Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 2 (Paleta 12 cieni do powiek)

Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 2 (Paleta 12 cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Makeup Revolution Redemption Palette Iconic 2 to paleta zawiera 12 cieni. Mocno napigmentowane, trwałe kolory. Dostępne warianty cieni: matowe, satynowe i perłowe wykończenie.

Dobry początek

Jedna z moich pierwszych palet tej firmy. Moja ogólna ocena jest dobra, ale cienie piekielnie się osypują . Pigmentacja zależy od koloru, ale określiłbym ją również w większości jako dobrą. To taka podstawowa paleta dla kobiet, które rozpoczynają przygodę z makijażem i szukają czegoś niedrogiego, a już widocznego na oku, za niską cenę. Opakowanie ekspresowo mi się rozwaliło.

Dobre cienie

Cienie te bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, paletę 12 cieni kupiłam za około 15 zł nie spodziewając się po nich rewelacji.
Na plus zasługuje opakowanie, jest estetyczne, z łatwością się otwiera i zamyka. Na plus zasługuje również obecny w opakowaniu aplikator.
Opakowanie zawiera cienie matowe i błyszczące. Poczynając od cienia bazowego, przez złoto, brąz, aż do czerni - każda znajdzie coś dla siebie.
Cienie są dobrze napigmentowane, jednak mogły by być trwalsze - z bazą pod cienie ich trwałość zdecydowanie się polepsza. Cienie się niestety osypują - mogły by być bardziej ''mokre''

Dobra paleta w niskiej cenie

Paletka jest tańszą kopią palety od Urban Decay, i uważam że jest całkiem udanym, jej tańszym zamiennikiem.
Cienie mają bardzo ładną gamę kolorów, która jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Znajdziemy tu za równo cienie matowe jak i perłowe. Paleta umożliwia stworzenie makijażu dziennego oraz wieczorowego.

Jest dobrze napigmentowana, troszkę gorzej z jej trwałością, która mogłaby być nieco dłuższa.
Cienie całkiem nieźle pracują z pędzlami, fajnie rozprowadzają się na powiece i blendują.
Dobra paleta w niskiej cenie.

Moja pierwsza paleta!

Paletę dostałam na szesnaste urodziny. To jedyna paleta, w której zobaczyłam dno cieni. Najszybciej wykończyłam śliczny, pomarańczowo-złoty cień (czwarty w paletce). Idealna dla początkujących osób.
W skrócie ta paletka to:
-idealnie dobrane, neutralne i uzupełniające się brązy,
-śliczny matowy, waniliowy cień jako baza pod łuk brwiowy,
-głęboka czerń jako dopełnienie,
-perłowo-metaliczne cienie, które pozwalają na wieczorowe szaleństwo.

dobra paleta dla poczatkujących

Kupiłam ją jako pierwszą paletę, dla początkującej z makijażem. Paletka ma zarówno cienie matowe i błyszczące (jednak tych matowych jest za mało). Cienie mają odcienie ładnych brązów, jeden czarny (bardzo dobrze napigmentowany) i jeden bazowy beż, odcień taupe i wiele błyszczących. Jest fajna jeśli się ktoś dopiero uczy malować, ciężko sobie zrobić krzywdę i mimo całkiem dobrej pigmentacji nie robią się plamy. Cienie się trochę osypują, co mi za bardzo nie przeszkadza. Fajna do codziennych makijaży, typowy basic, jednak nie są to do końca moje kolory.

Jak na cenę- to dobra

Szkoda że nie ma lusterka. Jakośc cieni nie powala- perłowe się brzydko rolują, pigmentacja też nie najlepsza, ale dla dziennych delikatnych makijaży spełni swoją rolę. Jak na tę cenę nie jest tak źle. Niestety za dużo jak dla mnie cieni perłowych(np. brak szarego matu, za to szare perłowe są aż dwa)

Z cyklu tanie a dobre

Paletka kupiona za 20 zł. W środku 12 kolorów, z których można stworzyć zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Ładnie się blendują, pigmentacja też ok. Gramatura cieni jest dość duża, więc paletka jest bardzo wydajna. U mnie na oku utrzymują się przez długi czas, ale zawsze nakładam je na jakąś bazę.

Dobra kopia

Paletka ICONIC 2 ma być kopią NAKED 2. Moim zdaniem nawet się udało. Pigmentacja jest minimalnie gorsza, ale cena jest dużo mniejsza :) Lubię pracować z tą paletką. Matowe cienie nie osypują się, a metaliczne minimalnie. Pacynka dołączona do opakowania się nie nadaje do niczego. Cienie są nawet trwałe. Pod koniec dnia minimalnie ich ubywa. Ładnie się blendują. Opakowanie jest słabej jakości plastiku.

Nie skradła mojego serca.

Kolorystyka w moim guście - takimi kolorami maluje się najczęściej. Nie jestem jakoś specjalnie wymagająca wobec cieni. Te dobre nie zbierają się w załamaniu i nie utleniają się w miarę upływu dnia. MR po 4-5h znika z powieki. Robi się tłusty, waży się i znika. Stosowałam i solo i z bazą za każdym razem trwałość jest dostateczna. Wiązałam z nią większe nadzieje ale w tej cenie nie ma co oczekiwać turbo trwałości i pigmentacji.

Bardzo dobre

Nie są to najlepsze cienie po świecie, ale ne tego od nich oczekiwałam. Pigmentacja kolorów jest bardzo dobra, szczególnie tych jasnych, ale ciemne też są ok. Używam bez bazy i po kilku godzinach wchodzą w te jakby zmarszczki na powiekach. Mimo to uważam że za taką cenę są jednym z najlepszych możliwych opcji, bardzo je lubię.

bez szału

Paletka posiada bardzo uniwersalne kolory, którymi bez problemu stworzymy zwykły, codzienny makijaż. Kolory są średnio napigmentowane i osypują się. W miarę dobrze się blendują (jeśli porównać do palet z niższej półki). Gdy już wykonamy makijaż to trzyma się on dobrze, wiec trwałość jest ok.
Opakowanie dobrze wykonane, estetyczne.
Piękne brokatowe, błyszczące cienie.

mieszane uczucia

Na początku byłam w niej zakochana, ale im lepiej umiem się malować i im bardziej się znam na makijażu tym bardziej paletka mnie nie zadowala. Kolorystyka bardzo mi się podoba i cienie nadają się na co dzień. Cienie nie utrzymują się aż tak długo na mojej tłustej powiece. Lubią się zbierać w załamaniu. Plusem jest to że jak się postaramy to możemy stworzyć wiele różnorodnych makijaży. Cienie są dosyć dobrze napigmentowane, ale po nałożeniu na powiekę tracą kolor i lubią mieszać się ze sobą tworząc jedną wielką jednolitą plamę. W paletce znajdziemy brokatowe i matowe cienie. Najbardziej z niej lubię właśnie cienie brokatowe, bo wypadają one najlepiej. Paletka nie jest droga, ale niestety cienie lekko się osypują. Z upływem czasu opakowanie się popsuło, a wieczko stało się matowe i brudne tak, że nie da się go doczyścić. Używam jej żeby ją zużyć, ale nie kupiłabym jej ponownie.