I Heart Makeup, Goddess of Love, Triple Baked Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Rozświetlacz marki Makeup Revolution zamknięty w poręcznym pudełeczku w kształcie serca.
Podkreśla kości policzkowe. Dzięki niemu skóra wygląda na świeżą i wypoczętą.

prasowane
hipoalergiczna

Romantyczne piękno

Goddess of Love to rozświetlacz, który kupiłam bardziej z rozsądku niż z potrzeby. Chciałam stworzyć zestaw kosmetyków niezbędnych na każdą okazję, a o tym produkcie słyszałam sporo dobrego od koleżanek. I tutaj z racjonalnego zakupu, zrobił się kosmetyk must have! Dobrze się nakłada, używam do tego skośnego pędzla, tworzy ładny efekt tafli. Drobinki bardzo delikatnie połyskują na twarzy, nadają naturalności. Jeśli komuś zależy na większym blasku na twarzy, to z tym produktem spokojnie może go budować. Cena w porównaniu do jakości - niska. Na razie jestem w trakcie zużywania jednego opakowania, robię to już kilka dobrych miesięcy i nawet tego nie widać - kosmetyk bardzo wydajny. Plus to romantyczne serduszkowe pudełko. Cudo :)

Piękny efekt tafli

Jeśli szukacie efektu tafli, to ten kosmetyk musicie wypróbować.

Delikatny, złoty kolor, delikatny połysk, w kształcie serca. Puder nadaje efekt tafli wody bez drobinek. Trzyma się na skórze przez wiele godzin. Rozświetlenie jest delikatne. Ładnie uwypukla kości policzków. Kosmetyk nie pyli przy nakładaniu.. Robię to skośnym pędzlem. Kolor jest chłodny, więc nie jest to klasyczne złoto. Przypomina tutaj puder marki Bell - ten najjaśniejszy, albo kosmetyk od MUR (Golden Light).

Polecam. Głównie do kupienia w internetowych drogeriach. Ja swój dorwałam w drogerii Pigment przy Kamielickiej w Krakowie. Cena ok.

Mega rozświetlenie

Ten rozstwietlacz otrzymałam w prezencie i na początku nie wiedziałam z jakim cudem mam odczynienia. Doceniłam go dopiero po pierwszym użyciu. Samo opakowanie jest cudne i zdobi na pewno nie jedna toaletkę. Konsystencja, blask, odcień, rozświetlenie, trwałość - na bardzo duży plus. Polecam :)

Piękny kosmetyk

Slodkie opakowanie, cena i wielkosc produktu to nie tylko jedyne cechy, rozswietlacz mocno napigmentowany, wiele wersji do wyboru, cena adekwatna do produktu, z fixerem na pedzlu tworzą piekną tafle przebijajaca niejednokrotnie produkty z wyzszych półek:) nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz czuje ze wystarczy mi na prawde na bardzo dlugo.

bardzo fajny

Uważam, ze jak na rozświetlacz marki drogeryjnej sprawdza się na prawdę bardzo dobrze. Piękne kartonowe opakowanie w kształcie serduszka, na wyjazdy troche zajmuje dużo miejsca ale na codzien na toaletce wyglada bardzo ładnie. Pigmentacja tego produtku jest dobra, daje naturalne wykonczenie i ładny lekki blask. Jeśli komus zalezy na dużym glow to pigment moze spokojnie budowac.

Bardzo dobry na lato

Jestem z niego bardzo zadowolona, piękny kolor, bardzo ładnie rozświetla - daje piękny efekt na buzi. Nie obsypuje się, jest bardzo wydajny i jeszcze to piękne serduszkowe opakowanie :) Można używać do twarzy i ciała -pięknie wygląda na opalonej skórze. Absolutnie wart polecenia.

dosc uniwersalny

sprawdza się w wielu przypadkach: do ciała, do twarzy i na powieki. Przy trzech odcieniach mozna dopasować sobie coś do "dzisiejszego" makijażu i rozświetlić policzki albo kąciki oczu. Jest tani, wydajny, jest do dużo. Może nie jest to jakościowo górna półka ale naprawdę jest to dobry kosmetyk w korzystnej cenie.

Bardziej do ciała !

Produkt zachwycił mnie przede wszystkim swoim opakowaniem (tekturowe serduszko), jak i wyglądem (prasowany rozświetlacz w formie serca). Rozświetlacz w kolorze szampana, pięknie mieniący się w świetle.

Wspaniały

W poszukiwaniu odpowiedniego rozświetlacza narafiłam na ten Goddess of Love. Kosmetyk znajduje się w uroczym pudełku w kształcie serca. Ma niesamowitą pigmentację z efektem wow. Dobrze się nakłada i jest trwały (efekt rozświetlenia przez cały dzień). Do tego można go używać i używać, a mało co ubywa.

Must have!

Jest bezkonkurencyjny, daje efekt tafli na policzku, ma dobrą trwałość. Osobiście polecam go w kolorze goddess of faith, ponieważ nie ma on różowych pigmentów jak jego bardziej popularna wersja kolorystyczna

Mega <3

Bardzo dobry produkt. Myślę że śmiało mogę go nazwać zamiennikiem sławnego Mary Lou Manizer. Bardzo wydajny, dobrze się rozprowadza, nie osypuje się. Doskonały do jasnej cery. Delikatnie rozświetla i nie powoduje sztucznego efektu. Polecam :)

IDEALNY

Posiadam dwa rozświetlacze Goddess Of Love oraz Blushing Hearts, Ten pierwszy jest genialny! Zawsze gdy robię mocniejszy makijaż zachwycam się taflą jaką udaje mi się stworzyć tym właśnie produktem. Drugi wymieniony przeze mnie rozświetlacz jakoś za specjalnie nie przypadł mi do gustu i czeka sobie schowany w szafce na to aż i do niego się przekonam, kupiłam go tylko i wyłącznie ze względu na cenę i na to że opakowanie urzekło mnie swoim słodkim różowym kolorem.
Co do opakowań. Są bardzo ładne i na pewno większość decyduje się na zakupu ze względu na nie ( w moim przypadku tak było), jednak przy ciągłym używaniu "pudełeczko" strasznie się brudzi i nie ma możliwości żeby je wyczyścić.
Rozświetlacza Goddess Of Love używam codziennie już od 3-4 miesięcy i kompletnie nie widzę żeby go ubywało, a do tego ciągle wygląda tak samo ( nie które rozświetlacze mam wrażenie, że całe rozświetlenie mają na wierzchu a na spodzie produktu już go nie ma i staje się on tak jakby matowy)

Zastanawiam się tylko dlaczego akurat inne rozświetlacze z MUR są dużo słabsze od właśnie tych słodkich serduszek.