I Heart Makeup, Definition (Zestaw do konturowania twarzy)

I Heart Makeup, Definition (Zestaw do konturowania twarzy)

Zestaw do konturowania twarzy Makeup Revolution, to pudrowe trio złozone z brązera, różu i rozświetlacza. Podkreśla kości policzkowe,konturuje owal twarzy oraz ją rozświetla. Nadaje skórze efekt zdrowej, naturalnej opalenizny.

Wygodny produkt

Bardzo praktyczna paleta. Zawiera bronzer, roz i rozświetlacz. Poręczna, zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce.

Paleta jest dobrze napigmentowana, zarówno róż, bronzer, jak i rozświetlacz dobrze się rozporwadzają na skórze, ładnie stapiają się ze sobą oraz nałożonym podkładem. W ciagu dnia wykonuję maksymalnie jedną poprawkę. Całość trzyma sie raczej bez zastrzeżeń. Opakowanie ma duże lusterko, które ułatwia wykonywanie poprawek w ciągu dnia. Niestety łatwo się brudzi - nie ma żadnej osłonki, która zabezpieczałaby lusterko przed osiadaniem pyłku.

Posiadam kolor "rave". Paleta zawiera róż i bronzer w ciepłej tonacji oraz rozświetlacz w tonacji różowej. Osobiście lepiej się czuję w ciepych tonach, dlatego zarówno bronzer i róż bardzo mi odpowiadają. Wtapiają sie w skórę i ładnie wyglądają na twarzy. Sam rozświetlacz również przypał mi do gustu - nie zawiera brokatu, ani dużych drobinek - robi delikatną połyskujacą poświatę. Aplikuje się go łatwiej niż rozświetlacze w kremie czy żelu, stwarza również bardziej naturalny efekt. Nakładam go rownież niekiedy na grzbiet nosa oraz łuki brwiowe.

Podstawowy zarzut to ten pod adresem jakości i wyglądu opakowania - wyglada po prostu tanio (bo jest tanie :D) i tandetnie. Mimo to relacja ceny do jakosci samego kosmetyku jest bardzo dobra :) Zdecydowanie polecam jego wypróbowanie.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

kompan w podróży

Kupiłam tę paletę ponieważ jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które często gdzieś wyjeżdżają a lubią zawsze ładnie wyglądać- nawet w podróży.
Kosmetyk sprawdza się dobrze. Dzięki niewielkim rozmiarom pozwala zaoszczędzić miejsce w walizce/kosmetyczce.
W palecie zamknięto trzy prasowane kosmetyki: rozświetlacz, róż i bronzer. Mam bardzo jasną cerę dlatego skusiłam się na odcień fair (najjaśniejszy z dostępnych).
Wszystkie trzy kosmetyki są bardzo łatwe w obsłudze, chyba nie da się zrobić nimi plam na twarzy, bardzo ładnie się rozcierają i łączą z podkładem/kremem tonującym, utrzymują się cały dzień aż do demakijażu. Trwałość to piątka z plusem.
Jeśli chodzi o inne aspekty to:
1. rozświetlacz- kosmetyk jest delikatny, daje ładne rozświetlenie, nie zawiera w sobie widocznego brokatu. Ma różowe podtony i zimną tonację co jest dla mnie ogromnym plusem. W złotych rozświetlaczach wyglądam bardzo niekorzystnie. Rozświetlacz pięknie wygląda na powiekach i w podróżach zastępuje mi cień. Razem z kreską tworzy piękny makijaż oka.
2. róż- ma matowe wykończenie, nie zawiera drobinek. Kolor to delikatny przybrudzony róż, raczej chłodny ale bez wyraźnych fioletowych podtonów. Wolę bardziej zimne odcienie takie jak np w duo lilac od bh cosmetics ale ten róż również sprawdzi się na porcelanowych cerach. Daje naturalny rumieniec.
3. bronzer- z niego jestem najmniej zadowolona. Po pierwsze jest dla mnie zbyt ciemny. Nakładam go w taki sposób, że nabieram go odrobinę na pędzel, następnie ściągam z pędzla kosmetyk (np. wycieram go w nadgarstek) i dopiero nakładam na twarz. Wolę bronzery, które są zawierają w sobie szare tony a ten ma w sobie coś z ciepłej brzoskwini. Mimo wszystko ładnie łączy się z pozostałymi elementami tria.

Jestem zadowolona z tego zakupu i polecam przetestowanie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które często gdzieś wyjeżdżają.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Tylko róż jest ok!

Piękny, zimny, matowy róż. Mój ulubieniec z tej palety.
Naprawdę wygląda ślicznie. Rozświetlacz może być, ale bronzer niestety jest okropny, źle się rozprowadza, wpada w POMARAŃCZ i robi brzydkie plamy.
Wydaję mi się, że nie warto kupować dla samego różu tej palety, chociaż naprawdę jeśli chodzi o róż jest cudowny, piękny kolor.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Jets ok

Dobrze rozprowadza się brązer, no i róż. Tylko co do rozświetlacza mam zastrzeżenia, gdyż jest mało widoczny. Całościowo zadowolona jestem z tego produktu, ale szukam dalej.. :)