Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 1 (Paleta 12 cieni do powiek)

Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 1 (Paleta 12 cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Paleta Palette Iconic 1 zawiera 12 cieni, które zostały utrzymane w kolorystyce naturalnych brązów i beżów oraz szarości. Paleta zawiera odcienie perłowe, matowe, błyszczące. Są to cienie o bardzo mocnej pigmentacji i intensywnych kolorach. Każdy kolor może być używany samodzielnie, ale także są łatwe w łączeniu się ze sobą i blendowaniu.

Efekt
perłowe, matowe
prasowane
paletki cieni

Fajna paletka

Ta paletka jest moja pierwsza zaczynając przygodę z makijażem. Bardzo ją lubię cienie dobrze napigmentowane bez żadnych problemów się blenduja nie robi plam jak dla osób zaczynających bardzo polecam. Najbardziej podobają mi się brązy chociaż brakuje mi jeszcze jakiegoś bardzo ciemnego ale bez tego też można zrobić ładny delikatny bądź mocniejszy makeup. Cienie trochę się osypują ale mi to osobiście nie przeszkadza jak za tak cenę super. Nie zauważyłam również by w ciągu dnia cienie na powiece zanikały czy coś podobnego.

Bardzo dobra

Kupiłam ta paletkę po przeczytaniu opinii na wizażu. To był bardzo dobry zakup! Za cenę 14 zl (udało mi sie ja dostać na promocji) dostałam piękne cienie, dobrze napigmentowane i utrzymujące się zaskakująco długo na powiekach! Opakowanie jest plastikowe bez lusterka, natomiast mi to osobiście nie przeszkadza. Nie podróżuje zbyt wiele z paletą, głównie leży na półce więc nie jest to dla mnie minus. Natomiast opakowanie może być problematyczne dla osób które chcą podróżować z paletą, bo niestety mam wrażenie, że może tego nie wytrzymać (plastik nie wydaje się być trwały). Po nałożeniu na bazę utrzymują się cały dzień w niezmienionym kolorze i fakturze. Delikatnie pylą przy nakładaniu na powiekę.

Moje kolory!

Jako, że jestem fanką naturalnych, ziemistych kolorów - brązów, szarości i beżów widząc w Hebe paletkę Iconic 1 postanowiłam ją kupić! Nie żałuję tego zakupu! Cienie są dobrane idealnie, kolory przepięknie i idealnie pasują do wykonania makijażu dziennego jak i wieczorowego. Paletka zawiera odcienie perłowe, matowe, błyszczące, które bardzo mi odpowiadają. Pigmentacja jest dobra, a cienie nałożone na mokro nie osypują się, nie rolują i bardzo długo trzymają się na powiece. Ogólnie cienie bardzo dobrze się ze sobą łączą i blendują. Warto dodać, że plastikowa kasetka, w której znajdują się cienie, jest wykonana bardzo solidnie. Paletka na każdą kieszeń – cena nie jest wygórowana, a i często można zakupić ją na promocji. Jestem zachwycona!

Icon not possible

Paletka niby ma wszystko, lecz zdecydowanie na zbyt krótko.. Można się na niej śmiało uczyć technik makijażu, lecz na dłuższe wyjścia jakość i trwałość nie jest najwyższa. Kolorystka paletki wypada klasycznie, brązy, szarości i czerń, od matowych, przez perłowe po brokaty, co umożliwia wiele różnych kombinacji. Co do rozprowadzania, jest to proste, bezproblemowe, zarówno pędzlem jak i przy pomocy innych akcesoriów.

Dobra paletka w niskiej cenie

Paletka jest tańszą kopią palety od Urban Decay, i uważam że jest całkiem udanym, jej tańszym zamiennikiem.
Cienie mają bardzo ładną gamę kolorów, która jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Znajdziemy tu za równo cienie matowe jak i perłowe.
Paleta umożliwia stworzenie makijażu dziennego oraz wieczorowego.

Jest dobrze napigmentowana, troszkę gorzej z jej trwałością, która mogłaby być nieco dłuższa.
Cienie całkiem nieźle pracują z pędzlami, fajnie rozprowadzają się na powiece i blendują.
Dobra paleta w niskiej cenie.

Jakość i niska cena

Korzystam do tej pory z paletki Iconic 1. Cienie są dobrze napigmentowane, utrzymują się całkiem dobrze, bardzo ładne kolory. Trochę jednostajne kolory w różnych paletkach. Cena jest niska, a bez problemu można wykonać bardzo ładny makijaż.

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny

Kupiłam paletkę bo miała skomponowane wszystkie kolory jakie uwielbiam w jednym zestawie. W dodatku cena( ok. 14zl) tez przemawiały za nią. Cienie utrzymują się przez większość dnia. Dobra jakość za tak niska cenę.

Nie

Kolory ładne jest ich dużo i cena niewielka, ale jeśli chodzi o ich jakość to niestety pozostawia wiele do życzenia. Nie jestem początkująca, ale i tym bardziej dla początkujących kolory muszą się dać blendować , a przede wszystkim" zostawać" na skórze. Niestety tu jeśli chodzi o cienie perłowe czy połyskujące jest ok natomiast maty są krótko rzecz mówiąc do bani. Jeśli nie zostaje mi na dłoni cień po pociągnięciu pędzla czy palca to jak może zostać na powiece..? Nie kupię, odradzam bo można się zniechęcić. Po co kupować paletę z tyloma kolorami kiedy używać możesz tylko paru?

Must-Have dla początkujących

Jak ktoś zaczyna przygodę z makijażem, to ta paletka będzie jego must-have: jest tu wszystko, co na starcie może się przydać i na czym świetnie się uczyć, za naprawdę bardzo niską cenę. Mamy maty i perły, wszystko w bardzo rozsądnej gamie kolorystycznej, idealnej do delikatnych dziennych makijaży, ale też do bardziej wyszukanych wieczorowych. Żadnych ekscesów, wszystko stonowane, taki pełen podstawowy zestaw. Czerń mogłaby być dla mnie trochę bardziej czarna, ale do innych kolorów nie mam zastrzeżeń. Nakładają się ładnie, blendują bez problemu. Zawsze używam pod cienie bazę, więc nigdy nie mam problemu z rolowaniem i ścieraniem się - także ich trwałość w połączeniu z bazą - doskonała.
Co tu dożo pisać, to świetne cienie za rozsądne pieniądze.

Mega

Nie dość, że super cena to jeszcze dobra jakość,
Jestem zaskoczona.
Cienie mają fajną paletę kolorów- uniwersalna na różne okazje, nie osypują się, nie rozcierają,
utrzymują dłuższy czas.

Świetna

Pojedynczy cień L'oreal kosztuje 40 zł a ta, przyzwoitej jakości paleta 12 kolorów o różnym wykończeniu kosztuje 20 zł. Przy czym te cienie z L'oreal wypadają dużo słabiej, w mojej opinii.
Świetna pigmentacja i doskonale dobrane przez Urban Decay kolory ;) Można stworzyć wiele makijaży oczu - dziennych i wieczorowych.
Dobrze się blendują, trwałość i pigmentacji cieni OK. W tej cenie rewelacja.

Dobra i tania

Paletkę otrzymałam w prezencie, bo sama bym jej raczej nie kupiła. Nie byłam przekonana do paletek tej serii MUR, ale ta okazała się całkiem niezła. Jest idealna na codzienny makijaż. Są tu kolory uniwersalne, maty i błyszczące, czyli podstawowy zestaw w każdej kosmetyczce ;) Pigmentacja i trwałość na 4. Cena super, opakowanie beznadziejne.