Seboravit, Odżywka hamująca przetłuszczanie

Seboravit, Odżywka hamująca przetłuszczanie

Skoncentrowana odżywka o intensywnym działaniu zmniejsza aktywność gruczołów łojowych oraz skutecznie i trwale likwiduje przetłuszczanie, dzięki czemu włosy pozostają dłużej puszyste, czyste i świeże. Podwójne stężenie naturalnych ekstraktów z czarnej rzodkwi regeneruje włosy i hamuje ich wypadanie. Ekstrakt z korzenia łopianu działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, skutecznie likwidując rozwój flory bakteryjnej, odpowiedzialnej za powstawanie łupieżu i łojotoku. Dodatkowo wyciąg ze świeżego kłącza tataraku zmniejsza aktywność gruczołów łojowych, wzmacnia i odżywia cebulki włosów oraz poprawia ukrwienie skóry głowy. Prowitamina B5 łagodzi podrażnienia oraz swędzenie skóry głowy, nadaje włosom zdrowy blask, lekkość i puszystość.

Nie robi nic

Ja, niestety, nie pozachwycam się odżywką. U mnie nie działa zupełnie nic. Stosowałam ją tak jak zaleca producent, co drugi dzień. Wcierałam punktowo, bo inaczej się nie da. Efektów nie zauważyłam żadnych. Pół gwiazdki za to, że nie podrażnia.

PLUSY
+ nie podrażnia
+ cena

MINUSY
- zapach
- zupełny brak działania

Ilość zużytych opakowań: 1 (100 ml)

Bardzo dobry produkt

Głowę muszę myć codziennie, bo moje włosy szybko się przetłuszczają. Nie przeszkadza mi to jakoś bardzo, ale mam problem z suchą skórą głowy, więc szukałam czegoś, co rozwiąże ten problem. I znalazłam :)

Odżywka ta nieco opóźnia przetłuszczanie się włosów, nie liczyłam nawet że zlikwiduje problem zupelnie. Opóźnienie przetłuszczania się głowy wynosi tak mniej więcej pół dnia zimą, latem nawet do jednego dnia.

Ale najważniejsze, że problem swędzącej skóry głowy został zażegnany już po pierwszym wcieraniu odżywki :)

Minus jest tylko jeden - zapach ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie