Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym

Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz kwas hialuronowy. Skutecznie wygładza i odnawia naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Działa kojąco na podrażnienia. Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. Dermobaza oliwkowo-regenerująca - zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Zmiękcza, wygładza, uelastycznia i łagodzi. Kwas hialuronowy i witaminy młodości - skutecznie nawilżają i wygładzają skórę. Redukują zmęczenie skóry powstałe w ciągu dnia.

Ok.

Dość przyjemna maseczka do twarzy w bardzo przystępnej cenie.
Konsystencja bardzo fajna, nakłada się ją jak krem.
Posiada przyjemny zapach.
Twarz po jej ściągnięciu przyjemna i delikatna w dotyku.
Sama maseczka nie podrażnia skóry, ani po jej nałożeniu nie ma wrażenia pieczenia.

Klasa

Ta zielona maseczka jest wspaniała. Nie zapycha, cudownie nawilża i przywraca równowagę skóry. Testowałam na kobietach i mężczyznach i wszyscy byli zadowoleni. Polecam każdemu, z cerą mieszaną, dojrzała, suchą, naczynkową. Prawdziwie odbudowywuje warstwę lipidową skóry, sprawia, że przestaje być ona zaczerwieniona. Takie nawilżenie pomaga nawet skórze poparzonej zimnem mrozu i słońcem!

stosunek jakosci do ceny na plus

To maska z kategorii bezpiecznej - za dużo długotrwałego efektu nie da ale przynajmniej nie zaszkodzi - nie zapycha, nie podrażnia. Aplikacja przyjemna, cena jeszcze bardziej. Kiedy brak innych w mojej łazience - ostatecznie zawsze pod ręką ;) .

Ziaja w białym opakowaniu

Mam cerę mieszaną

ZALETY:
•zapach
•cena
•lekkie uczucie orzeźwienia
•dobrze się rozprowadza
•nie uczuliła, nie wyskoczyły mi po niej niedoskonałości
•opakowanie wystarczyło mi na 2 razy

WADY:
• po zastygnięciu: uczucie ściągnięcia, nieprzyjemnie jest mieć ją na twarzy,
•za dużo nie zrobiła- nie zawsze tanie oznacza dobre- no ale nie zrobiła mi nic złego.

Używa produktu od: próbka

Niestety u mnie się nie sprawdziła

Ojjj

Była to jedna z maseczek które kupiłam na wyjazd na wakacje - aby zapewnić opalonej skórze trochę nawilżenia.
Ale się bardzo zawiodłam :(
To już druga maseczka ziaji, która strasznie zapycha mi pory i powoduje pojawianie się wielkich pryszczy :(

Podobnie jak nocna maska z jagodami akai:
- dala początkowo ulgę
- miała super konsystencję i była wydajna
- bardzo tania
Aaaaale
Przy "wklepianiu w skórę i pozostawieniu do wchłonięcia" strasznie zapchała mi pory i pojawiły sie pryszcze.

Nieciekawy skład

Fajnie sprawdzała się nałożona na noc, całkiem dobrze się wchłania zostawiała skórę wypoczętą,odświeżoną i nawilżoną. Nie powodowała łuszczenia się skóry. W tamtym czasie nie zwracałam uwagi na skład jednak teraz wiem,że ogółem jakiekolwiek kosmetyki Ziaji zawierają nie ciekawe składniki tutaj mamy z tych najgorszych: silikon, 2 parabeny, PEG, DMDM Hydantoin (to jest w każdym produckei ziaji)

Przeciętna

Maseczka jest bardzo wydajna, wystarcza na trzy użycia. Maseczka nie podrażnia, a na twarzy zastyga dość szybko. Po użyciu skóra jest delikatnie nawilżona, wygładzona i miękka w dotyku.

Używa produktu od: próbka

Dobra cena

Zacznijmy od ceny: 1,50 zł, a produktu w saszetce naprawdę dużo- starcza na twarz, szyję i dekolt. Super!
Konsystencja kremu, który łatwo się rozprowadza oraz delikatny, ładny zapach.
Maseczka dość szybko się wchłania, pozostałości można zmyć lub wetrzeć w skórę. Na skórze pozostaje lekka powłoczka.
Następnego dnia od użycia (wieczorem przed snem) skóra moim zdaniem lekko przetłuściła się. Jednak pozostała miększa.
Nie jest najlepsza, ale zła też nie. Pewnie za tą cenę jeszcze ją kupię.

Może być

Zielona maska Ziai to tani sposób na poprawę kondycji skóry. Efekt, według mnie, nie jest długotrwały - utrzymuje się w dniu nałożenia. Po nocy jest, jak było. Dla mojej suchej, dojrzałej skóry to trochę za mało. Konsystencja dość rzadka, mi starcza na dwa użycia. Skóra rzeczywiście chłonie maskę, niewiele zostaje do wytarcia, a usunąć nadmiar, moim zdaniem, trzeba, ponieważ zostaje tłusty film na twarzy.

Bardzo dobra

Najczęściej najpierw robię oczyszczanie pastą z Ziaji, potem maseczkę oczyszczającą i dopiero tą regenerujacą albo nawilżającą z rival de loop. Takie połączenie to idealne oczyszczanie i łagodzenie w jednym za bardzo małe pieniądze. Oliwkowa maseczka zmiękcza i nawilża skórę i kosztuje niecałe 2 zł. Moze nie jest to super nawilżenie na 24 godziny ale próbowałam droższych maseczek które miały zdziałać cuda a okazały się tragedią (tony moly panda?!?!) Ta maseczka jest zawsze bezpieczna i skuteczna.

Śmiało kupuj

Jako maniaczka maseczek wszelkiego rodzaju z pełną świadomością mówię- JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH
Przetestowałam tony maseczek i to wysuwa się na prowadzenie w moim prywatnym rankingu.
Mam cerę mieszaną, mocno przesuszającą się i ta maseczka czyni cuda na mojej twarzy!