Sprawdź ceny produktu

Preparat pełni funkcję oczyszczającą, ale jednocześnie pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż. Nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy, nie zawiera barwników.
Faza wodna skutecznie nawilża i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
Faza olejowa zmiękcza naskórek i zapobiega napinaniu skóry w trakcie aplikacji. Zawiera odżywki wzmacniające rzęsy - witaminę E, olej oliwkowy i rycynowy.

Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Hexyl Laurate, Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Olea Europaea Leaf Extract, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol

Niewydajny

W moim odczuciu jest to słaby płyn dwufazowy, może dlatego bo jest tak delikatny, i to jest fajne, no ale dużo się go zużywa... Za każdym razem mocno go wstrząsałam, ale pomimo że nie używam produktów wodoodpornych, to nie radził sobie z demakijażem. Miał problem nawet ze zwykłymi tuszami Loreal. Niewydajność jest największą bolączką tego produktu. Co wieczór zmywałam nim jedynie oczy, a nawet nie używam tuszu wodoodpornego i starczył mi tylko na tydzień. Bardzo słabo. Plus za delikatność i zero podrażnień, ani uczucia tłustości.

Niby wszystko dobrze ale...

Płyn dwufazowy spełnia swoją rolę. Jak najbardziej jest jednym z nielicznych (używanych przeze mnie oczywiście),który bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem tuszu czy eyelinera nawet wodoodpornego. Wystarczy przyłożyć wacik nasączony w płynie na kilka sekund aby rozpuścić kosmetyk, drugim wacikiem zmywam resztki pod oczami i gotowe:) Nie podoba mi się jednak w nim to, że zostawia tłusty filtr na skórze. To jedyny zarzut w kierunku tego płynu aczkolwiek drażni mnie to tak bardzo,że niechętnie sięgam po niego ale chcę już go dokończyć bo w mojej szafce z kosmetykami robi się bardzo ciasno :D Jednakże jeżeli komuś taki stan rzeczy nie przeszkadza to jak najbardziej polecam bo na prawdę radzi sobie z demakijażem oka w 100 %

Ulubiony

mój ulubiony płyn do demakijażu.
Jest bardzo delikatny, nie podrażnia, a przy tym bardzo dobrze usuwa wszystkie, nawet wodoodporne kosmetyki. Bardzo ładny zapach.
Mam wrażenie, że po dłuższym czasie rzęsy też go polubiły i wzmocniły się dzieki zawartości olejków.

delikatny i skuteczny

Bardzo lubię płyny dwufazowe do demakijażu. Uważam, że lepiej radzą sobie one z usuwaniem makijażu niż mleczka lub zwykłe płyny micelarne. Mogą się z nimi równać jedynie płyny micelarne dwufazowe, ale tych na rynku jest stosunkowo niewiele.

Spośród płynów dwufazowych najbardziej lubię te z Ziai. Uważam, że doskonale łączą one w sobie wysoką skuteczność działania z niską ceną. Tak jest też w przypadku płynu z serii oliwkowej. Dobrze usuwa on nawet wodoodporny makijaż, a jednocześnie nie podrażnia i nie wysusza skóry. Pozostawia na niej delikatnie tłustą warstwę, ale dla mnie to nie problem, bo demakijaż jest zaledwie pierwszym krokiem wieczornej pielęgnacji - i tak oczyszczam jeszcze później skórę.

Choć uważam ten płyn za udany produkt, przyznam, że lubię go najmniej spośród wszystkich płynów Ziai. Przeszkadza mi to, że jego opakowanie nie jest wystarczająco przezroczyste i nie widzę wyraźnie czy obie fazy zostały wystarczająco zmieszane oraz ile produktu jeszcze zostało. Ponadto uważam, że choć ten płyn jest bardzo skuteczny, to jednak minimalnie gorzej radzi sobie ze zmyciem makijażu niż np. klasyk, czyli płyn "niebieski" lub ten z serii Kozie Mleko. Niemniej jednak jest to dobry produkt, który mogę polecić.

Dobry i tani

Najlepszy płyn do demakijażu jaki miałam okazję wypróbować. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia, trochę po nim łzawię ( ale mam mega wrażliwe oczy). Jest bardzo wydajny i tani. Mam po nim dużo ładniejsze i dłuższe rzęsy.

Warto!

Używam już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że świetnie zmywa makijaż i nie podrażnia oczu. Mimo, że po użyciu zostawia trochę tłusta skórę to naprawdę warto kupić!

Świetny!

Doskonale zmywa makijaż z oczu i ust. Jest wydajny, tani, nie podrażnia oczu, nie czuję szczypania po użyciu, co często zdarzało się po użyciu innych produktów. Będę do niego wracać, polecam.

Średni

Jest łagodny, nie podrażnia głównie dzięki ekstraktowi z oliwek. Jednak z drugiej strony, jak dla mnie nie zabardzo komfortowy, ponieważ miałam uczucie tłustej cery. Na opakowaniu było napisane, że wzmacnia rzęsy jednak nie zauważyłam szczególnych efektów. Dosyć ciężko zmywa makijaż.

Będę wracać

Trochę się zdziwiłam, że wreszcie Ziaja wypuściła niezły płyn do demakijażu oczu i ust. Miałam już dwa wcześniej, w niebieskich opakowaniach, były tragiczne, podrażniały oczy, więc do zielonej wersji podchodziłam jak mała do jeża, bo nie chciałam znowu sobie zrobić krzywdy. Tymczasem trafiłam na tani, ale bardzo przyzwoity produkt, do którego raczej będę wracać :)

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Plusy:
❤Produkt przyjemnie pachnie
❤Nie podrażnia oczu
❤Dostępność
❤Niska cena

Minusy:

Całkiem fajny

Kupiłam go z ciekawości. Mam dobre zdanie o produktach tej firmy a poza tym chciałam spróbować czegoś nowego. Muszę przyznać, że rewelacyjnie zmywa makijaż oczu, nawet wykonany wodoodpornymi kosmetykami. Rzeczywiście wystarczy przytrzymać kilka sekund płatek. Nie ma problemu ze zmieszaniem warstw. Z powodu wrażliwych spojówek mam problem z dobraniem odpowiedniego płynu micelarnego czy też mleczka. Ten w żaden sposób nie podrażnia oczu.

Nie specjalnie...

Jeśli chodzi o dwufazowe plyny do demakijazu to jeszcze zaden mnie. Ie przekonał i tak było również tym razem... demakijaż wykonuje.sie dość ciężko, trzeba mocno pocierać by dobrze zmyć tusz.... przez co oczka były troszkę podrażnień. Sam zapach ok. Konsystencja jak dla mnie troszkę za tłustą....