I Heart Makeup, Summer of Love, Triple Baked Bronzer (Brązer do twarzy)

I Heart Makeup, Summer of Love, Triple Baked Bronzer (Brązer do twarzy)

Bronzer zamknięty w pudełku w kształcie serca. Podkreśla kości policzkowe i konturuje owal twarzy. Efekt naturalnej, zdrowej opalenizny.

Mój ulubiony!

Wypiekany brązer w kształcie serca z rozświetlającymi drobinami. Przeznaczony jest do podkreślania kształtów twarz, czyli do tzw. konturowania. Idealny również do podkreślania ramion, dekoltu oraz szyi. Posiada wyjątkową i unikalną fakturę o ciekawych wzorach. Nadaje cerze naturalną opaleniznę sprawiając, że wygląda na zdrową, lekko muśniętą słońcem. Odpowiednio nałożony nie pozostawia smug. Po aplikacji skóra staje się wygładzona i lśniąca. Dzięki zastosowaniu technologi wypiekania, brązer jest bardzo wydajny. Produkt został umieszczony w papierowym opakowaniu.

Tak!

Bardzo lubię produkty, które poza jakością mają piękne opakowanie. Cała moja rodzina o tym wie i zazwyczaj jak już coś mi kupują to zwracają szczególną uwagę na opakowanie. Tak, właśnie było w przypadku bronzera SUMMER OD LOVE. Dostałam go od Mamy na Dzień Dziecka. Od razu się zakochałam w ogólnie tekturowym ale pięknym opakowaniu w kształcie serca. Co do jakości też muszę przyznać, że byłam zaskoczona. Nie dość, że kolor jest intensywny, bardzo dobrze się nabiera to jeszcze jest wydajny i trwały. Kolor to taki złoty brązowy. Puder się nie sypie. Polecam !

Mój ukochany brązer

Po cudownych doświadczeniach z rozjaśniaczem tej samej firmy postanowiłam zainwestować w bronzer i jestem zachwycona, Dawno żaden kosmetyk mnie tak nie urzekł.
Bronzer tak jak i rozświetlacz i róż są zapakowane w piękne pudełeczko w kształcie serca, patrząc na same opakowanie po prostu chce się je mieć.
Bronzer ma piękny kolor opalizującego brązu który idealnie pokrywa cerę. Skóra po użyciu wygląda jak muśnięta słońcem z dodatkiem olejku do opalania z drobinkami.
Bronzer idealnie rozprowadza się po twarzy specjalnym pędzlem do nakładania, który do niego kupiłam.
Jest trwały, cały dzień utrzymuje się na twarzy, jest wydajny -mam go już 2 miesiące i niewiele się zużyło mimo, że używam go na każde wyjście.
Kupiłam go w bardzo dobrej cenie w Rossmanie tak jak i rozświetlacz i róż do policzków i jestem zadowolona z tego kompletu.
Z ręką na sercu mogę go polecić każdej dziewczynie, która lubi takie kosmetyki.

Bardzo go lubię.

Ten bronzer jest świetny! Nie dość, że bardzo dobrze nadaje się do deliaktnego konturowania twarzy, to jeszcze można nim delikatnie rozświetlić twarz używając najjaśniejszego "paska". Daje to niesamowity efekt glow, który odmładza i sprawia, że twarz wygląda promiennie. Bardzo dobrze się rozprowadza i nie robi plam. No i to obłędne opakowanie... Po prostu ideał.

Bardzo dobry

Generalnie nie jestem wymagająca jeśli chodzi o bronzery - ma po prostu delikatnie uwydatniać kości policzkowe. Ten bronzer nie jest matowy, raczej ma delikatną poświatę co mi w ogóle nie przeszkadza, ponadto jest trwały i mega wydajny. Dodatkowo opakowanie także przykuwa uwagę. Na pewno warto wypróbować.

Świetny jako cień do powiek i róż :)

Kupiłam go 3 miesiące temu na promocji, skuszona kolorem i opakowaniem.
Nie używam go jako bronzera, nie mam takiej potrzeby więc w tym zakresie się nie wypowiem. Delikatnie muśnięte nim kości policzkowe wyglądają bardzo naturalnie, 2,3 warstwy na powiecie dość oryginalnie (zarówno przy ciemnych i jasnych oczach), zmieszany ze szminką dodaje jej ładnego nietypowego połysku. Kolor jest świetlisty, trwały i bardzo wydajny, mam wrażenie, że nigdy się nie skończy :)

Super

Świetna pigmentacja ,pomieszanie bronzera z rozswietlaczem :) opakowanie w kształcie serca przykuwa wzrok odrazu. Bardzo wydajny, nie wiem czy zużyje go w ciagu najbliższych lat :) Zdjęcia nie oddają w pełni intensywnej pigmentacji. W miarę trwały :)

Ulubiony

Dwa pierwsze kolory są super trzeci jak dla mnie zbyt ciepły i czasem może wydawać się wręcz pomarańczowy. W połączeniu są ładne, delikatne, super wyglądają i dosyć długo się utrzymują. Cena jest bardzo dobra, opakowanie też fajne, mój ulubieniec!

Cudo!

Jestem wielbicielką MuR ale wiem, że firma ta wypuściła chyba tyle samo bubli co kosmetyków genialnych. Bronzer ten zdecydowanie zalicza się do hitów!

+piękne opakowanie w kształcie serca, z grubego kartonu a więc wytrzymałe i odporne na upadki ;)
+ogromna pojemność i bardzo wydajne-jest chyba nie do skończenia
+tanie, ogólnie dostępne
+nie zapycha, nie uczula
+trwałe na twarzy, nie znika w ciągu dnia, nie blednie
+daje naprawdę super efekt: to coś pomiędzy bronzerem i rozświetlaczem. Bez dużych drobinek a na zasadzie tafli koloru, pryzmy. Lekko bronzuje (to taki typ słonecznej, świetlistej opalenizny) pięknie rozprasza światło.
Kupiłam późną jesienią ale będzie super wyglądać w lecie na lekko opalonej skórze jako raczej minimalistyczny element makijażu.

Must have!

Genialne

Po pierwszej próbie produkt wydawał mi się troszkę zbyt naturalny,kiedy naniosłam go na skórę i choć w opakowaniu wygląda na dość ciemny,to po nałożeniu tryska subtelnością,która zdecydowanie mi przypadła do gustu,przy mojej jasnej cerze,wygląda wręcz idealnie,oczywiście produkt można sobie stopniować i przy kilku warstwach również sprawdzi się na opalonej cerze.Bronzer nie nada się do konturowania twarzy,ponieważ w swej strukturze posiada rozświetlające,delikatne drobinki.Używam go najczęściej do podkreślenia kości policzkowych oraz do rozświetlenia twarzy.Bronzer ma dość twardą strukturę i najlepiej jest mi go nabierać gąbeczką ale,co najważniejsze nie osypuje się.Chciałam również napisać o jego genialnej wydajności,mam wrażenie,że on nigdy mi się nie skończy,wystarczy na kilka kolejnych lat,dosłownie.

Produkt marzenie

Produkt jest świetny, dlaczego?
- Wydajny
- Piękny odcień, który długo utrzymuje się na ciele i twarzy
- Cudne opakowanie

Podczas mojego ślubu produkt towarzyszył mi cały czas, pięknie odbijał światło na zdjęciach i na filmie, cudnie komponował się z białą suknią. Polecam!

Super!

Bronzer idealny na wszystkie większe wyjścia. Ładnie podkreśla policzki, drobinki pięknie wyglądają w świetle. Jak najbardziej trwały, często używam go także na co dzień. W ciągu dnia nie wymaga poprawek. Cena jest także super. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się 10g. Jeden z moich ulubionych bronzerów.
Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe