Makeup Revolution, Redemption Palette Essential Mattes (Paleta 12 matowych cieni do powiek)

Matowe cienie utrzymane w kolorystyce naturalnych brązów i beżów oraz granatu, o bardzo mocnej pigmentacji i intensywnych kolorach.

paletki cieni
prasowane
Efekt
matowe

używam tylko czterech odcieni

jak w tytule używam tylko czterech odcieni... uwaga... do konturu mojej twarzy (-: jako cienie są dla mnie zdecydowanie za blade, zbyt mało wyraziste, ale brązy są dobre jako kontur, a dwa najjaśniejsze jako rozświetlenie.
mają dobrą pigmentację, i dobrze się utrzymują. nie sypią się, dobrze się je nosi. nie wysuszają skóry. dobrze współgrają z podkładami oraz bazami różnych firm.

Beznadziejne. :(

Skusiłam sie na te cienie, ponieważ kumpele zachwalały, ze nawet bez bazy trzymają se bardzoo długoo :P jednak po ich zakupie (na szczęście za niewielkie pieniązki) okazał sie ze są nic nie warte! lepsze cienie mam z targu :)
nie są dobrze napigmentowne, nakładając na pedzel jest duzo pyłku, ale na powiece gdzieś on ucieka. kolory mało wyraziste. czasem robią sie na powiece plamy :( u mnie i u siostry utrzymują sie UWAGA! zaledwie 2h, a następnie rolują albo znikają całkowicie.Próbowałam razem z bazą, powiem szczerze ze przy bazie jest gorzej, bo schodzą z niej i zostaje sama baza :P
także dziewczyny, nie kupujcie tego bubla. lepiej zaoszczędzić i kupić coś droższego i zdecydowanie lepszego :)

Niestety...

Paletka mnie zawiodła. Maty są mało napigmentowane i blendują się na oku tworząc burą plamę i są nietrwałe. Opakowanie tandetne i bez lusterka. Szkoda...

Na początek wspaniała

Kupiłam ją spontanicznie chociaż już wcześniej znałam paletki tej marki. Wzięłam ten wariant, bo chciałam same matowe cienie bym mogła używać paletki na co dzień (jaka szkoda, że nie widziałam Essential Mattes 2). Paletki używam sporadycznie, korzystając przy tym z maksymalnie 4 cieni (oczywiście chodzi o brązy i najjaśniejszy odcień do matowienia). Sama paletka ma wspaniałą jak na tę cenę pigmentację, bez bazy wytrzymuje około 4-5h, ale myślę, że to i tak dobry wynik. Łatwo się nimi pracuje, bez problemu blenduje, no i ta cena! Z pewnością zaopatrzę się jeszcze w popularną wersję Iconic.

Nie zachwyca

Jestem wielką fanką firmy makeup revolution. Niestety ta paletka bardzo mnie zawiodła. Cienie nie utrzymują się długo na mojej powiece. Pigmentacja nie jest również tak dobra jak w innych paletach MUR. Nie kupiłabym podobnie jej.

Co kto lubi.

Przejrzałam recenzje i widzę, że są albo entuzjastyczne, albo bardzo negatywne. Podejrzewam, że wszystkie są uczciwe i przemyślane - ta paleta po prostu tak ma. Jest idealna dla jednych, a koszmarna dla innych.

Jeżeli ktoś maluje się profesjonalnie, potrzebuje mocnego pigmentu i idealnej konsystencji tak, żeby cieniami można było budować kolor i przejścia pomiędzy kolorami, to cienie MUR się do tego nie nadają. Są średnio napigmentowane i suche.

Ale jeżeli szuka się cieni, którymi można lekko podkreślić oko w dziennym nieskomplikowanym makijażu, to MUR nadaje się doskonale. Do tego kosztuje niewiele. Bo wiecie, nie każda kobieta maluje się codziennie i nie każda maluje się intensywnie. A nie ma co przepłacać za drogie, profesjonalne cienie, których potencjału i tak nie będzie się wykorzystywać. Lepiej kupić sobie taki MUR, a za zaoszczędzone pieniądze kupić coś, czego się naprawdę potrzebuje.

Moja ulubiona paleta

Obecnie jest to moja ulubiona paletka cieni. Co prawda cienie nie trzymają się bez bazy, ale jak już się trzymają to wyglądają wspaniale.. Najlepszy kolor to ten 6 od lewej, cieplutki brąz idealnie podkreśla zielony kolor oczu, Cienie lekko się osypują, ale ten kto pamięta o strzepaniu pędzla nie będzie na to narzekał

Paletka nr 2

Jest to moja pierwsza paletka i mogę powiedzieć że jestem z niej zadowolona.
Jak na taką cene spisuję się ok.
Mam ją od 8 miesięcy.
Maluję się kilkanaście razy w miesiącu.
Cienie są dość wydajne, jednak używam tylko niektórych w stonowanych kolorach między innymi brązy i jasne beże.
Trwałość jest ok, używałam ich na baze Essence I love stage.Malowałam się rano, makijaż do wieczora był super.
Pigmentacja jest średnia, nie ma tragedii, ale mogłoby być lepiej.
Nie kupie jej ponownie, chyba że finanse będą mnie ograniczać.
Mimo to jak dla początkujących którzy uczą się dopiero blendowania,POLECAM! :)

nie polecam

z całej paletki wykorzystałam tylko jasne odcienie, kolory niebieskie i różowo fioletowe robią efekt jakby ktoś dostał pięścią w oko...czarny cień dawał radę na zagęszczanie linii rzęs ale dla jednego czarnego cienia i kilka jasnych słabo napigmentowanych nie opłaca się jej kupować.

Wady:
* Beznadziejna pigmentacja
* osypują się
* brązy mają rudy odcień (dla mnie wada)

Zalet BRAK ....

porazka

najwiekszą wada tych cieni w moim odczuciu jest po prostu słaba pigmentacja.

choc w palecie mamy 12 cieni, uzywam tylko jednego (brązowego) ktory sie do czegos nadaje w przeciwienstwie do reszty. dokładanie koloru nie zwieksza pigmentacji

bez wahania wyrzuce ta palete gdy wspomniany braz sie skonczy, a dotknał juz dna. mogłoby sie wydawac ze 20zł za 12 cieni to dobry interes, jednak uzywajac jednego cienia juz niespecjalnie

nie polecam

najlepsza!

Przerobiłam już masę paletek, od tańszych, po wysokopółkowe. Ta jest jednak jedną z najulubieńszych. Używam jej kilka razy w tygodniu. Cienie są ślicznie dobrane - dla chłodnej karnacji idealne! Sięgam też po nią zawsze, jak się spieszę albo nie mam pomysłu na makijaż. Jakość cieni MUR na jakiejkolwiek bazie jest zaskakująca, wytrzymują cały dzień, od 8 rano do 11-12 w nocy BEZ zbierania się w załamaniu powieki. Cena genialna, 20 zł za 12 cieni. Żal nie spróbować.

Bardzo wydajne, do polecenia każdemu

To pierwsza tak duża paleta w mojej kosmetyczce. Przez chwilę zastanawiałam się, czy na pewno wykorzystam wszystkie kolory. Jestem dość blada, kolory z lewej strony palety prawie nie są widoczne - z drugiej strony to pozwala na wykonanie prawie niewidocznego makijażu. Z bazą trzymają się naprawdę długo - ok. 10 godzin bez rolowania. Są też dość wydajne - cała paleta to 14 gramów, ale uwierzcie mi że spokojnie wystarczą wam na długo. Na uznanie zasługuje też aplikator - mały, z na tyle "ostrym" zakończeniem, że jestem w stanie kreskę na górnej powiece narysować, a wcześniej nie umiałam sobie kreski równo narysować :)