Celia, Woman, Mascara pogrubiająca

Celia, Woman, Mascara pogrubiająca

Elastyczna szczoteczka unosi rzęsy, dokładnie je rozczesuje i pokrywa intensywnie pogrubiającą warstwą tuszu równomiernie na całej długości. Pięknie podkreśla rzęsy - bez sklejania, bez grudek, bez rozmazywania.

nie polubiłam go

Kupiłam ten tusz w zestawie z tuszem w tubce,który okazał się porażką. Miałam nadzieję,że z tym będzie inaczej ale niestety tak się nie stało. Tusz ma wg mnie jedną podstawową wadę a mianowicie nie pogrubia rzęs. Bardzo lubię mocno wytuszowane rzęsy ale niestety tym tuszem nie uzyskam pożądanej objętości rzęs nawet przy kilku warstwach. Szczoteczka jest dosyć poręczna, prosta przez co nie unosi moich rzęs i pozostawia je proste jak drut,do tego jak dla mnie pobiera za mało tuszu. Konsystencja tuszu jest w porządku, tusz nie jest ani za suchy ani zbyt mokry. Jeśli chodzi o wydajność to mam pewne zastrzeżenia, bo po kilku tygodniach używania mam wrażenie jakby tusz się kończył.Na plus dla tego tuszu mogę zaliczyć,to ze ładnie rozdziela rzęsy.
Myślę,że u kobiet z naturalnie podkręconymi i gęstymi rzęsami może się sprawdzić natomiast posiadaczkom prostych i rzadkich rzęs zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobra, ale nie bez wad.

Tusz ładnie pogrubia rzęsy i je rozdziela nie sklejając. Nie uczula, łatwo się zmywa. Mam do niego 3 zarzuty o których napiszę niżej.

Konsystencja: do głęboka czerń, szybko zastyga, nie odbija się, no może przy szybkim malowaniu.

Działanie: w tej mascarze podobało mi się, że ładnie rozdzielała rzęsy, nie sklejała ich. Oko nabierało intensywności, nawet przy niewielkiej ilości tuszu spojrzenie całkowicie się zmieniało. Było głębokie, mocno podkreślone. Tusz jednak ma swoje wady- po kilku godzinach odbija się na dolnej powiece tworząc paskudne plamki. Trzeba pilnować i spoglądać w lusterko, choć nie zawsze jest to możliwe lub nie pamiętamy o tym. Dodatkowo jest mało wydajny- starczył mi na jakieś 2,5 miesiąca.

Zapach: nie ma konkretnego zapachu, ot jak każdy tusz w tej cenie.

Opakowanie: szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy, ale jest baardzo twarda! Trzeba delikatnie i powoli malować rzęsy, bo można zrobić sobie krzywdę :pala:

Kupiłam w Biedronce wraz z zapasową tubką tuszu.

Plusy:
- mocna, głęboka czerń
- spojrzenie staje się mocne, wyraziste nawet przy niewielkiej ilości kosmetyku
- nie skleja rzęs
- niedrogi

Minusy:
- po kilku godzinach odbija się na dolnej powiece
- szczoteczka jest za twarda, może powodować łzawienie
- mało wydajny

Używam tego produktu od: Około 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 12 ml.

Ujdzie ;)

Rzeczywiście ładnie unosi i delikatnie wywija rzęsy. Niestety nie pogrubia. Dopiero przy drugim pociągnięciu je zagęszcza, ale nadal nie są grubsze, przynajmniej moje ;) Nie skleja, nie zostawia grudek, ładnie pokrywa równomierną warstwą tuszu. Szczoteczka jest wygodna w użyciu, choć nie lubię plastikowych, to nie wydłubałam sobie oka ;) szybko wysycha i się zużywa. Nie uczula, nie podrażnia, łatwo się zmywa.

Super

Tusz spełnia obietnice producenta: pogrubia i można nim uzyskać efekt sztucznych rzęs. Najważniejsze nie skleja, nie ma mowy o efekcie "sztucznych nóżek". Szczoteczka bardzo dobrze rozczesuje i nie skleja. Nie odbija, nie kruszy. Jedynie nie wydłuża, ale też nie ma takiej funkcji. Konsystencja nie jest mokra, więc można kilka razy tuszować, a efekt jest naprawdę imponujący. Jedyny minus, że tusz wystarcza na ok. 2-3 miesiące. Przekonałam się tym produktem do marki Celia.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę czwarte opakowanie