Calvin Klein, Reveal EDP

Calvin Klein, Reveal EDP

`Reveal` marki Calvin Klein to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet.
Zostały wydane w 2014 roku. Perfumy stworzyli Jean-Marc Chaillan i Bruno Jovanovic.

Kategoria: kwiatowo - drzewno - piżmowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sól, różowy pieprz, czarny pieprz, biały pieprz
nuta serca: irys, ambra
nuta bazy: drzewo sandałowe, drewno kaszmirowe, wetyweria, piżmo

82% jesień/zima 18% wiosna/lato

intersujacy zapach

Pierwszy raz miałam przyjemność jak pachnie ten perfum gdy zobaczyłam jego reklamę w gazecie ,pachnąca strona bardzo mi się spodobała, na tyle mocno że poprosiłam o ten perfum na urodziny, używam go na wieczorne wyjścia ponieważ jest dość intensywny, długo utrzymuje się na skórze i ma naprawę ładny flakon.

Moje, moje, moje!

...i jeszcze raz moje

Niecodzienny zapach

Perfumy dostałam w prezencie. Przy pierwszym użyciu nie zachwyciły mnie. Jestem zwolenniczką perfum słodkich, kwiatowych, a ten zapach do takich nie należy. Mimo początkowej niechęci postanowiłam dać temu produktowi szansę i z czasem je pokochałam. Zapach początkowo jest dość intensywny, ciężki, jednak z upływem czasu staje się delikatny, bardzo kobiecy. Używam Reveal zarówno na codzień jak i na większe okazje. Zdecydowanym plusem jest jego trwałość, na ubraniach czuć go bardzo długo.

Niebanalny

Piękny jest! Zapach poznałam poprzez próbkę, przypadkiem. Spodobał mi się od razu. Jest inny, ale piękny, niebanalny, bardzo mi pasuje. Przyciąga uwagę.

Niedrogi i ładny

Używam go prawie na co dzień ponieważ kupiłam go w promocji w Rossmanie i uważam że jest idealny na zwykle wyjścia .
Zapach nie jest jakoś specjalnie trwały ale w tej cenie nie spodziewałam się rewelacji .
Jednak ma intrygujący zapach łączący w sobie zmysłowość z odrobiną prowaokacji .
Nuty zapachowe są niesamowicie dobrane ponieważ sam zapach to połączenie przede wszystkim irysa, ambry, drzewa sandałowego , piżma, różowego , białego i czarnego pieprzu oraz soli.
Na mojej skórze pachnie energicznie , zaskakująco , trochę zmysłowo i prowokacyjnie . Jestem zadowolona z jego zakupu mimo że nie jest jakoś mega trwały to mimo wszystko ma coś w sobie co mi się podoba.

Wyjątkowe

Pewnego razu na zakupach w Rossmanie przechodząc koło półki z perfumami, naszła mnie wielka ochota na zakup nowego zapachu.Szukałam czegoś niebanalnego, z lekkim "pieprzem" a zarazem kobiecego. Po wielu próbach samotnego testowania z pomocą przyszła mi przemiła ekspedientka ukazując mi kilka zapachów, Gdy potknęła mi pod nos Reveal (nie było testera) zakochałam się od pierwszego "niucha" ;) Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Do tego przecena -50% i już po minucie stałam w kolejce z nieźle zapowiadającą się "setką" tego ciekawego zapachu. Oczywiście lepiej zapoznałam się z nim w domu i wtedy poczułam trochę inny zapach niż w drogerii, ale jeszcze bardziej mnie zaintrygował: doszła dp tego jak się okazalo po przeczytaniu składu sól. Zapach naprawde wyróżnia się na tle innych, do tego pięknie się rozwija: staje się lekko, przyjemnie słodki. I jest mój, Jest trwały. Uwielbiam kiedy zakladam szalik i czuję ten zapach, który pozostal od ostatniego wyjścia. Ciągle testuje nowe zapachy, jest to moja mała pasja ale wiem że do niego powróce nie raz.

Piękne...

Kupiłam sobie małą flaszeczkę, ponieważ spodobał mi się na koleżance. Zachęciło mnie również to, że zawierają sól, a ja wierna fanka Hermesa uwielbiam sól w perfumach. Zapach napewno nie dla każdego, jest dziwny, inny. Pieknie się rozwija. Bardzo długo go czuć. Ma w sobie ogon. Radzę na początek wypróbować próbkę, a najlepiej nie stosujcie go w ogóle. Wtedy tylko ja będę pięknie pachniała.

Ładne

Z początku ostrawe a później słodsze ale nie duszące.
Czuć je spokojnie 8 h. Na włosach i ubraniu najdłużej z pewnością 2 dni.
Są ciekawe i inne, nie dla każdego. Sądzę że raczej zapach na zimę.
Zapach pewności . Na dzień i na wieczór.
Ktoś mi powiedział że czuć delikatne i lekko słodkawe perfumy , takie których nie można do końca określić.

Piękny zapach, ale.....

Piękny zapach, ale mało trwały.
Kupuje perfumy, żeby je czuć, subtelnie ale czuć.
Zapach jest intrygujący, ma w sobie coś takiego tajemniczego. Raczej jesień zima, używam go na co dzień.
Jednak szybko się ulatnia (najdłużej czuję go na włosach i szaliku), na ciele jakoś słabo.
Flakon piękny, ciężki, bez zbędnej przesady, lekko ascetyczny, ale nie klasyczny.
Pewnie kupie go na jakiejś promocji, ale za taką nietrwałość w regularnej cenie na pewno nie.

jak to się stało ?

Zaintrygowała mnie reklama...Pomyślałam że będzie to zapach z kategorii tych uwodzicielskich, namiętnych i sensualnych. W sumie taki jest chociaż nie jest moją zapachową bajką bardzo go polubiłam. Na mojej skórze otwiera się mocnym kopem z pieprzu i czymś jakby morską solą. Poźniej dochodzi irys ale taki delikatny bardzo kremowy. Czuje pudrową nutę której nie lubię w perfumach ale tutaj bardzo mi pasuje. Zapach wycisza się ciepłym sandałowcem. Może i faktycznie jest sensualny właśnie przez te słone nuty. Otula, nie jest nachalny . Projekcja u mnie max 7 godzin trzyma się blisko skóry

Zimowy otulacz

Ten zapach wywołuje mnóstwo skrajności , a ja wariatka po przeczytaniu tylko opisu kupiłam w ciemno.
I jestem zachwycona.
Pieprz w perfumach nie jest dla mnie niczym złym, daje takiego charakteru, pikanterii, dlatego lubię pierwsze nuty w Si Lolita bo jest ostro, zaś tutaj pieprz jest delikatniejszy, bardziej stonowany, otulony w coś słodkiego.
Idealnie nadaje się tu przykład zapachu, który utula niczym wełniany sweterek, jest ciepło, ale potrafi lekko gryźć.
Czuć ten dodatek kaszmiru i ambry, świetny w zimowe wieczory.
Nie spodziewałam się, że tak mnie urzeknie od pierwszego psiknięcia.

Jedyny minus, trwałość, znika ze mnie po kilku godzinach, na ubraniach jest trochę bardziej trwały.

Intrygujący, inny, treściwy

To zapach kompletnie rożny od wszystkich, jakie znam. Nigdzie nie spotkałam takiej nuty zapachowej i prawdę mówiąc ciężko mi ją opisać. Do głowy przychodzą mi skojarzenia nawzajem wykluczające się; jak karmel i sól, jakaś sprzeczność. Jest intensywny, mocno wyczuwalny po wielu godzinach.
To zapach dla bardziej zdecydowanych, pewnych siebie osób, których nie przytłoczy. Dla wielu może okazać się zbyt ciężki, nie ma w nim typowo kwiatowych czy owocowych nut, przynajmniej ja takich wprost nie wyczuwam.
Nuta serca ma w sobie coś gryzącego, niepokornego.

Bardzo trwałe - trzymają się wiele godzin, bazowa nuta jest nadal wyczuwalna pod wieczór. To zapach z tych, które pozostają na szalikach i czujemy go po kilku dniach, gdy wyciągamy szalik z szafy.

Opakowanie jest piękne, wyjątkowo minimalistyczne. Prostokątny flakon z wyoblonymi krawędziami, bardzo elegancki. Może być trochę niepraktyczny, jeśli chcemy przechowywać go bez pudełka, bo jednak trudno go prosto położyć. Poza tym super, doskonale pokazany minimalizm w czystej formie.

Tych perfum używam już dość długo, teraz już tylko okazjonalnie, bo została mi na dnie dosłownie resztka.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo wracam tylko do moich stałych 2,3 zapachów, inne są dłuższymi lub krótszymi przygodami. Tych używałam już tyle czasu, że już pora na coś innego ;) poza tym są tak charakterystyczne, że jednak można mieć ich w końcu dość. Nie są to perfumy uniwersalne, dla każdego, na każdą porę dnia i roku (choć wszystkich innych używam zupełnie niezależnie od okoliczności; te jak dla mnie konkretnych okoliczności wymagają). Ale jako perfumy do zużycia w jednym egzemplarzu, dla osób lubiących wyraziste zapachy - jak najbardziej na tak.