Calvin Klein, Reveal EDP

Calvin Klein, Reveal EDP

`Reveal` marki Calvin Klein to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet.
Zostały wydane w 2014 roku. Perfumy stworzyli Jean-Marc Chaillan i Bruno Jovanovic.

Kategoria: kwiatowo - drzewno - piżmowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sól, różowy pieprz, czarny pieprz, biały pieprz
nuta serca: irys, ambra
nuta bazy: drzewo sandałowe, drewno kaszmirowe, wetyweria, piżmo

77% jesień/zima 23% wiosna/lato

Moje zauroczenie

Pierwszy psik i zaskoczenie, co to zapach kurzu, pudru i nagrzanego betonu, potem po chwili już tylko raj i eksplozja piżma i świeżości. Przepadłam i na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo świeży i elegancki zapach

Ten zapach jest jednym z ulubionych mojej siostry i właściwie dzięki Niej go poznałam. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności dostałam też kilka próbek w miejscowej drogerii i muszę przyznać, że po wielu zastosowaniach ten zapach mnie nie męczy a tego się trochę obawiałam.

Zapach jest bardzo świeży, taki drzewno-kwiatowy, lekko słodki, ale nie mdlący. Dla mnie to zapach, który kojarzy się z wiosenną, lekko deszczową porą, ale taką z pozytywnym znaczeniem. To taki zapach na przelotne, ciepłe deszcze.. Mniej więcej takie, po których wręcz chciało się biegać za dziecka i myślami z przyjemnością wracam do tych czasów kiedy sięgam po te perfumy:)

Flakonik jest bardzo oryginalny i jak dla mnie wygląda trochę jak koperta. Nie jest to za bardzo ustawny flakon, ale mimo wszystko jest bardzo charakterystyczny i wszędzie go poznam.

Trwałość perfum oceniam na plus. Na skórze ciężko mi to określić, bo często mam tak, że po pewnym czasie przestaję je na sobie czuć, ale na ubraniach są wyraźnie wyczuwalne przez cały dzień. Nawet przy najmniejszym ruchu zapach daje o sobie znać, ale mimo wszystko mnie nie męczy. To super trwała propozycja na co dzień dla dziewczyn, które cenią sobie elegancję i klasę - tak widzę ten zapach. Polecam wziąć na początek próbkę, aby przekonać się, czy to zapach dla Ciebie :)

intersujacy zapach

Pierwszy raz miałam przyjemność jak pachnie ten perfum gdy zobaczyłam jego reklamę w gazecie ,pachnąca strona bardzo mi się spodobała, na tyle mocno że poprosiłam o ten perfum na urodziny, używam go na wieczorne wyjścia ponieważ jest dość intensywny, długo utrzymuje się na skórze i ma naprawę ładny flakon.

Moje, moje, moje!

...i jeszcze raz moje

Niecodzienny zapach

Perfumy dostałam w prezencie. Przy pierwszym użyciu nie zachwyciły mnie. Jestem zwolenniczką perfum słodkich, kwiatowych, a ten zapach do takich nie należy. Mimo początkowej niechęci postanowiłam dać temu produktowi szansę i z czasem je pokochałam. Zapach początkowo jest dość intensywny, ciężki, jednak z upływem czasu staje się delikatny, bardzo kobiecy. Używam Reveal zarówno na codzień jak i na większe okazje. Zdecydowanym plusem jest jego trwałość, na ubraniach czuć go bardzo długo.

Niebanalny

Piękny jest! Zapach poznałam poprzez próbkę, przypadkiem. Spodobał mi się od razu. Jest inny, ale piękny, niebanalny, bardzo mi pasuje. Przyciąga uwagę.

Niedrogi i ładny

Używam go prawie na co dzień ponieważ kupiłam go w promocji w Rossmanie i uważam że jest idealny na zwykle wyjścia .
Zapach nie jest jakoś specjalnie trwały ale w tej cenie nie spodziewałam się rewelacji .
Jednak ma intrygujący zapach łączący w sobie zmysłowość z odrobiną prowaokacji .
Nuty zapachowe są niesamowicie dobrane ponieważ sam zapach to połączenie przede wszystkim irysa, ambry, drzewa sandałowego , piżma, różowego , białego i czarnego pieprzu oraz soli.
Na mojej skórze pachnie energicznie , zaskakująco , trochę zmysłowo i prowokacyjnie . Jestem zadowolona z jego zakupu mimo że nie jest jakoś mega trwały to mimo wszystko ma coś w sobie co mi się podoba.

Wyjątkowe

Pewnego razu na zakupach w Rossmanie przechodząc koło półki z perfumami, naszła mnie wielka ochota na zakup nowego zapachu.Szukałam czegoś niebanalnego, z lekkim "pieprzem" a zarazem kobiecego. Po wielu próbach samotnego testowania z pomocą przyszła mi przemiła ekspedientka ukazując mi kilka zapachów, Gdy potknęła mi pod nos Reveal (nie było testera) zakochałam się od pierwszego "niucha" ;) Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Do tego przecena -50% i już po minucie stałam w kolejce z nieźle zapowiadającą się "setką" tego ciekawego zapachu. Oczywiście lepiej zapoznałam się z nim w domu i wtedy poczułam trochę inny zapach niż w drogerii, ale jeszcze bardziej mnie zaintrygował: doszła dp tego jak się okazalo po przeczytaniu składu sól. Zapach naprawde wyróżnia się na tle innych, do tego pięknie się rozwija: staje się lekko, przyjemnie słodki. I jest mój, Jest trwały. Uwielbiam kiedy zakladam szalik i czuję ten zapach, który pozostal od ostatniego wyjścia. Ciągle testuje nowe zapachy, jest to moja mała pasja ale wiem że do niego powróce nie raz.

Piękne...

Kupiłam sobie małą flaszeczkę, ponieważ spodobał mi się na koleżance. Zachęciło mnie również to, że zawierają sól, a ja wierna fanka Hermesa uwielbiam sól w perfumach. Zapach napewno nie dla każdego, jest dziwny, inny. Pieknie się rozwija. Bardzo długo go czuć. Ma w sobie ogon. Radzę na początek wypróbować próbkę, a najlepiej nie stosujcie go w ogóle. Wtedy tylko ja będę pięknie pachniała.

Ładne

Z początku ostrawe a później słodsze ale nie duszące.
Czuć je spokojnie 8 h. Na włosach i ubraniu najdłużej z pewnością 2 dni.
Są ciekawe i inne, nie dla każdego. Sądzę że raczej zapach na zimę.
Zapach pewności . Na dzień i na wieczór.
Ktoś mi powiedział że czuć delikatne i lekko słodkawe perfumy , takie których nie można do końca określić.

Piękny zapach, ale.....

Piękny zapach, ale mało trwały.
Kupuje perfumy, żeby je czuć, subtelnie ale czuć.
Zapach jest intrygujący, ma w sobie coś takiego tajemniczego. Raczej jesień zima, używam go na co dzień.
Jednak szybko się ulatnia (najdłużej czuję go na włosach i szaliku), na ciele jakoś słabo.
Flakon piękny, ciężki, bez zbędnej przesady, lekko ascetyczny, ale nie klasyczny.
Pewnie kupie go na jakiejś promocji, ale za taką nietrwałość w regularnej cenie na pewno nie.

jak to się stało ?

Zaintrygowała mnie reklama...Pomyślałam że będzie to zapach z kategorii tych uwodzicielskich, namiętnych i sensualnych. W sumie taki jest chociaż nie jest moją zapachową bajką bardzo go polubiłam. Na mojej skórze otwiera się mocnym kopem z pieprzu i czymś jakby morską solą. Poźniej dochodzi irys ale taki delikatny bardzo kremowy. Czuje pudrową nutę której nie lubię w perfumach ale tutaj bardzo mi pasuje. Zapach wycisza się ciepłym sandałowcem. Może i faktycznie jest sensualny właśnie przez te słone nuty. Otula, nie jest nachalny . Projekcja u mnie max 7 godzin trzyma się blisko skóry