Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Preparat pełni funkcję oczyszczającą, ale jednocześnie pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż. Nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy, nie zawiera barwników.
Faza wodna skutecznie nawilża i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
Faza olejowa zmiękcza naskórek i zapobiega napinaniu skóry w trakcie aplikacji. Zawiera odżywki wzmacniające rzęsy - witaminę E, olej oliwkowy i rycynowy.

Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Hexyl Laurate, Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Olea Europaea Leaf Extract, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol

Średni

Jest łagodny, nie podrażnia głównie dzięki ekstraktowi z oliwek. Jednak z drugiej strony, jak dla mnie nie zabardzo komfortowy, ponieważ miałam uczucie tłustej cery. Na opakowaniu było napisane, że wzmacnia rzęsy jednak nie zauważyłam szczególnych efektów. Dosyć ciężko zmywa makijaż.

Będę wracać

Trochę się zdziwiłam, że wreszcie Ziaja wypuściła niezły płyn do demakijażu oczu i ust. Miałam już dwa wcześniej, w niebieskich opakowaniach, były tragiczne, podrażniały oczy, więc do zielonej wersji podchodziłam jak mała do jeża, bo nie chciałam znowu sobie zrobić krzywdy. Tymczasem trafiłam na tani, ale bardzo przyzwoity produkt, do którego raczej będę wracać :)

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Plusy:
❤Produkt przyjemnie pachnie
❤Nie podrażnia oczu
❤Dostępność
❤Niska cena

Minusy:

Całkiem fajny

Kupiłam go z ciekawości. Mam dobre zdanie o produktach tej firmy a poza tym chciałam spróbować czegoś nowego. Muszę przyznać, że rewelacyjnie zmywa makijaż oczu, nawet wykonany wodoodpornymi kosmetykami. Rzeczywiście wystarczy przytrzymać kilka sekund płatek. Nie ma problemu ze zmieszaniem warstw. Z powodu wrażliwych spojówek mam problem z dobraniem odpowiedniego płynu micelarnego czy też mleczka. Ten w żaden sposób nie podrażnia oczu.

Nie specjalnie...

Jeśli chodzi o dwufazowe plyny do demakijazu to jeszcze zaden mnie. Ie przekonał i tak było również tym razem... demakijaż wykonuje.sie dość ciężko, trzeba mocno pocierać by dobrze zmyć tusz.... przez co oczka były troszkę podrażnień. Sam zapach ok. Konsystencja jak dla mnie troszkę za tłustą....

Dobry dwufazowy płyn

Naprawdę dobry płyn do demakijażu oczu. Ładnie pachnie, nie ma problemu ze zmieszaniem dwóch warstw. Po zmyciu makijażu pozostawia tłustą warstwę, ale mi to nie przeszkadza. Jest średnio wydajny, ale nie jest drogi więc z tym też nie ma problemu. Dostępny w większości drogerii, więc ze znalezieniem go nie ma problemu. Na pewno kupię ponownie :)

Nie jest zły, ale są lepsze.

Zmęczona swoim dotychczasowym płynem do demakijażu oczu postanowiłam wypróbować czegoś innego :)
Na ten trafiłam przypadkiem, podczas zakupów drogerii internetowej.

Plusy:
*bardzo dobrze i szybko oczyszcza oczy z wszelkiego makijażu
*skóra pozostaje miękka i nawilżona
*nie podrażnia i nie uczula skóry i oczu
*warstwy łatwo się ze sobą mieszają
*przystępna cena

Plusy/minusy:
*pozostawia tłustą warstwę, ale mają to do siebie produkty dwufazowe

Minusy:
*średnio radzi sobie z wodoodpornymi trwałymi pomadkami
*jest trochę mało wydajny

Raczej (ze względu na trudność z pomadkami) do niego nie wrócę, ale nie jest to zły produkt.

Całkiem, całkiem ...

Jak na płyn do demakijażu sprawuje się całkiem przyzwoicie. Nie jest to może taki hit wśród płynów jak słynny Garnier, ale też daje radę. Dobrze sprawdza się podczas wyjazdów, ze względu na swoje niewielkie wymiary.
Przyzwoicie zmywa makijaż, radząc sobie z maskarami (nie próbowałam zmywać nim wodoodpornych) i co najważniejsze - pozostawia po sobie przyjemny i orzeźwiający zapach oraz uczucie nawilżenia. Z pewnością będę do niego wracać.

Skuteczny

Tym razem też się ziaja nie zawodzi.
Zmywa bez tarcia wystarczy chwilę przytrzymać wacik i wszystko jest schodzi.
Nie rozmazuje kosmetyków tzn nie tworzy efektu pandy.
Zmywał bez problemu tusze drogeryjne czy też Lancome, Dior.
Ładne i wygodne opakowanie, fazy dobrze się ze sobą mieszają.
Nie pozostawia tłustego filtra na powiekach, nie podrażnia. Jest tani, łatwo dostępny.
No i to rodzimy producent. Brawo.
Nic tylko kupować.

Rewelacja!

Świetny do demakijażu oczu, nie trzeba mocno pocierać oczu, wystarczy przytrzymać wacik. Zmywa zwykłe tusze jak i wodoodporne- świetnie sobie z nimi radzi. Pomógł moim rzęsom, wydłużyły się i przestały wypadać. Z pomadkami matowymi trochę gorzej, ale jest pierwszym płynem dwufazowym, który z taką łatwością radzi sobie z tuszami wodoodpornymi. Tym wynagrodził mi wszystko.

W porządku

Używałam kiedyś wersji niebieskiej, ale pamiętam, że jakoś mnie nie zachwycił. Myślałam, że z tym będzie tak samo, ale okazało się, że jest całkiem niezły. Opakowanie małe, ale dosyć wydajne. Dobrze się z niego dozuje odpowiednią ilość. Płyn jest tłusty, ale bardzo dobrze zmywa makijaż oczu. Nie podrażnia, oczy po nim nie szczypią, nie wysusza delikatnej skóry powiek. Zapach przyjemny, delikatny.

Ulubiony

Trochę byłam zrazona do płynu dwufazowego z Ziaji po tym niebieskim, który miałam kilka lat temu i byl totalna klapą. Ten jednak jest zupełnie inny, jest bardzo tłusty i przy pierwszej aplikacji mialam nieprzyjemne wrażenie, że smaruje sobie twarz oliwą. Ale później juz przyzwyczaiłam się do tego uczucia, robię sobie naprawdę ciężkie makijaże, a ten plyn radzi sobie z nimi jak nikt. Dodatkowo przeczytalam, ze działa również regenerująco na rzęsy. Szkoda jedynie, ze sprzedawany jest w tak małej pojemności, bo szybko mi się kończy.
Dziwi również fakt, że w salonie Ziaji jest znacznie (o prawie dwa razy) droższy niz np w Auchanie.