Solutions, Hydrofirming Bio6 Eye Cream (Głęboko nawilżający krem pod oczy)

Solutions, Hydrofirming Bio6 Eye Cream (Głęboko nawilżający krem pod oczy)

Krem nawilżający i ujędrniajacy okolice oczu,
na dzień i na noc. Następca (ulepszona formuła) kremu Hydrofirming Eye Cream.

Cena: 29,90zł / 15ml

dla młodych ok

Mam z Targowiska i nie żałuję, bo szukałam czegoś, co podreperuje moją skórę po kremie Garnier. Krem zapewnia niezłą dawkę nawilżenia, choć dla mnie i tak troszkę za małą (wspomagam go 1% ŻH z BU, ale oceniam działanie bez ŻH) i ma taką konsystencję jaką lubię. Na noc jest ok, treściwy, gęsty, ale dość szybko się wchłania i skóra jest nawilżona. Ma ładny słoiczek, choć wolę tubki. Bardzo mi on odpowiada, choć na dzień, szczególnie w upały, może być za ciężki. Nadaje się pod korektor TM L’oreal, nic się nie wałkuje. Nie wywołuje światłowstrętu! Generalnie, jestem bardzo zadowolona, ale nie kupię ponownie, bo szukam czegoś o działaniu przeciwzmarszczkowym. Ten krem będzie idealny dla młodych, mało wymagających skór. Można spróbować.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny!

Mam nowszą wersję kremu więc nie sądzę, aby zmieniło się cokolwiek oprócz opakowania ;) Do rzeczy:

-eliminuje drobne zmarszczki pod oczami
-pielęgnuje skórę wokół oczu
-nawilża
-nie podrażnia.

W zasadzie normalny nawilżający krem do oczu. W korzystnej cenie np 14,90 zł warto zakupić. Szczególnie dla młodych osób, które nie wymagają Bóg wie jakich +60. Polecam! :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/4

taki sobie...

Krem generalnie mnie nie zachwycił.
Kupiony w promocyjnej cenie, jednak można kupić o wiele lepsze jakościowo kremy w takiej cenie.

Co do konsystencji to jest dość dobra ale niestety krem szybko schnie i pod koniec słoiczka jest już zdecydowanie bardziej wysuszony.

Kremik dość dobrze się wchłania i przez chwilę daje uczucie nawilżenia, jednak później pojawia się uczucie suchości ;/

I jak dla mnie największym minusem jest to że po pewnym czasie krem się zbryla, powstają z niego wałeczki pod oczami.

Nie polecam i nie kupię więcej na pewno tego kremu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie I-szego

Avon Mark - relacja

Dla młodych oczu ok

To bardzo przyjemny krem dla młodej i mało wymagającej skóry. Konsystencja kremowa, łatwo się wchłaniał Nie podrażnia. Taka podstawowa pielęgnacja. Niestety głęboko nawilżający to on na pewno nie jest- wieczorem, po powrocie z uczelni i pracy okolice moich oczu bywały przesuszone. Dlatego szczerze polecam młodszym osobom.

Używam tego produktu od: uzywałam jakiś czas temu

tylko lekko nawilża

Myślałam że poradzi sobie z moja skórą pod oczami a tu nic!

Plusy:
-mila formula
-lekko nawilża
-lekko napina
-wydajny
-ładnie się wchłania

Minusy:
-często powoduje pieczenie
-nie napina doraźnie
-nie nawilża na długo
-nie radzi sobie z opuchnięciami

Używam tego produktu od:rok temu

doraźne działanie

Lekki, przyjemny, delikatny kremik - nie podrażnia, szybko i całkowicie się wchłania. Używam go rano, bo łagodzi opuchnięcia, napina i odświeża skórę, "prostuje" zagięcia powstałe w nocy.
Wszystko fajnie, tylko z tym nawilżeniem bywa różnie. Raczej nie jest dogłębne, tylko krótkotrwałe. Czasem jestem zadowolona, innym razem przeszkadza mi uczucie napięcia i ściągnięcia. Moja skóra potrzebuje czegoś bardziej treściwego, co wyraża w postaci drobnych zmarszczek z przesuszenia.
Zdarzało się też, że ten leciutki kremik powodował wypryski - u mnie to wyjątkowe zjawisko w tej okolicy :).
Fajny dla młodej, bezproblemowej skóry, myślę, że lepiej by się sprawdził latem.

Używam tego produktu od:3 miesiące

moglby byc lepszy

male podreczne pudeleczko, wrecz nie wyczuwalny zapach nie podraznia oczu nie zostawia tlustych smug dosc przyjemna konsystencja .... ale cos mi w nim nie pasuje... niby cera nawilzona ale nie jest to to, czego oczewilam. Dobry ale mogloby byc w nim to cos....

Używam tego produktu od:roku

Słabiutki

Krem nie poradził sobie ani z nawilżeniem skóry pod oczami ani z minimalnymi (ale jednak :( ) zmarszczkami. Co więcej stan skóry był gorszy niż w trakcie stosowania innych kremów pod oczy. Kiedy zbliżalam się do końca słoiczka krem stał się dużo gęstszy niż na początku, mimo dokładnego zakręcania.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Bezkonkurencyjny

Delikatny, prawie bezzapachowy, cudowna konsystencja. Odpowiednio nawilża, wydajny. Rano skóra pod oczami jest cudownie miękka i gładka. Fantastyczny i najlepszy krem pod oczy!

Ogólnie OK

Niezły, ale do pewnego wieku.
+ nawilża
+ dobrze się wchłania
+ nie podrażnia oczu
+ komfortowy w użyciu

Jednak uwazam, ze nadaje się tylko dla b. młodych osób, aby utrzymyważ naturalny dobry stan skóry. Na pierwsze zmarszczki, opuchnięcia itp. już nie pomoże. Daję jednak 4 gwiazdki, bo tak do 25 lat, to naprawdę dobry produkt:)

Używam tego produktu od: już nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: około 5

Super Nawilżacz :-)

Krem bardzo fajny, nawilża bardzo ładnie i lekko napina skórę wokół oczu. Najlepiej stosowac rano i wieczorem. Polecam go osobą potrzebującym dobrego nawilżenia, głównie 20sto latkom.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Zaskakująco dobry.

Nie sądziłam, że krem Avon i to w dodatku za 15 zł (po promocji) będzie miał takie dobre działanie. Bardzo komfortowy, nie podrażnia, gęsty, treściwy, dobrze nawilża. Nie wypowiem się co do działania przeciwzmarszczkowego, ale co do nawilżania nie mam żadnych zastrzeżeń. Szkoda, że opakowanie nie jest tubą lub nie ma aplikatora.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy, z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: jedno.