Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym

Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz kwas hialuronowy. Skutecznie wygładza i odnawia naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Działa kojąco na podrażnienia. Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. Dermobaza oliwkowo-regenerująca - zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Zmiękcza, wygładza, uelastycznia i łagodzi. Kwas hialuronowy i witaminy młodości - skutecznie nawilżają i wygładzają skórę. Redukują zmęczenie skóry powstałe w ciągu dnia.

Nieciekawy skład

Fajnie sprawdzała się nałożona na noc, całkiem dobrze się wchłania zostawiała skórę wypoczętą,odświeżoną i nawilżoną. Nie powodowała łuszczenia się skóry. W tamtym czasie nie zwracałam uwagi na skład jednak teraz wiem,że ogółem jakiekolwiek kosmetyki Ziaji zawierają nie ciekawe składniki tutaj mamy z tych najgorszych: silikon, 2 parabeny, PEG, DMDM Hydantoin (to jest w każdym produckei ziaji)

Przeciętna

Maseczka jest bardzo wydajna, wystarcza na trzy użycia. Maseczka nie podrażnia, a na twarzy zastyga dość szybko. Po użyciu skóra jest delikatnie nawilżona, wygładzona i miękka w dotyku.

Używa produktu od: próbka

Dobra cena

Zacznijmy od ceny: 1,50 zł, a produktu w saszetce naprawdę dużo- starcza na twarz, szyję i dekolt. Super!
Konsystencja kremu, który łatwo się rozprowadza oraz delikatny, ładny zapach.
Maseczka dość szybko się wchłania, pozostałości można zmyć lub wetrzeć w skórę. Na skórze pozostaje lekka powłoczka.
Następnego dnia od użycia (wieczorem przed snem) skóra moim zdaniem lekko przetłuściła się. Jednak pozostała miększa.
Nie jest najlepsza, ale zła też nie. Pewnie za tą cenę jeszcze ją kupię.

Może być

Zielona maska Ziai to tani sposób na poprawę kondycji skóry. Efekt, według mnie, nie jest długotrwały - utrzymuje się w dniu nałożenia. Po nocy jest, jak było. Dla mojej suchej, dojrzałej skóry to trochę za mało. Konsystencja dość rzadka, mi starcza na dwa użycia. Skóra rzeczywiście chłonie maskę, niewiele zostaje do wytarcia, a usunąć nadmiar, moim zdaniem, trzeba, ponieważ zostaje tłusty film na twarzy.

Bardzo dobra

Najczęściej najpierw robię oczyszczanie pastą z Ziaji, potem maseczkę oczyszczającą i dopiero tą regenerujacą albo nawilżającą z rival de loop. Takie połączenie to idealne oczyszczanie i łagodzenie w jednym za bardzo małe pieniądze. Oliwkowa maseczka zmiękcza i nawilża skórę i kosztuje niecałe 2 zł. Moze nie jest to super nawilżenie na 24 godziny ale próbowałam droższych maseczek które miały zdziałać cuda a okazały się tragedią (tony moly panda?!?!) Ta maseczka jest zawsze bezpieczna i skuteczna.

Śmiało kupuj

Jako maniaczka maseczek wszelkiego rodzaju z pełną świadomością mówię- JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH
Przetestowałam tony maseczek i to wysuwa się na prowadzenie w moim prywatnym rankingu.
Mam cerę mieszaną, mocno przesuszającą się i ta maseczka czyni cuda na mojej twarzy!

Ok.

Przyjemna maseczka do twarzy.
Opakowanie ma dość konsystencji aby wystarczyło na cała powierzchnie twarzy.
Po użyciu skóra delikatniejsza w dotyku.
Stosuję zamiennie z innymi maseczkami.
Oczyszcza i regeneruje skórę.
Polecam!

Odżywia za grosze

Testowałam parę maseczek z tej marki. Ta okazała się najlepsza! Mało tego, że świetnie działała jako maska to stosowałam ją potem pod makijaż jako krem na dzień. Moja ulubiona!
Mam cerę suchą.

Za taką cenę super maska!

Maseczka regenerująca Ziaja. Jest to bardzo fajna maseczka, w dobrej cenie, bo kupiłam ją za 99 groszy. Ma delikatny przyjemny zapach i lekko zielonkawy kolor. Starcza na jedno użycie. Ma gęstą konsystencje, którą łatwo rozprowadzić na twarzy. Należy trzymać ja 15 minut i resztę zmyć albo wklepać. Ja zostawiłam maskę na twarzy i jeszcze przez kilka godzin było wrażenie jakby na naszej twarzy powstał tłusty film. Dzięki niemu nasza twarz była ochroniona. Zadarcia pod nosem zmniejszyły się po użyciu tej maski. Nawet na drugi dzień skóra jest świeża i gładka

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Fajna ale bez szału

Jest fajna ale nie ma jakiegoś super działania. Działa podobnie jakbym nałożyła jakiś delikatny krem nawilżający. Wygładza, nawilża, odżywia ale nie jakoś specjalnie żeby to był mój hit. Wolę użyć kremu i mieć taki sam efekt.

Tania i dobra

Trudno sie nie skusic na maseczki Ziaji , ponieważ kosztują ok 1,50 zł a czasem jeszcze taniej.
Tym razem kolejny raz kupiłam zieloną do skóry suchej.
Mimo, że skórę mam mieszaną w kierunku tłustej , zimą moja skóra często się przesusza . Po takiej maseczce , którą stosuję wieczorem, nastepnego dnia makijaż na mojej twarzy lepiej siedzi, skóra jest lepiej nawilżona.
Zastanawiałam sie nawet czy nie stosować jej kilka razy w tygodniu w celu regeneracji.
Sama maseczka jest biała , z lekkim zabarwieniem zielonego i pięknie pachnie.
Konsystencja kremowa a zawartość bez problemu wystarcza na pokrycie twarzy szyi i dekoltu. Nie zasycha, po ok 15-20 min bez problemu mozna ją zmyć z twarzy.
Czy polecam ? No pewnie ! Czy masz skórę suchą czy nawet tłustą nie zaszkodzi zainwestować kwoty lepszej bułki ;)

Uwielbiam

Maseczki Ziaji są cudowne. Te mają bardzo ładny zapach, a konsystencja jest przyjemna. Nakładanie jest bardzo łatwe, a przy zmywaniu nie ma trudności. Po użyciu twarz jest miękka, nawilżona, sprężysta i miła w dotyku. Saszetka wystarcza na jedno użycie.