Wellness & Beauty, Duschol Mandelol & Bambus-Extract (Olejek pod przysznic `Olej migdałowy i bambus`)

Poczuj się niezwykle lekko i beztrosko dzięki specjalnej mieszance oleju migdałowego i wartościowego ekstraktu z bambusa. Dzięki wysokiej 70% zawartości olejów naturalnych i dodatkowi cennej witaminy E i pantenolu olejek oczyszcza i pielęgnuje skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olejek nadaje się do codziennej kąpieli pod prysznicem.

Bardzo fajny olejek

Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia ze skóry. Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Delikatnie pielęgnuje i natłuszcza, co zapobiega utracie nawilżenia. Ma ładny zapach bambusa z nutą słodkiego migdału. Produkt jest wydajny i nie drogi, w dodatku ogólnodostępny. Ma fajnie opakowanie, które świetnie się otwiera i zamyka.

fajny, ale nie ideał

Kupiłam ten olejek ponieważ nigdzie nie mogę już dostać mojego ulubionego Balneum :-( Kupiłam w Rossmannie na promocji za ok 5-6 zł ( więc można było zaryzykować). Produkt ma fajny, nienachalny zapach. Jest bardzo wydajny, ale niestety nie udaje mi się go wylać na dłoń bez brudzenia butelki. Trzeba też uważać pod prysznicem gdy nie posiada się maty antypoślizgowej :-D. Ja lubię go używać w kąpieli- tworzy wtedy taką mleczną kąpiel :-D
Pewnie jeszcze do niego wrócę, ponieważ jest fajnym produktem (i w dobrej cenie)

Nie trzeba, ale można.

Olejek nie porwał mnie, ale też nie odrzucił całkowicie.
Zaczynając od plusów, ma ładne, proste ale estetyczne opakowanie z wygodnym zamknięciem. Podobał mi się zapach olejku, dość nietypowy, pewnie nie będzie się wszystkim podobał. Nie jest słodki, raczej dominuje w nim gorzkawa nuta migdała. Mi osobiście zapach kąpiel uprzyjemniał. Olejek spełnia podstawową rolę kosmetyku myjącego, tzn. prawidłowo oczyszcza skórę. Używałam go też do mycia twarzy, i też mi na niej krzywdy nie zrobił, nie zapchał ani nie wysypał. Myłam też pędzle i gąbkę do makijażu, i również dobrze usuwał resztki makijażu bez niszczenia ich.
Mój największy problem z nim jest taki, że nie zostawia żadnego trwałego efektu. Nawet zapach, o którym mówiłam, zupełnie nie pozostaje na skórze. Od olejku do kąpania oczekuję jednak jakiegoś natłuszczenia i zostawienia na skórze warstwy ochronnej, tutaj nie miałam żadnego poczucia nawilżenia. Nie powiem, że skóra była jakaś szczególnie wysuszona, ale jednak bez balsamu do ciała czułabym niedosyt. Myślę, że szczególnie osoby z suchą skórą byłyby zawiedzione.
Jest to dla mnie produkt, który ze względu na cenę i dostępność warto wypróbować, albo można wziąć z braku laku kiedy nie mamy możliwości kupienia innych sprawdzonych olejków, ale dla mnie jednak trochę za mało robi dla mojej skóry, żeby być do niego w 100% przekonana.

Dopieszczona

Olejek jest w pewnym sensie ekskluzywny. Piękny zapach, miła konsystencja, wygodna butelka,
Kąpiel tym olejkiem to sama przyjemność. Jest on odpowiedni dla wszystkich rodzajów skór :) wg mnie sprawia wrażenie nawilzajacego i odzywczego. Uwielbiam za ten efekt, za przyjemność jaką daje i dodatkową aromaterapie... Zapach mimo iż nie jest moim ulubionym jest bardzo przyjemny i prawdziwy.
Z wydajnością mam problem. Zużywa się szybko, ale może to wina mojego "napalenia" :)

Trochę plusów, trochę minusów

Lubię olejki pod prysznic, ale ten jest średni. Po pierwsze zapach. Gdyby byłby neutralny, nijaki, mogłabym to jeszcze przeżyć, ale jest on po prostu nieładny. Pachnie czymś brzydkim, a podczas gorącego prysznicu lubię aromatyczny, przyjemny zapach. Opakowanie jest ładne, ale niepraktyczne, ponieważ, mimo, że butelka jest zamknięta, a postawiona poziomo, to olejek się ulewa. Jeśli chodzi o konsystencje, to tu nie ma problemów, bo jest gęsty, a z dodatkiem wody, łatwo się rozsmarowuje i zmywa, jest dość wydajny.

Ulubiony olejek pod prysznic

Zdecydowanie mój ulubiony olejek pod prysznic o delikatnie migdałowym zapachu, zostawia po użyciu nawilżoną skórę, jego używanie to sama przyjemność :)

Nie nie nie

Od czego tu zacząć....
Olejek posiada wygodną butelkę, otwarcie i cenę. Na tym kończą się plusy.
Całkowitą dyskwalifikacją jest jego zapach - bardzo nieprzyjemny. Mimo, że pod prysznicem trzymałam go na skórze przez kilka minut jakoś specjalnie jej nie nawilżył/natłuścił - obowiązkowe było użycie balsamu/masła czy jakiegokolwiek innego smarowidła.

Jest ok

Ma fajny skład, jednak słabo się pieni więc jest mało wydajny. Zapach też nieciekawy. Dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza. Nie pozostawia jednak skóry nawilżonej. Powiedziałabym, że produkt ok ale za taką cenę można by się spodziewać czegoś lepszego.

stały bywalec w mojej łazience

Uwielbiam ten olejek, dodaje go do kąpieli, golę nogi przy jego użyciu, jest tak wydajny jakby nie miał końca! To zdecydowany faworyt w mojej łazience.

Miłości z tego nie było

Po olejek Wellness&Beauty sięgnęłam z dwóch powodów. Po pierwsze musiałam zregenerować skórę po nawrocie AZS i antybiotyko- oraz sterydoterapii, a zwykłe żele jednak wysuszają. Po drugie w okresie letnich upałów szukałam czegoś, co nie naruszy płaszcza hydrolipidowego skóry i nie trzeba będzie każdorazowo po myciu stosować balsamu.

Olejek ma dość lejącą konsystencję. Praktycznie wcale się nie pieni, nawet na myjce/gąbce. Co też czyni go mniej wydajnym, niż żele pod prysznic. Ale skład bazuje na naturalnych olejach, jest bezpieczny i łagodny, więc przymykam oko na wygodę stosowania.
Skóra po myciu jest miękka i nieprzesuszona, aczkolwiek po spłukaniu nie pozostaje na niej żaden tłusty film. Nie wiem czy da radę z ekstremalnie suchą skórą. Dobrze się spłukuje i nie pozostawia tłustego osadu, więc zęby przy wychodzeniu z wanny zostają na swoim miejscu ;-) .
Nie podrażnia i nie uczula. Zapach ma bardzo delikatny, olejkowy i prawie niewyczuwalny. I to chyba jedyna jego wada, bo jednak pod prysznicem lubię fundnąć sobie aromaterapię.

Buteleczka otwierana na klik. Elegancka, sprawia wrażenie produktu z wyższej półki. Cena niska i świetna dostępność w każdym Rossmannie.

hmmm

Jest to mój pierwszy olejek pod prysznic.

Produkt ma wygodne opakowanie z naciskanym koreczkiem. Pieni się malutko. Zdecydowanie pod prysznic, do kąpieli trzeba by go wlać bardzo dużo.
Jeśli chodzi o działanie, to rzeczywiście czuć na skórze że używało się olejku. Jednak nawilżenie jest malutkie i bez balsamu do ciała się nie obejdzie. Liczyłam, że będzie bardziej nawilżał.
Zapach jest taki olejkowy, nie jest słodki i nie umila mycia, ale też nie śmierdzi. Lubię ładnie pachnące produkty do kąpieli, więc dla mnie to wada, że nie pachnie jakoś ładnie.
Nie zostawia tłustego osadu na wannie.
Liczyłam, że bardziej będzie działał na skórze, ale generalnie nie jest to zły produkt. Być może kupię ponownie, ale na pewno chcę przetestować inne olejki pod prysznic.

działa dobrze, pachnie tak sobie

Całkiem fajny olejek. Myje skórę bez wysuszania i podrażniania, daje w miarę odczuwalne nawilżenie. Konsystencja jest typowo olejkowa, nie pieni się zbytnio, raczej zmienia w bardziej kremowy płyn. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze, ale bardziej wrażenie wcześniej natłuszczonej skóry, bez nieprzyjemnego filmu.

Butelka - estetyczna, z uchylnym korkiem - osobiście wolałabym pompkę, ale tego rodzaju zamknięcie też jest w porządku, łatwo je otworzyć i zamknąć mokrymi rękami. Jednak dla mnie wyklucza to zabieranie ze sobą olejku, bo tego rodzaju korki lubią otwierać się w transporcie. Dla mnie jest to więc kosmetyk stacjonarny.

Działanie pielęgnacyjne ok (choć może słabsze niż w olejkach pod prysznic kilku innych firm), dobry naturalny skład. Nie miałabym zastrzeżeń i byłoby 5 gwiazdek, gdyby nie zapach. Jest jakiś mało ciekawy. Żadnych migdałów tu nie wyczuwam. Jest tyle olejków, które naprawdę ładnie pachną, że ten w tym kontekście przestaje być konkurencyjny.
Dodatkowo olejek nie jest zbyt wydajny, szybko się zużywa. Na szczęście niedrogi.

Polecam osobom z suchą albo normalną skórą - jest całkiem w porządku, ale ja na razie wracam do ładniej pachnących i bardziej odżywczych olejków.