Oriflame, Discover Brazilian Passion, Żel pod prysznic

Oriflame, Discover Brazilian Passion, Żel pod prysznic

Discover Brazylian Passion to linia pobudzająca zmysły egzotycznymi aromatami, przywołująca na myśl tropikalną wyprawę do lasów Amazonii.
Daj się unieść energetycznym nutom guarany, dopełnionym piżmową bazą z dodatkiem melisy lekarskiej.

w żelu
>250ml
zapachowa
w butelce

Całkiem przyjemny

Żel dostałam w prezencie. Przepięknie pachnie egzotycznymi owocami, co umila kąpiel. Dobrze się pieni. Mogłabym się przyczepić do wydajności, bo dość szybko ubywało go z opakowania, ale to chyba dlatego, że wylewałam jego duże ilości na myjkę, żeby otulić się zapachem ;) Co do nawilżenia czy wysuszenia się nie wypowiem, bo po każdej kąpieli stosuję balsam, ale swoją rolę jako środek myjący (i umilacz ;)) spełnia całkowicie.

poranna podróż w lasy tropikalne

Żel zamówiłam z ciekawości za bodajże 7 zł na promocji i ze zniżką dla konsultantów.Nie mogłam się go nawąchać w katalogu;)
Podoba mi się wizualnie. Taki optymistyczny ,pobudzający zielony akcent na rozpoczęcie dnia.Jeszcze ten wodospad;p
Zapach jest cudowny.Energetyczny,delikatnie słodki,tropikalny.Muszę się jednak przyczepić do tego,że zapach po spienieniu żelu w znacznym stopniu ginie na gąbce i słabo go czuć.Już nie czepiam się,że nie czuć go na skórze po umyciu,ale biorąc prysznic chciałabym się nim delektować w pełni i czuć ten tropikalny powiew.
Pochwalę za gęstą konsystencję,która bardzo dobrze się pieni.
Żel nie wysusza,ani nie nawilża skóry.

Używam tego produktu od: używałam ok.5 mies. temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, 400 ml