Skin-So-Soft, Exfoliating Body Scrub (peeling do ciała)

Skin-So-Soft, Exfoliating Body Scrub (peeling do ciała)

Łagodnie, ale skutecznie usuwa martwy naskórek,przy tym cudownie pieni się i pachnie (cytrusowo)... Jeszcze nigdy peeling nie był tak przyjemny!

p>

To nie jest peeling

Szczerze mówiąc, rozczarowałam się. To miał być peeling, a okazał się raczej cytrusowym żelem po prysznic z jakimiś grudkami. Mógłby najwyżej być peelingiem do twarzy :/. Na pewno nie spełnia swojej roli. Zdecydowanie nie polecam, beznadzieja :( Używam tego produktu od:

to nie był peeling..

Pamiętam, ze skuszona jakąs mega promocją, kupiłam go. A potem sie zastanawaiałam, po co mi to. Zel z kilkoma ziarenkami, pływającymi w nim. Miał drpapąc, ścierać martwy naskórek, a nie myc jak zwykły żel. Jako żel mógłby być

to nie peeling :P

Moim zdaniem kosmetyk ten nie ma zupelnie nic wspólnego z peelingiem. Nie czuję tych drobinek ścierających; niby jakieś są, ale prawie ich nie czuć.
Ostatecznie nadaje się jako żel pod prysznic, ale nie takie jest jego przeznaczenie :)
Ponadto żel ma drażniący zapach i wysusza skórę :(

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: 1

Avon Mark - relacja

fajny peeling

Ja lubię ten peeling. Ładnie pachnie, dobrze wygładza skórę. Miło się rozprowadza na skórze. Całkiem dobrze wygładza. Podoba mi się i czesto do niego wracam:)

kwiatowy dobry

Miałam wersję o standardowym zapachu serii SSS - kwiatowym. Sam zapach bardzo mi się podoba, więc nie mogę na niego narzekać. Peeling dobrze ściera naskórek, jest OK. Natomiast śliczny, odświeżający zapach cytrusowy również kojarzę, gdyż miałam w tej wersji chłodzący żel do ciała i żel pod prysznic.

Źle rozmieszany kisiel :(

Okropieństwo :(. Naprawdę przypomina mi nierozmieszany, niezagotowany kisiel. Dziękuje bardzo. Właściwości peelingujących nie ma żadnych, drobinki są mikroskopijne wręcz. Efektów po użyciu zero, skóra w ogóle nie jest wygładzona. Na żel pod prysznic też się nie nadaje - no bubel kompletny i tyle.

Zwykle omijam serię SSS szerokim łukiem (oprócz balsamu po depilacji), tym razem się skusiłam z powodu kremu do rąk, który dodawali za 50 gr. Tak że w sumie nie wyszłam na tym aż tak źle, bo chyba bym się porządnie wkurzyła. Byłby to pierwszy produkt, który zwróciłam.

Nie zwróciłam jednak, bo zanim się zdecydowałam, peeling się skończył. I dobrze, bo jakbym go miała dłużej, zamiast kolejnego potrzebowałabym papieru ściernego...

zero efektow

mialam ten rozowy, i jednyne, co moze w nim byc, to zapach...podoba mi sie nuta zapachowa calej tej serii.
ale czy ten zel w ogole mozna nazwac peelingiem?? toz to rozowa maz z paroma drobinkami, ktore NIE dzialaja. nic a nic. mozna tego czegos uzywac jako zelu pod prysznic, ale chyba nie o to w tym chodzilo :[
nie polecam i wiecej nie kupie

kiepski

Zapach różowego okropny, mdły, plastikowy, właśnie taki różowy. Drobinki do niczego, maleńkie, prawie żadne - a przecież peeling ma być peelingiem ! Na moje szczęście szybko się zużywa.

ilość zużytych opakowań: 1 (pierwsze i ostatnie)

znam lepsze

Mam wersję różową. Pięknie pachnie, szkoda, że zapach szybko znika ze skóry. Peeling nie jest zbyt mocny, nie poradzi sobie z bardzo szorstką skórą. Średnio wydajny, ale cena tez nie jest wysoka, więc nie robię z tego problemu. Opakowanie- tubka-jest wygodne, ale zwyczajne i niczym się nie wyróżnia spośród innych.

Przeciętniaczek.

Kupiłam go raczej jako żel pod prysznic,a nie peeling. No i nie zaskoczył mnie,ani pozytywnie ,ani negatywnie. Na pewno jako peeling się nie sprawdza,jakies drobinki tam ma,ale nie drapią,one,tak jak powinny. Jako żel sprawdza się już lepiej,jest gesty nawet wydajny, i przyzwoicie pachnie,ja mialam różowy.

***

Używam od dłuższego czasu wersji różowej - różanej. Jestem z tego peelingu bardzo zadowolona - może dlatego, że do zadań 'specjalnych' mam ostrzejsze produkty, a ten traktuję jedynie jako żel pod prysznic.
Peeling pachnie ślicznie - delikatnie, subtelnie, kwiatowo. Zapach pozostaje na skórze jednak przez bardzo krótki czas i nie można się nim nacieszyć.
Sam peeling ma postać żelu pełnego delikatnych drobinek, które 'muskają' a nie ścierają martwy naskórek. Konsystencja raczej wodnista. Ładnie się pieni i jest stosunkowo wydajny.
Gwiazdka mniej za opakowanie, które ciężko się otwiera - do samej tubki nie mam większych zastrzeżeń.

fajny, bo gęsty:)

Nie mogę powiedzieć, że sie rozczarowałam, bo bardzo dokładnie przeczytałam recenzje moich poprzedniczek. I jest dokładnie tak jak wszystkie piszą - niby peeling, a
jednak nie czuć drobinek, raczej zachowuje się jak żel pod prysznic, za to bardzo dobry, gęsty żel..:)
Co do zapachu, ja się nie zachwycam, ale lubie czasem takie inne, nie "moje" zapachy, tak więc zapach na jakiś krótki czas - bardzo w porządu. To, co mi się najbardziej podobało w tym żelu to to ze jest gęsty..:)
Kupiłam go w promocji, ale i tak uważam, że trochę za drogi jak na 150 ml...

ilość zużytych opakowań: skończylam jedno