Biosource, Softening Cleansing Milk

Biosource, Softening Cleansing Milk

Mleczko do oczyszczania cery suchej bez dodatku alkoholu ma konsystencję delikatnie perfumowanego fluidu. Mleczko usuwa make-up, i dokładnie oczyszcza skórę jednocześnie nie wysuszając jej i nie wywołując podrażnień. Zawiera czysty ekstrakt z planktonu termalnego, alantoinę i glycerinę.

Przyjemne

choć wiadomo, bez cudów. W końcu to tylko mleczko. Przyjemny, łagodny zapach, konsystencja, dobrze się rozprowadza ale w trakcie jakoś wsiąka w skórę. Oczyszczenie - bez zastrzeżeń. Myślę że nie skusiłabym się na nie w regularnej cenie, ale zdarzyło mi się kupić 400 ml za niecałe 10 euro. Tyle z pewnością warte:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4

makabra

to mleczko jest okropne, podrażniło mi oczy. Zmywa makijaż reszty twarzy jak każde inne.
Plusem jest ładny zapach, ale to jedyny plus tego mleczka.
Mleczko nie jest wydajne.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno 400 ml

superek

Uwiebiam to mleczko. Mam dużą butle 400 ml z pompką i używam go, używam i jeszcze go dużo zostało. Bardzo delikatny zapach, konsystencja w sam raz - nie za rzadki nie za gęsty, śliczny różowy kolor ;). Bardzo dobrze zmywa makijaż, zmywam nim nawet oczy mimo, że mam alergię i czasem specjalistyczne kosmetyki do demakijażu oczu podrazniały. A co do ceny to w strefie wolnocłowej (jak sama nie jadę to proszę znajomych o zakupy ;)) można je kupić za połowę.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kończę jedno ale duże

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

suuuper

Zaznaczam, że oceniam używając całej serii: kremu, toniku i właśnie tego mleczka. A więc cechy charakterystyczne: bardzo ładny, delikatny zapach. Baaardzo gęste - nie jestem specjalistą od mleczek, nie używałam ich zbyt wiele, ale wydaje mi się, że gęstość tego produktu jest szczególna, i przez to nieco trudno jest się do niego dostać. Na twarzy za to, dzięki temu, nie rozpływa się i nie spływa, ale mam wrażenie zmywania twarzy kremem. A z drugiej strony, nie jest to złe: już po jednorazowym przemyciu twarzy puszczał filtr i puder (czasem powtarzałam dwa razy). Wacik toniku jest praktycznie czysty.
Mleczko bardzo ładnie pachnie. Jest super delikatne, i nie powoduje żadnego wysuszenia - mam nawet wrażenie, że nawilża.
Musiałam się przestawić na inne środki do demakijażu, niż moje ulubione żele do mycia (Effaclar :love: ), bo po Lysanelu i kuracji Normadermem miałam pergamin zamiast skóry. Cała seria Biothermu zdecydowanie pomogła, i sporą część zasług przypisuję mleczku. Aha - moją buzię, nieprzyzwyczajoną do mleczek, NIC po aplikacjach tego właśnie nie zatkało!!! Jak dla mnie, ma JEDNĄ wadę: cenę. I za to gwiazdka w dół.

dla suchelców

Uważam, że za 18 eurasów, można sobie zakupić kilka mleczek tańszych marek i wcale nie być niezadowolonym, ale to moja prywatna opinia.
(Ja używam mleczka w straszliwych ilościach, więc tego na pewno nie zakupię.)
Mleczko jest różowiutkie, pięknie pachnie (ale nie "ekskluzywnie" tylko jakoś tak świeżo-swojsko), dobrze się rozprowadza - nie jest gęste (ale gęściejsze od niebieskiego, beztłuszczowego Erisa).
OCZU NIM NIE ZMYWAŁAM! (Nigdy nie używam do tego mleczka).
Makijaż zmyło lepiej niż Eris, bo potrzebowałam nałożyć je 2 razy ( mleczko Irenki, czasem i razy 3 :( ) - wacik po toniku (tez z tej samej serii) był wtedy czysty.
Zostawia błyszczący film, ale nie sciąga skóry - czyli wszystko tak, jak to obiecuje producent, jednak efekt "Królowej Smalcu" jest dla mnie nie do przyjęcia - nawet na opakowaniu napisano, że trzeba je zmyć wodą (!) albo tonikiem. I rzeczywiście jest to konieczne.
Moim zdaniem dla osób z ultra suchą skórą. Dla mojej normalej /suchej było za tłuste. Eris za 14 PLNów nie zostawia tego paskudnego uczucia niedomycia :(