AA, Men, Power, Żel do golenia zmiękczający zarost

AA, Men, Power, Żel do golenia zmiękczający zarost

Stworzony do walki z twardym zarostem. Hipoalergiczna formuła z innowacyjną technologią SkinProtective oraz aktywnie zmiękczającym masłem shea zapewnia:
- Skuteczne zmiękczenie zarostu ułatwiające golenie
- Bezpieczny i płynny ruch ostrza bez uczucia szarpania
- Idealnie gładką i odżywioną skórę po goleniu
- Wyjątkowy komfort golenia i ochronę przed mikrourazami
- Redukcję wrastających włosków
Efekt: Idealnie gładka i pełna energii skóra.

hipoalergiczna
100 – 250ml
w butelce

Robi robotę

Czy jak napiszę, że używam go jako pomocnika do golenia nóg to złamię regulamin? :P
Od lat choruję na PCOS, więc owłosienie bujne na nogach mi kwitnie - coś a'la perski dywan i twarz wikinga. Po goleniu "babskimi" piankami mam mega podrażnienia i wiecznie muszę się namachać tą maszynką, żeby coś wygolić. Kupiłam zachęcona obietnicą producenta.
Ciężko mi stwierdzić, czy zarost jest zmiękczony, niemniej daje super poślizg przy goleniu, niwelując tym samym ryzyko podrażnień. Wydaje mi się również, że te nogi mam dłużej gładkie, niż po goleniu innymi piankami, a wyrastające włosy nie są tak kłujące. Od ponad roku jest to mój ulubiony żel do golenia nóg.

Żeby nie było - mąż, jeszcze zanim zaczął zapuszczać zarost na drwala również jej użył i miał bardzo podobne odczucia do moich - a mianowicie, że fajnie się jej używa, przyjemnie, nie podrażnia, zapobiega wręcz takowym i wpływa pozytywnie na szorstkość zarostu.

POLECAM, zwłaszcza kobietom jako pomoc przy goleniu nóg, pach i innych miejsc :P, ale panowie też z pewnością będą zadowoleni. Bezapelacyjnie dodatkowy plus za uniwersalność!!!!