M.A.C., Studio Sculpt Defining Powder (Puder do twarzy)

M.A.C., Studio Sculpt Defining Powder (Puder do twarzy)

Studio Sculpt Defining Powder zapewnia transparentne krycie, natychmiast wyrównując koloryt, pozostawiając skórę gładką i pięknie wymodelowaną bez jej zbędnego obciążania. Dostępny w 8 odcieniach puder rozprowadza się gładko i aksamitnie a jego żelowo - pudrowa formuła charakteryzująca się wyjątkową kremowością, zapewnia wyrafinowane wykończenie. Dla uzyskania profesjonalnego rezultatu nakładaj za pomocą pędzla 127 Split Fibre Face Brush.

prasowany
kryjące
Krycie
lekkie

podkreśla kości policzkowe, nie utrwala makijażu i zasycha po pół roku

Używałam przez ponad rok odcienia medium. Miał za zadanie konturować, wygładzać i modelować twarz. W moim przypadku sprawdził się jako podkreślacz kości policzkowych i tyle. Odcień - ładny, neutralny, jasny brąz. Może być używany w miesiącach zimowych przez osoby z jasną karnacją do podkreślania kolorytu cery. Raczej dla cery normalnej i suchej.

Konsystencja jest dość dziwna - lekko wilgotna. Trzeba się dość mocno napracować pędzelkiem, by wydobyć puder z pudełka. Rozciera się średnio. Pewnie przydałoby się mieć kilka różnych pędzli do makijażu. Ja miałam typowy pędzel do pudru z Sephory. Po jakimś czasie tak nieładnie zasycha i szkoda wydanej kasy. Niestety...

Dla cer normalnych i mieszanych polecam raczej Mineralize Skinfinish, dla suchych Careblend - kryje lepiej i ładnie się rozprowadza.
Ten produkt przypisałabym do pozycji bronzerów bez drobinek. Jeśli myślicie o utrwaleniu makijażu, to raczej trzeba coś mocniejszego.

Chyba mój ulubiony z pudrów MAC.

Kupiłam go przypadkiem, zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Stosuję 2 kolory: Light Plus na zimę i wiosnę oraz Medium Dark na późną wiosnę i lato. Ten produkt daje u mnie bardzo fajny efekt na twarzy, cera jest ujednolicona, nie jest matowa, ale też i sztucznie nie błyszczy. Ten produkt daje u mnie bardzo fajny efekt wypielęgnowanej, ale jednocześnie wyjątkowo naturalnie wyglądającej skóry. Nie stosuję na codzień podkładu w płynie, stąd pudry, które mogę stosować bezpośrednio na nakremowaną twarz lubię najbardziej.
Minusem może być sposób aplikacji. Do tego produktu zdecydowanie trzeba mieć dobry pędzel (ja używam kabuki ze sztucznym włosiem). Wydajność bardzo dobra, po paru miesiącach stosowania dalej nie widać dna. Bardzo wygodne opakowanie z lusterkiem.

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: 2 kolory na rok.

Fajny!

Mam w odcieniu medium. Puder ma bardzo fajne wykończenie, jest satynowy. Daje przepiękny efekt na twarzy. Używam go na podkład Mac Pro Longwear, z którym świetnie współpracuje. Wart swojej ceny. Mam wiele pudrów a ten jest jednym z ulubionych.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1