Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowy płyn dwufazowy do demakijażu ust i oczu

Preparat pełni funkcję oczyszczającą, ale jednocześnie pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż. Nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy, nie zawiera barwników.
Faza wodna skutecznie nawilża i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
Faza olejowa zmiękcza naskórek i zapobiega napinaniu skóry w trakcie aplikacji. Zawiera odżywki wzmacniające rzęsy - witaminę E, olej oliwkowy i rycynowy.

Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Hexyl Laurate, Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Olea Europaea Leaf Extract, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol

Nie jest zły, ale są lepsze.

Zmęczona swoim dotychczasowym płynem do demakijażu oczu postanowiłam wypróbować czegoś innego :)
Na ten trafiłam przypadkiem, podczas zakupów drogerii internetowej.

Plusy:
*bardzo dobrze i szybko oczyszcza oczy z wszelkiego makijażu
*skóra pozostaje miękka i nawilżona
*nie podrażnia i nie uczula skóry i oczu
*warstwy łatwo się ze sobą mieszają
*przystępna cena

Plusy/minusy:
*pozostawia tłustą warstwę, ale mają to do siebie produkty dwufazowe

Minusy:
*średnio radzi sobie z wodoodpornymi trwałymi pomadkami
*jest trochę mało wydajny

Raczej (ze względu na trudność z pomadkami) do niego nie wrócę, ale nie jest to zły produkt.

Całkiem, całkiem ...

Jak na płyn do demakijażu sprawuje się całkiem przyzwoicie. Nie jest to może taki hit wśród płynów jak słynny Garnier, ale też daje radę. Dobrze sprawdza się podczas wyjazdów, ze względu na swoje niewielkie wymiary.
Przyzwoicie zmywa makijaż, radząc sobie z maskarami (nie próbowałam zmywać nim wodoodpornych) i co najważniejsze - pozostawia po sobie przyjemny i orzeźwiający zapach oraz uczucie nawilżenia. Z pewnością będę do niego wracać.

Skuteczny

Tym razem też się ziaja nie zawodzi.
Zmywa bez tarcia wystarczy chwilę przytrzymać wacik i wszystko jest schodzi.
Nie rozmazuje kosmetyków tzn nie tworzy efektu pandy.
Zmywał bez problemu tusze drogeryjne czy też Lancome, Dior.
Ładne i wygodne opakowanie, fazy dobrze się ze sobą mieszają.
Nie pozostawia tłustego filtra na powiekach, nie podrażnia. Jest tani, łatwo dostępny.
No i to rodzimy producent. Brawo.
Nic tylko kupować.

Rewelacja!

Świetny do demakijażu oczu, nie trzeba mocno pocierać oczu, wystarczy przytrzymać wacik. Zmywa zwykłe tusze jak i wodoodporne- świetnie sobie z nimi radzi. Pomógł moim rzęsom, wydłużyły się i przestały wypadać. Z pomadkami matowymi trochę gorzej, ale jest pierwszym płynem dwufazowym, który z taką łatwością radzi sobie z tuszami wodoodpornymi. Tym wynagrodził mi wszystko.

W porządku

Używałam kiedyś wersji niebieskiej, ale pamiętam, że jakoś mnie nie zachwycił. Myślałam, że z tym będzie tak samo, ale okazało się, że jest całkiem niezły. Opakowanie małe, ale dosyć wydajne. Dobrze się z niego dozuje odpowiednią ilość. Płyn jest tłusty, ale bardzo dobrze zmywa makijaż oczu. Nie podrażnia, oczy po nim nie szczypią, nie wysusza delikatnej skóry powiek. Zapach przyjemny, delikatny.

Ulubiony

Trochę byłam zrazona do płynu dwufazowego z Ziaji po tym niebieskim, który miałam kilka lat temu i byl totalna klapą. Ten jednak jest zupełnie inny, jest bardzo tłusty i przy pierwszej aplikacji mialam nieprzyjemne wrażenie, że smaruje sobie twarz oliwą. Ale później juz przyzwyczaiłam się do tego uczucia, robię sobie naprawdę ciężkie makijaże, a ten plyn radzi sobie z nimi jak nikt. Dodatkowo przeczytalam, ze działa również regenerująco na rzęsy. Szkoda jedynie, ze sprzedawany jest w tak małej pojemności, bo szybko mi się kończy.
Dziwi również fakt, że w salonie Ziaji jest znacznie (o prawie dwa razy) droższy niz np w Auchanie.

5/5

Bardzo fajny płyn do zmywania makijażu oczu, nie podrażnia, nie uczula i nie szczypie co najważniejsze. Ładnie usuwa makijaż i pozostawia skórę gładką. Ma bardzo wygodne opakowanie. Jest ogólnodostępny i ma przystępną cenę. Polecam!

Taki tam

Pierwszy raz mam płyn do demakijażu z ziaji. Jest tani, łatwo dostępny. Używam zwykłego tuszu ale ten płyn go rozmazuje trochę ale dociskam i wycieram. Daje radę. Najpierw oczywiście zdejmuje soczewki kontaktowe by wykonać demakijaż. Potem musze zmyć wodą tę tłustą warstewke bo inaczej mam "zamglone " oczka. Leciutko poszczypuje gdy dostanie się do oczu. Czasem jak założę odrazu okulary to i je utłuści więc podwójne mycie. Opakowanie z dużą dziurką przez którą wyleci za dużo kosmetyku lub się gdzieś uleje, co mi się bardzo nie podoba.

Całkiem przyzwoity

Bardzo się lubię z różnymi kosmetykami Ziaji, więc staram się być wierna i regularnie wspierać polskiego producenta.
Oliwkowy dwufazowiec spełnia właściwie wszystkie moje oczekiwania, jeśli chodzi o płyn do demakijażu. Zmywam nim tylko oczy, wylewając trochę kosmetyku na wacik i przykładając do powieki. Bardzo ładnie radzi sobie z usunięciem makijażu, więc zazwyczaj wystarczy delikatnie przejechać wzdłuż rzęs, żeby doczyścić je z resztek mascary. Mam wrażliwe, skłonne do podrażnień oczy, więc z mojej strony ogromny plus dla płynu za to, że jeszcze nigdy nie spowodował zaczerwienienia czy pieczenia. Pozostawia delikatną warstwę tłustego filmu, ale to akurat mi się podoba. Nie wiem, czy zgodnie z obietnicą producenta wzmacnia rzęsy - do tego mam inne produkty, więc pod tym względem nie oczekuję cudów. Jedną gwiazdkę odejmuję za średnią wydajność, chociaż przy tak niskiej cenie mogę to wybaczyć.

Kiepski

Produkt jest mocno przeciętny. Dużym plusem jest, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu. Niestety jak na płyn dwufazowy bardzo słabo zmywa makijaż. Mam wrażenie, że zwykły tusz nadal pozostaje na rzęsach, nie mówiąc już o czarnej kredce, z której robi pandę. Całość i tak musiałam domywać micelem, a przecież nie o to w tym chodzi.

Luuubię

Seria zielona oliwka mega mnie zaskoczyła na plus. Kilka produktów wybitnie się Ziaji udało, a ten niepozorny dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust jest jednym z nich.
Bardzo, bardzo, bardzo go lubię. Jest mega delikatny, nie szczypie oczu, nie wysusza ust. Co prawda nie rozpuszcza błyskawicznie i rewelacyjnie makijażu, jednak jak przyłożymy na chwilę wacik (bez pocierania) i potrzymamy, to zaraz wszystko elegancko schodzi. Ma śliczny, delikatny zapach i pocieszną buteleczkę. Może nie jest mistrzem wydajności, ale za tę cenę mu daruję. Bardzo fajny płyn do którego z pewnością będę wracać.

Skuteczny i tani!

Skutecznie usuwa najmocniejszy makijaż i mimo, że bazuje na olejach, nie zostawia tłustego filmu na skórze, otłuszczonego oka, które jest w uczuciu bardzo nieprzyjemne. Nie radzi sobie jedynie z klejem do rzęs, ale przyznaję, że żaden produkt, którego używałam do tej pory tego nie robił. Usuwa dużo eyelinera, wiele warstw maskary, wszystko. Wydajność jest taka sobie, ale za te kilka złotych jest to absolutnie do przeżycia. Jedyne co mi się nie podoba, to nakrętka, która ciężko wchodzi, często opakowanie pozostaje niedokręcone, co w razie przewrócenia się go skutkuje małą tragedią :D
Sama zawartość opakowania jak najbardziej na plus :)