Biosource, Softening Toner - Dry Skin (Tonik)

Biosource, Softening Toner - Dry Skin (Tonik)

Delikatny, bezalkoholowy tonik usuwa resztki mleczka, by dokładniej oczyścić skórę i wykonać perfekcyjny demakijaż. Poza działaniem tonizującym, nawilża twarz i pozostawia cerę promieniście zdrową. Produkt tonizuje, oczyszcza i zmiękcza skórę.

Zawiera Trace-mineral system i składniki nawilżające.

Cera
normalna, sucha
bez alkoholu
w butelce
płyn
>100ml

całkiem, całkiem

Pomimo posiadania cery mieszanej, kupiłam ten tonik - wcześniej podkradając go mojej kuzynce. Zapomniałam swojej ukochanej miceli Biodermy, więc musiałam czymś tonizować skórę. Pierwsze zaskoczenie, tonik do cery suchej ale świetnie radzi sobie z cerą mieszaną, zero uczucia lepkości, a za to skóra mięciutka, przyjemnie odświeżona. Tak więc po powrocie do domu, pobiegłam do Douglasa i kupiłam swoje opakowanie. Używam go raczej systematycznie, tonik jak tonik - juz dawno przestałam mu ufać, głównie ze względu na skład i zapychacze, a tych w Biodermie nie brakuje - ale o dziwo mnie nie zaszkodził. Jest drogi, cudów nie działa, daleko mu do micelarnego hitu Sensibio Biodermy, ale raz na jakiś czas, można zaszaleć. Gwiazdki w dół za cenę, niezbyt przyjazny skład - chociaż mnie nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: jakieś 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 go

Drogi bubel

Tonik wchodził w skład zestawu biotherm, który dostałam w prezencie. Niestety, wyjątowo mnie rozczarował. Nie mam bardzo wrażliwej ani bardzo suchej cery, ale ten tonik robi z niej po prostu masakrę. Skóra momentalnie staje się ściągnięta, przesuszona, pojawiają się zaczerwienienia - jednym słowem produkt podrażnia zamiast koić i nawilżać. Po użyciu niezbędny jest dobry krem odżywczy/nawilżający, i to w dużych ilościach, skóra wchłania go jak gąbka. Być może posiadaczki cery tłustej i mieszanej będą zadowolone z tego toniku, ale to przecież podobno linia dla skóry suchej...Jedno, za co można go pochwalić , to dobre oczyszczanie.
Podsumowując, to chyba najgorszy tonik, jaki miałam i ewidentny dowód na to, że i wśród kosmetyków z tzw. wyższej półki trafiają się porażki.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte jedno

Niekoniecznie

Tonik miałam okazję testować za sprawą zestawu miniaturek. Sama raczej nie zainteresowałabym się tym produktem.

Tonik jest bardzo mocny, od nalania na wacik wyczuwalny jest mocny aromat alkoholu. Tu zapala się lampka ostrzegawcza, czy aby nie będzie zbyt inwazyjny dla mojej twarzy?

Tonik dokładnie oczyszcza skórę, pozostawia ją świeżą. Niestety wszechobecny alkohol podrażnia skórę, powoduje zaczerwienienie, twarz długo dochodzi do "normalności". Biosource nieco napina oraz przesusza twarz, jest ona spragniona, nie obejdzie się bez szybkiego nawilżenia kremem.
Nie pozostawia żadnej powłoczki, nie klei się.

Zapach jest "mydlany", szybko się ulatnia.

Moim zdaniem dedykowanie tego toniku skórze suchej to jakieś nieporozumienie - tonik dodatkowo wysusza, niepotrzebnie napina, nie jest to komfortowe.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno - 30 ml

O botoksie mity

tonik jak tonik

Nic szczególnego na tę cenę. Dostałam w prezencie próbki, ale sama bym go raczej nie kupiła.

Mnie zapach i alkohol nie przeszkadzają, a raczej pomagają, ale wolę kupić tańszego Garniera i bez parabenów. Myślę, że nie powinien być do skóry suchej, jak już coś to do tłustej...

Skóra troszkę się po nim lepi, ale przecież i tak nakładamy krem, więc to bez różnicy.

W każdym razie nie kupiłabym go.

Ilość zużytych opakowań: jedno małe (chyba 30ml)

nic wielkiego

Tonik jak tonik. Ale bez żadnych rewelacji. Używam innych, tańszych i wiele wiele lepszych toników niż ten z Biotherm.

Czuję tak jakbym przemywała twarz wodą, a nie odświeżała tonikiem. A poza tym jest bardzo mało wydajny.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego

Biotherm sie nie popisal

Powiem tak-lepszy od pianki Biosource bo nie wysusza, nie uczula, ale niestety zapach choc lagodniejszy to jednak stworzony na tej samej nucie taniego mydla. W dodatku jest dosc trwaly. Odradzam.Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań: troche

Drogie nic.

Liczylam, ze po fatalnym kremie i sredniej piance chociaz tonik pokaze klase, ale niestety musze zgodzic sie z kilkoma poprzedniczkami - jest to wielkie nic, kompletnie nie warte tych pieniedzy. Tonik ladnie pachnie, troche odswieza, ale twarz sie po nim klei i nie jest nawilzona. Nie wiem czemu Biotherm myli tlustosc z nawilzeniem, ale mam wlasnie wrazenie, ze to, co powinno nawilzac, natluszcza i to w zlym znaczeniu tego slowa. Z radoscia wymeczylam do konca te opakowania i wracam do Ziai nagietkowej albo Garniera do cery wrazliwej - po nich przynajmniej skora jest ukojona i nie przykleja sie do wacika.

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:2 mini opakowania

bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona z tego toniku Biotherm, przyjemnie zmiękcza skórę, łagodzi i nie powoduje niespodzianek. Dobrze nawilża, buzia po jego użyciu jest promienna, świeża i odżywiona. Nie pozostawia lepkiej warstwy i nie wysusza.Opakowanie bardzo ładne, zapach delikatny, nie drażniący Dla mnie jest idealny.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe

no tonik po prostu...

Wahałam się czy dać 2 czy 3 gwiazdki, głównie dlatego że moim zdaniem ten tonik absolutnie nie jest wart swojej ceny, ale jednak nie fair byłoby dać , bo żadnej krzywdy mi nie zrobił...ani sczególnego pożytku nie. Szczerze mówiąc bardziej odpowiadał mi jego brat do cery mieszanej, przynajmniej dobrze odświeżał, ten odświeża średnio, jak to tonik niewiele robi;) Fakt, zmiękcza skórę i trochę nawilża (małe znaczenie skoro na wierzch idzie serum i krem itp), bardzo mi w tym przypomina tonik Calma HLC Ziaji...Opakowanie śliczne, skład przyzwoity ale bez rewelacji, ogółem średnio jest.

Używam tego produktu od:kończę 1

Clarifying Lotion lepszy...

Dla mnie - wlascicielki mieszanej buzki - Claryfinig Lotion jest lepszy niz Softening...(przynajmniej - latem)
Zgodnie zreszta z zaleceniem producenta - Softening jest dla cery suchej.
Nie wykluczam jedank zakupu tego toniku zima (gdy cera nie przetluszcza sie tak mocno), gdyz tonik ma bardzo przyjemne wlasciwosci lagodzace.
Niewatpliwa zaleta obu tonikow Biosurce Biotherm jest ich zapach - pieknie pachna !!! Przyjemnie sie ich uzywa.
Używam tego produktu od: zuzylam dwie 30ml probki
Ilość zużytych opakowań:

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

SUPER

Używam go razem z pianką i kremem Biothermu. Spisuje się rewelacyjnie. Moja buzia po różnych eksperymentach nabrała życia i nie ma śladu po przesuszeniach! Super nawilża skórę, nie ściąga i świetnie przygotowuje ją na nałożenie kremu. Dzięki tonikowi cera jest rozświetlona i pełna energii!! POLECAM

11.03.10 - odejmuję *, ponieważ tonik Kanebo do cery bardzo suchej jest lepszy, pozostawia twarz gładką, z poślizgiem i super nawilżoną. Biotherm tego nie oferuje.

Używam tego produktu od: 3tyg

bardzo dobry

Świetny tonik do suchej i wrażliwej cery. Nigdy nie używałam toników bo wydawało mi się, że to zbędny bajer ale czasem miałam podrażnioną skórę na policzkach i pod oczami. Okazało się, że gdy zaczęłąm używać go regularnie wszystko przeszło.
Tak jak pozostałe produkty z tej serii czyli pianka i mleczko jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach, bardzo dobrze wpływa na suchą skórę

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: