Lumene, Natural Code, Clear It Up, Deep Puryfing Gel Wash (Żel do mycia twarzy)

Lumene, Natural Code, Clear It Up, Deep Puryfing Gel Wash (Żel do mycia twarzy)

Natural Code `Clear It Up` to żel do mycia twarzy marki Lumene. Polecany dla młodej cery. Zawiera wyciąg z babki lancetowatej, która posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. W składzie kosmetyku znajduje się 90% naturalnych składników. Żel głęboko oczyszcza skórę, skutecznie usuwa zanieczyszczenia, a nawet pozostałości makijażu oraz sebum. Pozostawia matowe wykończenie, bez wysuszania skóry. Regularnie stosowany zmniejsza plamy powstałe na twarzy.

Naprawdę wyjątkowy

Po bardzo wysuszającym żelu Ziaji z serii Liście Manuka szukałam czegoś, co nie będzie mi wysuszać twarzy na wiór, a jednocześnie będzie trzymać w ryzach cerę. Ten żel spełnił oba zadania, zapobiega wypryskom, a do tego ładnie pachnie;) Niewodoodporny makijaż zmywa bez problemu. Nie pieni się jakoś szalenie, ale to pewnie przez skład. Mógłby być albo trochę tańszy, albo trochę wydajniejszy, ale trudno. Polecam z czystym sumieniem. Małym minusem jest dostępność. W Krakowie jest w Mediq w GK i w Jaśminie na Długiej.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Wybawca

Na ten produkt trafiłam przypadkiem, wylądował w moim koszyku ot tak bo potrzebowalam jakiegoś żelu do twarzy. Nigdy nie miałam dużych kłopotów z cerą, jednak notorycznie wyskakiwało mi "coś" i pozostawiało na długi czas po sobie ślad. Były to pojedyńcze wypryski jednak potrafiły zamienić się w koszmar. Odkąd zaczełam stosować ten żel mam cerę doskonałą, nawet przed "tymi dniami" kiedy byłam wysypana.

+Poprawia stan skóry, używam go codziennie i nie zamierzam przestawać.
+Hamuje powstawanie nowych wyprysków
+Nie wysusza
+Ma przyjemny zapach i ładne opakowanie
+Przy takim działaniu cena to dla mnie drobnostka
+Jest wydajny, nie potrzebuję dużo żelu aby oczyścić cała twarz.

Nie zawsze sobie radzi ze zmywaniem wodoodpornego makijażu, jadnak nie oczekuję tego od tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe