Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 1 (Paleta 12 cieni do powiek)

Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 1 (Paleta 12 cieni do powiek)

Paleta Palette Iconic 1 zawiera 12 cieni, które zostały utrzymane w kolorystyce naturalnych brązów i beżów oraz szarości. Paleta zawiera odcienie perłowe, matowe, błyszczące. Są to cienie o bardzo mocnej pigmentacji i intensywnych kolorach. Każdy kolor może być używany samodzielnie, ale także są łatwe w łączeniu się ze sobą i blendowaniu.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe

Icon not possible

Paletka niby ma wszystko, lecz zdecydowanie na zbyt krótko.. Można się na niej śmiało uczyć technik makijażu, lecz na dłuższe wyjścia jakość i trwałość nie jest najwyższa. Kolorystka paletki wypada klasycznie, brązy, szarości i czerń, od matowych, przez perłowe po brokaty, co umożliwia wiele różnych kombinacji. Co do rozprowadzania, jest to proste, bezproblemowe, zarówno pędzlem jak i przy pomocy innych akcesoriów.

Dobra paletka w niskiej cenie

Paletka jest tańszą kopią palety od Urban Decay, i uważam że jest całkiem udanym, jej tańszym zamiennikiem.
Cienie mają bardzo ładną gamę kolorów, która jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Znajdziemy tu za równo cienie matowe jak i perłowe.
Paleta umożliwia stworzenie makijażu dziennego oraz wieczorowego.

Jest dobrze napigmentowana, troszkę gorzej z jej trwałością, która mogłaby być nieco dłuższa.
Cienie całkiem nieźle pracują z pędzlami, fajnie rozprowadzają się na powiece i blendują.
Dobra paleta w niskiej cenie.

Jakość i niska cena

Korzystam do tej pory z paletki Iconic 1. Cienie są dobrze napigmentowane, utrzymują się całkiem dobrze, bardzo ładne kolory. Trochę jednostajne kolory w różnych paletkach. Cena jest niska, a bez problemu można wykonać bardzo ładny makijaż.

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny

Kupiłam paletkę bo miała skomponowane wszystkie kolory jakie uwielbiam w jednym zestawie. W dodatku cena( ok. 14zl) tez przemawiały za nią. Cienie utrzymują się przez większość dnia. Dobra jakość za tak niska cenę.

Nie

Kolory ładne jest ich dużo i cena niewielka, ale jeśli chodzi o ich jakość to niestety pozostawia wiele do życzenia. Nie jestem początkująca, ale i tym bardziej dla początkujących kolory muszą się dać blendować , a przede wszystkim" zostawać" na skórze. Niestety tu jeśli chodzi o cienie perłowe czy połyskujące jest ok natomiast maty są krótko rzecz mówiąc do bani. Jeśli nie zostaje mi na dłoni cień po pociągnięciu pędzla czy palca to jak może zostać na powiece..? Nie kupię, odradzam bo można się zniechęcić. Po co kupować paletę z tyloma kolorami kiedy używać możesz tylko paru?

Must-Have dla początkujących

Jak ktoś zaczyna przygodę z makijażem, to ta paletka będzie jego must-have: jest tu wszystko, co na starcie może się przydać i na czym świetnie się uczyć, za naprawdę bardzo niską cenę. Mamy maty i perły, wszystko w bardzo rozsądnej gamie kolorystycznej, idealnej do delikatnych dziennych makijaży, ale też do bardziej wyszukanych wieczorowych. Żadnych ekscesów, wszystko stonowane, taki pełen podstawowy zestaw. Czerń mogłaby być dla mnie trochę bardziej czarna, ale do innych kolorów nie mam zastrzeżeń. Nakładają się ładnie, blendują bez problemu. Zawsze używam pod cienie bazę, więc nigdy nie mam problemu z rolowaniem i ścieraniem się - także ich trwałość w połączeniu z bazą - doskonała.
Co tu dożo pisać, to świetne cienie za rozsądne pieniądze.

Mega

Nie dość, że super cena to jeszcze dobra jakość,
Jestem zaskoczona.
Cienie mają fajną paletę kolorów- uniwersalna na różne okazje, nie osypują się, nie rozcierają,
utrzymują dłuższy czas.

Świetna

Pojedynczy cień L'oreal kosztuje 40 zł a ta, przyzwoitej jakości paleta 12 kolorów o różnym wykończeniu kosztuje 20 zł. Przy czym te cienie z L'oreal wypadają dużo słabiej, w mojej opinii.
Świetna pigmentacja i doskonale dobrane przez Urban Decay kolory ;) Można stworzyć wiele makijaży oczu - dziennych i wieczorowych.
Dobrze się blendują, trwałość i pigmentacji cieni OK. W tej cenie rewelacja.

Dobra i tania

Paletkę otrzymałam w prezencie, bo sama bym jej raczej nie kupiła. Nie byłam przekonana do paletek tej serii MUR, ale ta okazała się całkiem niezła. Jest idealna na codzienny makijaż. Są tu kolory uniwersalne, maty i błyszczące, czyli podstawowy zestaw w każdej kosmetyczce ;) Pigmentacja i trwałość na 4. Cena super, opakowanie beznadziejne.

Zakupiłam paletkę cieni jakoś przez przypadek poszukując czegoś co można stosować na codzień. Zakupiłam wersje matową, oczywiście zanim użyłam poczytałam opinie, które jak zawsze były podzielone. Na początkową zabawę z cieniami bardzo polecam. Trwałość jest niesamowita jak na taką cenę. Dodam, że codziennie rano wychodzę z domu o 7 a spać idę koło 22-23 tak więc wytrzymałość możecie ocenić same, skoro po całym dniu widać idealnie kolory jakich użyłam. W dodatku raz przypadkiem przejechałam po białej koszuli chłopaka, ani jednego śladu! Niestety te jaśniejsze maja słabszą pigmentację więc trzeba ich więcej użyć żeby miały jakiś efekt.

Piękne odcienie..

Piękne odcienie, które są niesamowicie napigmentowane. Ta oto paletka świetnie sprawdza się do makijażu codziennego, ale i nie tylko! Zadowoli każdą kobietę, ponieważ ma neutralne odcienie w jasnych i ciemnych kolorach. Osobiście uważam, że odcienie brązu pasują do każdej kobiety, bez wyjątku :) Jak również do każdego koloru oczu. Polecam! Paletka na 5+!

Faworyt

Po ujrzeniu pierwszy raz tej palety w internecie wiedziałam, że prędzej czy później wyląduje ona na mojej półce. Wylądowała i zaczęło się pełne zafascynowania eksperymentowanie, tworzenie różnych kompozycji kolorystycznych oraz zachwyty moich koleżanek, które widziały ogromne efekty.

Gamma kolorystyczna tej palety mi odpowiada tym bardziej, że przy zakupie w tym samym momencie trzymałam przy tej palecie jeszcze Iconic 2 i 3 więc wybrałam taką, która mi najbardziej przypadła do gustu. Kupując tej produkt mamy do czynienia z 12 cieniami - matowymi i perłowymi. Można z nimi bez problemu stworzyć wiele kompozycji na makijaż wieczorowy i dzienny. Niektóre są tak przepięknie napigmentowane, że nie mogę wyjść z zachwytu przyglądając się powiece, by sprawdzić efekt. Jeśli chodzi o blendowanie to nie miałam z tym najmniejszego problemu, zaraz uzyskiwałam efekt, który mi odpowiadał. Nie używam bazy pod cienie i zauważyłam, że podczas malowania jak i podczas noszenia tych cieni wiele godzin na powiece - nie osypują się. Wytrzymują spokojnie wiele godzin, kolor nie blaknie, nadal wygląda wszystko cudownie tak jak zostało wykonane przed wyjściem z domu. Do opakowania, które zresztą wygląda elegancko (szkoda, że bez lusterka) mamy załączoną szpatułkę, której nie używam, bo mam swoje faworyty do których jestem przyzwyczajona więc o jej skuteczności/jakości nie wypowiadam się.

Cena za taką jakość jest wręcz śmieszna - produkt naprawdę wysokiej jakości za może 20zł. Z największą przyjemnością zakupię ją ponownie.