię go ponownie.

Jestem na tak

Peeling zakupiłam, ponieważ uwielbiam peelingi cukrowego do ciała, więc miałam nadzieję, że ten też się sprawdzi, a moje usta potrzebowały czegoś konkretnego.
I tak. Peeling działa, ma piękny zapach, słodki smak ;)
Wystarczy odrobina, by drobinki wygładziły nam usta.

Zakupiłam go za 13 zł razem z balsamem, więc jak najbardziej ok.

Polecam:)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca