Golden Rose, Selective, Color Palette Eyeshadow (Paleta 12 cieni do oczu)

Golden Rose, Selective, Color Palette Eyeshadow (Paleta 12 cieni do oczu)

Paleta 12 cieni do powiek. Idealnie skomponowana kolorystyka, pozwala stworzyć wiele ciekawych makijaży. W palecie znajdują się odcienie metaliczne, satynowe, z drobinami, jak również matowe. Delikatna konsystencja dobrze się rozprowadza i rozciera na skórze. Ciekawa kolorystyka "nude" - umożliwia wykonanie naturalnego make-up dziennego, a także w pełni wieczorowej stylizacji. Jedwabista konsystencja łatwo się rozprowadza i doskonale przylega do skóry. Cienie posiadają dobrą pigmentacje. Paleta została wzbogacona o podwójny aplikator z czarnej gąbki. Pod pokrywą zamykającą umieszczono duże, prostokątne lusterko. Produkt testowany dermatologicznie.

Średnia

Naoglądałam się i naczytałam wiele recenzji tej paletki, gdzie była ona wychwalana pod niebiosa, więc, oczywiście, i ja sie skusiłam. Niestety, po kilku podejściach nie mogę powiedzieć, żebym podzielała te zachwyty...

Paletka jest ładnie skomponowana, jednak brakuje mi w niej większej ilości odcieni matowych. Cienie niestety osypują się, co w połączeniu ze słaba pigmentacją sprawia, że ich używanie jest dość uciążliwe - trzeba je wielokrotnie dokładać, żeby uzyskać na oku docelowy kolor. Zdecydowanie lepiej wypadają tu cienie Inglot.

Trwałość jest niezla, nie mam większych zastrzeżeń. Nie zbierają się w załamaniu, raczej równomiernie ścierają, za co plus.

Cena jest niezła, jak na taką ilość cieni, ale odzwierciedla też niestety trochę ich jakość :(

Genialna!

Zdecydowanie najlepsza paletka, z jaką miałam do czynienia.

+Trwałość - świetna, przy użyciu bazy, ale to podstawa
+Kolory - intensywne, są i matowe i błyszczące, różne odcienie.
+Cena
+Wydajność
+Dostępność

-Pigmentacja - mogłaby być lepsza

Kocham cię, ale cię nie lubię

Mam problem z tą paletką. Z jednej strony ma pięknie dobrane kolory, z 2-3 cienie oceniłabym jako niezastąpione, bo pomimo poszukiwań lepszego zamiennika - nie znalazłam idealnego odwzorowania. Osypują się umiarkowanie, spotkałam się już z gorszymi. Jednak trwałość produktu jest wątpliwa, niewiele po zakupie połowa jednego cienia po prostu złamała się i odpadła... Tak samo w trakcie dnia, pomimo zastosowania bazy cienie tracą na intensywności, jedynie czarny cień trzyma się bez zarzutu. W efekcie, mając w rękach coś lepszego praktycznie po nią nie sięgam. Opakowanie fatalne, rozpadło się zadziwiająco szybko.

Przyjemna paleta

Paletę cieni z Golden Rose ***SELECTive 03 dostałam od Tż na Mikołajki w zeszłym roku. Na pierwszy rzut oka cienie jak i sama paleta wyglądają jak palety Sleeka opakowanie z lusterkiem i pacynką jest praktycznie identyczne, natomiast już zawartość jest troszkę inne i niestety na korzyść Sleeka.
Cienie w tej palecie są praktycznie wszystkie perłowe/metaliczne czy z drobinkami - nie ma żadnego matu więc nie za bardzo jesteśmy w stanie zrobić cały makijaż tylko tą paletą. Pigmentacja też niestety pozostawia wiele do życzenia, o ile gdy nałożymy cienie dołączonym aplikatorem lub palcem wiadomo pigmentacja będzie mocniejsza jednak gdy w grę wchodzi pędzel i blendowanie już nie jest tak kolorowo.
Cienie delikatnie się osypują ale nie jest to bardzo uciążliwe.
Paleta 03 ma dość ładne kolory zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego jednak potrzebna jest do nich baza najlepiej kolorystyczna w postaci np. kredki, cienia w kremie lub eyelinera.
Używam jej sporadycznie bo mam inne cienie, które lubię jednak nie kupiłabym jej sobie sama. Uważam, że nie jest warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: prawie rok

Bardzo fajny produkt

Paletka fajnie dobranych kolorów, mam zestaw nr 2. Cienie są dobrze napigmentowane, nie osypują się , ładnie się blendują.
Kasetka ładnie wykonana, można przy jej użyciu wykonać fajne makijaże, które są trwałe.
Jedynym jej minusem jest cena, uważam że 40 zł to trochę za dużo. Poza tym bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze żadnego ;)

Mój ulubieniec

Cienie te dostałam w prezencie i od razu się w nich zakochałam.

PLUSY:
- bardzo wydajne (maluję się jedną paletą od 10 miesięcy, codziennie i nie sądze, że zużyłam chociaż połowę)

-duża różnorodność odcieni i kolorów

- dobrze trzymają sie na powiekach (nie stosuje żadnej bazy pod te cienie)

- łatwe do zmycia

-nie podrażniają

- wygodne i praktyczne opakowanie, z lusterkiem i pędzelkiem

MINUSY:
- cena ( jest to jedyny minus,za to też zabrałam pół gwiazdki, jednak moim zdaniem warto wydać jednorazowo te niecałe 50zł, gdyż produkt jest bardzo wydajny i bardzo dobry)