Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Preparat pełni funkcję oczyszczającą, ale jednocześnie pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż. Nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy, nie zawiera barwników.
Faza wodna skutecznie nawilża i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
Faza olejowa zmiękcza naskórek i zapobiega napinaniu skóry w trakcie aplikacji. Zawiera odżywki wzmacniające rzęsy - witaminę E, olej oliwkowy i rycynowy.

Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Hexyl Laurate, Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Olea Europaea Leaf Extract, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol

Ok

Płyn działa dokładnie tak samo jak ten z kozim mlekiem. Natłuszcza, więc ładnie radzi sobie z demakijażem. Nie jes zbyt wydajny, ale ma dosyć przystępną cenę i ładny zapach. Z makijażem wodoodpornym niestety juz ma problem.

dobry

dobrze usuwa makijaż oka. Nie podrażnia i nie posiada żadnego zapachu- co dla mnie jest na plus.
Nie którym przeszkadza tłusty film, który pozostaje po użyciu, jednak mnie daje uczucie lekkiego nawilżenia pod okiem.

Niekoniecznie dla "teatralnego" makijażu

Produkt dobrze radzi sobie z podstawowym, lekkim makijażem twarzy, ale do zmycia "cięższego" niekoniecznie. Faktycznie usuwa wodoodporne kosmetyki, ale robi to z trudem. Jego najgorszym minusem jest rozmazywanie makijażu. O ile cienie zbierze ze skóry, tak kosmetyki typu tusz czy eyeliner będą mocno rozmazywane, a co za tym idzie, trzeba użyć kolejnego wacika i więcej płynu. Nie będzie więc wydajny. Najwięcej problemu przysparza mi domycie tuszu z dolnej powieki, tak jakby płyn nie docierał pomiędzy włoski. Zauważyłam, ze płyn zostawia po sobie tłustą warstwę po demakijażu, co po wyschnięciu daje efekt gładkiej skóry. Szybko zmywam tę warstwę ponieważ tłuszcz z oliwki może powodować wysyp niedoskonałości. Fajnie, że mamy przezroczyste opakowanie, ale za każdym razem parę kropel spada mi na blat, czego zupełnie nie rozumiem. Jakby coś było nie tak z opakowaniem.
Jest praktycznie bezzapachowy, a nawet jeśli można coś wyczuć, to na pewno nie jest to brzydki zapach, raczej neutralny.
Nie podrażniał oczu.
Podsumowując, produkt nie jest zły. Robi co ma robić, ale w uciążliwy sposób. Nie widzę żeby jakoś szczególnie dbał o moje rzęsy, ale obecność substancji pielęgnujących jest jak najbardziej na plus. Raczej nie kupię go ponownie, choć jak na swoją niewysoką cenę, jest ok.

Dieta na AZS

Tani i średniej jakości

Bardzo często kupuję kosmetyki z firmy Ziaja i równie często spełniają moje oczekiwania, ale akurat w przypadku tego produktu tak nie jest, niestety.

PLUSY:
+ Bardzo niska cena, na każdą kieszeń,
+ Lekkie nawilżenie skóry,
+ Nawilżenie dla rzęs,
+ Dostępność w wielu drogeriach i innych sklepach.

MINUSY:
- Nieestetyczne wykonanie produktu (jak każdego z tej firmy) - opakowanie się odkleja,
- Bardzo tłusty i pozostawia brzydki osad na twarzy,
- Oporny z moim makijażem oczu (nie stosuję wodoodpornego tuszu A PRODUCENT OPISUJE, ŻE DO WODOODPORNEGO SIĘ NADAJE TEN PRODUKT) - zamiast zmywać całkowicie to robi to w połowie, a resztę rozmazuje,
- Ucieka z buteleczki przy dozowaniu,
- Powoduje lekkie szczypanie oczu,
- Mało wydajny.

PODSUMOWUJĄC nie polecam!

Bardzo tłusty

Płyn dobrze zmywał makijaż i nie podrażniał oczu, jednak skóra po nim była strasznie tłusta. Jest też bardzo tani i dobrze dostępny , jednak to tłustość po użyciu sprawia, że nie sięgnę po niego drugi raz.
Wkurzało mnie też to, że za każdym razem kiedy chciałam zmieszać dwie fazy trzeba zakręcać nakrętkę, nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie.

Niewydajny koszmarek

Ten płyn to jakaś tragedia, najgorszy jakiego w życiu używałam.

-bardo źle zmywa makijaż oczu i to zwykły, obietnice producenta o demakijażu kosmetyków wodoodpornych to jakiś żart,
-szczypie w oczy,
-obie fazy kiepsko się łączą,
-bardzo niewydajny.

+poręczne opakowanie, solidna zakrętka, dzięki przezroczystej buteleczce wiadomo ile płynu zostało,
+cena,
+bezzapachowy.

bardzo fajny produkt

Uwielbiam płyny dwufazowe i ten również polubiłam.
Jest bezzapachowy, fazy dobrze się łączą. Świetnie zmywa makijaż oczu. Na dwoje oczu wystarcza jeden wacik przez co płyn jest całkiem wydajny. Nie zostawia po sobie bardzo tłustej powłoki, a jedynie przyjemne, akceptowalne natłuszczenie.
Jest tani i dobrze dostępny.
Jedyny minus to opakowanie. Super, że widać zużycie, ale nakrętka jest bardzo upierdliwa. Nie raz kiedy miałam już płyn na waciku i chciałam zamknąć opakowanie nakrętka nakręcała mi się nierówno, a mnie tylko brały nerwy.
Zużyłam kilka opakowań, ale przez tą nakrętkę chyba więcej do niego nie wrócę. Wygoda też jest ważna.

Fajny

Fajny produkt, za przystępną cenę. Nie podrażnia tak jak standardowa dwufazowa niebieska wersja, a skutecznie usuwa wodoodporny makijaż i nawilża okolice oczu. Używałam go z powodzeniem na wakacjach.

Szału nie ma

Lubię go chyba tylko za małe opakowanie idealny w podróż, i na tym tyle, strasznie tłusty na skórze pozostawia okropny tłusty film, który od razu muszę zmyć, bo aż się lepie.
Zmywa makijaż co do tego nie mam zastrzeżeń, konsystencja strasznie oleista.

Fajny.

Dobry produkt w przystępnej cenie. Usuwa makijaż bez problemu, nie podrażnia oczu, nie uczula. Jak każdy dwufazowy zostawia tłustawy ślad ale ja i tak używam potem żelu do mycia twarzy więc nie jest to dla mnie problem.

Bardzo dobry płyn

Muszę przyznać że to jest naprawdę dobry płyn do demakijażu. Ja tego typu produktami zmywam całą twarz nie tylko oczy i usta. Radzi sobie świetnie, ta oleista konsystencja i to jaka skóra po jego użyciu jest miękka, no super jednym słowem.
Super sobie radzi z mocnym wodoodpornym makijażem jaki zdarza mi się nosić.
Ta seria ogólnie jest moim zdaniem bardzo fajna.

Radzi sobie

Zmywa mocno wodoodporny tusz. Trzeba tylko pamiętać o wstrząśnięciu.
Przykładam wacik z płynem na jedno oko, potem na drugie, chwilkę krótką czekam, po czym wracam do pierwszego oka i bez tarcia itp. zmywam dokładnie cały makijaż. Potem drugie.
Szybko, łatwo i przyjemnie.
Nie ma po nim uczucia zaklejenia oka ani mgiełki.
Nie uczula.
Płaska butelka jest poręczna w uzyciu i w podróży.