Contour dex Yeux, Gel Lissant Yeux [Eye Care Gel] Żel do pielęgnacji skóry wokół oczu

Żel o właściwościach ochronnych, nawilżających i wygładzających, dzięki czemu skóra wokół oczu staje się wypoczęta. Poprawia napięcie skóry, wygładza naskórek nie powodując nieprzyjemnego uczucia ściągania. Polecany zwłaszcza dla osób często podróżujacych samolotem, pracujących przy komputerze i dla osób z problemem krążenia krwi i limfy.

bardzo średni

w ogóle nie trafia do mnie koncepcja tego żelu
znika zaraz po nałożeniu, w ogóle nie nawilża, i mam wrażenie ściągnięcia skóry :(
nie polecam, a cena kosmiczna !

Używam tego produktu od: 3x
Ilość zużytych opakowań:1/10

za słaby

Żel jest ok ale efekty trudno określic. Nawilża bardzo fajnie ale tylko w momencie nakładania. Potem już nie widać działania. Jak dla mnie cena nieadekwatna do działania.

niewydajny

Kupiłam go przede wszystkim jako ratunek na poranne obrzęki wokół oczu - na przełomie wiosny i lata dopadają mnie jakieś alergie :(
Trzeba powiedzieć, że nawet działa, i to dosyć efektywnie - widocznie zmniejsza opuchliznę w ciągu 1-2 godzin. Bardzo przyjemny w użyciu, szczególnie jeśli przechowuje się go w lodówce. Wchłania się szybko nie pozostawiając żadnej warstwy - ani lepkiej, ani błyszczącej, bardzo ładnie nawilża skórę wokół oczu. To wszystko widać, jeśli nakłada się go sowicie - 1 doza na każde oczko. No i wtedy "wychodzi" w ciągu miesiąca - co jest jego największą wadą, zważywszy cenę.
W zakresie zmniejszania cieni nie odważę się go podsumować, bo wiem z doświadczenia że miesiąc to za krótko żeby dostrzec poprawę, ale w każdym razie nie pogorszył mi wyglądu skóry smarowanej wcześniej ANR.
Już go nie kupię, bo żel Hydraphase jest ponad 3 razy tańszy a poza tym skuteczniejszy.