Organix, Biotin & Collagen, Conditioner (Odżywka dodająca włosom objętości)

Organix, Biotin & Collagen, Conditioner (Odżywka dodająca włosom objętości)

Odżywka jest mieszanką prowitaminy B7, kolagenu zwiększającego objętość włosów i hydrolizowanego białka pszenicy, słynącego z właściwości wzmacniających.

wzmacniające
zapachowa
w butelce
>250ml

Napewno lepsza od szamponu.

Odżywkę zakupiłam wraz z szamponem .
Opakowanie niepraktyczne ,ciężko wydobyć z niego odżywkę.
Sama odżywka ma gęstą konsystencję ,lawendowy kolor i
ładny zapach.
Łatwo się ją nakłada ,nie spływa z włosów.
Włosy po niej są miękkie ,nawilżone ,
poddatne na układanie.

Są lepsze w tej serii

Ogólnie, jest to bardzo dobra maska/odżywka. Główny jej problem leży w tym, że w jej serii są lepsze. Np. Maska keratynowa, z której chętnie cały czas korzystam. To nie zmienia faktu, że obecnie na rynku również i ta jest jedną z najlepszych wśród średnio-półkowych odżywek do włosów. To, która działa najlepiej, zależy głownie od indywidualnych potrzeb włosów. Używam jej na zmianę z keratynową i innymi maskami innych firm w zależności od tego, czego indywidualnie potrzebują moje włosy.

Zdecydowanie lepsza niż szampon z tej serii

Odżywka ma lekką konsystencję i piękny, słodki zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Nakładam ją na włosy odciśnięte ręcznikiem, inaczej może z nich spływać. Pozostawiam na kilka minut, ewentualnie rozczesuję w tym czasie włosy. Spłukuje się bez problemu. Sprawia, że włosy są miękkie, pachnące i gładkie. Opakowanie ma oryginalny design, ale jest nie poręczne i sztywne. Zwłaszcza, gdy kosmetyk się kończy, jest coraz trudniej wydobyć produkt. Szkoda, że cena trochę wysoka jak za taką pojemność. Zdecydowanie lepsza niż szampon z tej serii, który z czasem zaczął przesuszać i puszyć włosy.

Dobra, ale droga.

Wśród wszystkich odżywek, jakie do tej pory używałam, ta spełnia moje oczekiwania.
Przede wszystkim moje włosy są po niej lekko uniesione do góry, miękkie łatwo rozczesujące się i podatne na modelowanie.
Do tej pory stosowane odżywki albo mocno obciążały moje włosy, albo włosy były słabo odżywione.
Tutaj odżywienie jest w porządku, a dodatkowo odżywka ma miły zapach.
Niestety nie należy ona do najtańszych. W dodatku, akurat ta w czasie ewentualnych promocji jest albo natychmiast wykupywana albo w ogóle niedostępna :(
Mam też kłopot z wyciskaniem odżywki, jest gęsta, a butelka zmoczona wodą jest śliska...

Ok

Rzeczywiście może trochę pomaga odbić włosy od skóry, pachnie ładnie, w sumie wydaje mi się że produkty tej firmy pachną podobnie..tak landrynkowo-cukierkowo. Włosy na pewno też, przynajmniej moje dają się lepiej rozczesać dzięki tej odżywca, a jedno największe ale mam do opakowania. KOnsystencja odżywki jest gęsta ,,,a opakowanie jest z tak twardego plastiku,że pomimo ,tego ,że odżywki mam pewnie jesze z pół butelki to trudno mi ją wydobyć Tzreba dużo siły i mocno naciskać aby w ogóle cos wydobyć ..:( No chore to jest po prostu w tych butelkach bo ja przecież często robie to w wannie mam mokre ręce i to wszytsko po porstu graniczy z cudem żeby wydobyć choć małą ilość tej odżywki trzeba się po prostu namęczyć, aha no i jescze żeby tego było mało butelka nie ma porstego korka tj, wypukły , stożkowy i jak już będzie mała ilość produktu to nie wiem jak go wydobyć:(

Bardzo dobra

Odżywek Organix wypróbowałam sporo, część była ok, ale bez rewelacji (wersja kokosowa, arganowa), a część trafiła do moich ulubieńców - jak ta, oraz wersja z minerałami morskimi.

Co tu dużo mówić, to po prostu dobra, skuteczna odżywka. Nie zregeneruje włosów jak maska, nie taka jest jej rola, ale naprawdę świetnie pielęgnuje i odżywia. Po jej zastosowaniu mam włosy miękkie, dociążone (lubię, gdy odżywka daje efekt lekkiego dociążenia, "treściwych" włosów), ale nie klapnięte. Włosy są lśniące, wyglądają zdrowo, dobrze się układają. Co jest dodatkowym plusem - zyskują lepszą objętość (przypuszczam, że to działanie kolagenu, który od zawsze uwielbiają moje włosy). W dłuższym działaniu włosy zyskują lepszą kondycję.

Odżywka poza tym bardzo ładnie, lekko słodkawo pachnie - przyjemny, nie męczący z czasem zapach.
Konsystencja jest dość rzadka, ale nie na tyle, żeby utrudniało to aplikację.
Zawsze nakładam jej naprawdę dużo, więcej niż potrzebne na długość moich włosów - tak robię z każdą odżywką i maską, bo zawsze wcieram je bardzo dokładnie, pasmo po paśmie, dlatego potrzeba większej ilości. Może to niezbyt ekonomiczne, ale wierzcie mi, że takie dokładne rozprowadzanie daje o niebo lepsze efekty niż po prostu rozprowadzenie mniej więcej na całych włosach.
Opakowanie - ładne, utrzymane w stylistyce całej serii, wygodnie otwierane; jedyny minus to twardy plastik, przez co butelka jest mało elastyczna i trudno wydobyć resztki (a przecinanie tego tworzywa to zabawa dla silnych i wytrwałych).

Cena - może dość wysoka jak na odżywkę, warto przyczaić się na promocję np. w Hebe.

Na pewno - tak jak dotąd - będę do niej wracać, co dodatkowo może potwierdzić fakt, że piszę to akurat mając ją na głowie :)
Polecam, jedna z najlepszych w serii Orgx.

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Wlosy lecace garsciami

Niestety moja ocena bedzie daleka od entuzjazmu. Dzieki tej odzywce stracilam duzo wlosow ktore lecialy garsciami. Przez bardzo dlugi czas nie kojazylam co jest przyczyna tego stanu rzeczy. W koncu po jakis dwoch miesiacach uzywania zaczela mnie bardzo swedziec skora glowy, dlatego postanowilam odstawic ten produkt, wrocic do rosyjskich kosmetykow do wlosow i problem bardzo szybko sie uspokoil. Pod czas uzywania wlosy nie byly dobrze nawilzone, koncowki caly czas pozostawaly przesuszone, jedyna zaleta to ladny zapach ktory dlugo sie na wlosach utrzymuje i gigantyczna wydajnosc choc w moim przypadku to raczej dodatkowy minus.
Zdecydowanie nie polecam, choc wczesniej z serii kokosowej bylam zadowolona.

Super!

Jestem bardzo z niej zadowolona. Nie tylko z efektu, ale chyba najbardziej z zapachu - moim zdaniem, żadna odżywka nie pachnie lepiej niż ta, a zapach utrzymuje się na włosach dość długo. Za ten zapach (ale też objętość 385ml) można jej wybaczyć dość wysoką, jak na Polski rynek, cenę.

Używałam różnych specyfików Organixa wiele lat, zanim jeszcze pojawiły się w Polsce i ogólnie zawsze były na plus. Natomiast ta jest dla mnie w całej Organix'owej kolekcji liderem. :)

Dodatkowo (ponieważ moje włosy są ogólnie w dość dobrej kondycji, więc nie potrzebuję szczególnie silnych specyfików, żeby dobrze wyglądały - po prostu co nie użyję, to i tak jest dobrze) moja przyjaciółka, która ma włosy w gorszym stanie, z powodu regularnego rozjaśniania, bardzo korzystnie się na jej temat wypowiedziała. Kąpała się u mnie kilka razy, używała właśnie tej odżywki i powiedziała - że jest "zaskoczona, bo była pewna, że moje rzeczy będą dla jej włosów za słabe, a włosy stały się miękkie i lepsze."

Obecnie zmieniłam podejście do pielęgnacji włosów o 180 stopni - między innymi odeszłam całkowicie od używania szamponów, a włosy myję właśnie odżywką i ta, mimo, że zawiera dużo silikonów (ale tych bardzo łatwo zmywalnych: cyclopentasiloxane oraz dimethicone), to się do tego nadaje. Pewnie nie będę do niej już często wracać, bo poszłam w kierunku 100% ekologicznej pielęgnacji, a to odżywka ma w składnie oprócz w/w silikonów jeszcze Disodium EDTA, natomiast między Palnetą Organicą, czy Banią Agaffi znajdzie się dla niej jeszcze czasem miejsce. ;)

Fajna ale droga.

Moje włosy są grube i długie a do tego suche... Ciężko znaleźć dla nich produkt, który pomoże chociaż trochę.
Ta odżywka działa.
Nie zależało mi na samej objętości (chociaż jest to plus) ale na łatwiejszym rozczesywaniu.
+ Ładnie pachnie,
+ Włosy są po niej gładkie i lśniące,
+ Opakowanie zgrabne
+ W miarę wydajna
Jeśli chodzi o cenę, to niestety nie jest przekonująca. Opakowanie nie ma nawet 500ml. ;/
Jednak polecam, bo nie musiałam po jej użyciu mocować się ze szczotką do włosów, a to ogromny atut.

Dobra

Odżywka ładnie pachnie, starcza na dość długo (mam już ją ok 2miesiące, a zostało mi ćwierć butelki). Opakowanie przeciętne, trochę ciężko ją wycisnąć. Włosy po niej się łatwo rozczesuje, ale nie dostrzegłam żeby je jakoś specjalnie nawilżała. Nie wiem czy do niej wrócę, bo cena jest dość wysoka i lubię wypróbowywać nowości.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

SUPER !

Ta odżywka jest warta każdej ceny. Już dawno nie miałam tak miękkich, lśniących i puszystych włosów po samej odżywce. Do tego wyglądają na wiele zdrowsze, zapach ok.

Trochę wysoka cena ale rekompensuje to pojemność (aż 385 ml) i działanie :)

Polecam !!!

Świetna.

Rzadko przywiązuję się do jednej odżywki, ale ta ma szansę na stałe zagościć na mojej półce.

Plusy:
-zapach
-wydajność
-łatwość rozczesywania włosów po umyciu
-efekt nawilżenia
-efekt wzmocnienia
-efekt widocznie zdrowszych włosów
-redukcja nowych rozdwojonych końcówek
-delikatne uniesienie bez użycia suszarki i modelowania włosów
-brak obciążenia i przetłuszczenia mimo regularnego używania jednego produktu

Minus:
-nie nadaje połysku aka blasku

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 385ml