Nivea, Men, Sensitive, Żel do golenia do skóry wrażliwej

Nivea, Men, Sensitive, Żel do golenia do skóry wrażliwej

Nivea men Łagodzący żel do golenia Sensitive. Dokładne i wygodne golenie skóry wrażliwej. Wyjątkowo łagodna formuła z zawartością rumianku i hammamelisu została opracowana specjalnie dla potrzeb skóry wrażliwej. Pielęgnuje skórę podatną na podrażnienia podczas golenia. Zaawansowana technologia golenia Ultra Glide gwarantuje:
- Zmiękczony zarost i bezpieczny ruch ostrza po skórze;
- Dokładne i wygodne golenie;
- Ochronę przed drobnymi zacięciami i podrażnieniami.
Produkt przebadany dermatologicznie wśród mężczyzn z wrażliwą skórą twarzy.

100 – 250ml
w butelce

Żel do golenia do skóry wrażliwej

Żel do golenia Nivea Men Sensitive używa mój tata i jest bardzo zadowolony. Jest on stworzony z myślą dla mężczyzn posiadających wrażliwą skórę. Wysokie i smukłe opakowanie z atomizerem jest wygodne w użyciu. Żel ma gęstą konsystencję i jest bardzo wydajny. Ma piękny zapach oraz zapewnia komfort golenia. Cena żelu Nivea także jest bardzo niska w porównaniu z możliwościami tego produktu. Polecam!

Najlepszy!

To zdecydowanie NAJLEPSZY produkt do golenia dostępny na rynku. Jest tani, łatwo dostępny, wydajny. Piana dopiero „aktywuje” się po nałożeniu j rozsmarowanej, zatem nakładając piankę na dłoń nie wypada z niej, objętość rośnie później. Nie zawiera alkoholu, nie szczypie, nie podrażnia wiec spokojnie nadaje się do okolic intymnych. Nawet słabej jakości maszynka sunie po niej jak po maśle. To, ze to produkt przeznaczony dla mężczyzn ignoruję :p kobiety zdecydowanie maja więcej powierzchni do ogolenia, wiec produkty do golenia dla kobiet powinny być lepszej jakości, a zazwyczaj nie są, bądź tez są bardzo drogie. Nie o to chodzi. Pianka ma miejsce w mojej półce zaklepane na zawsze!

Bardzo dobry

Żel podbieram partnerowi.Uwazam,ze produkty do golenia te dla mezczyzn sa zdecydowanie lepsze niz damskie.Żel ladnie zmiekcza wloski.Nie podraznia,nie uczula.Nie wysusza skory.Z dobra maszynka golenie zajmuje moment.

Jak każdy żel Nivea, jest on bardzo wydajny, łatwo się nakłada, daje odpowiedni poślizg ostrza. Dodatkowo nie uczula, łagodzi podrażnienia. Gdy używam żele Nivea do golenia ciała mam wrażenie, że skóra jest krócej podrażniona, zaczerwieniona. Zaznaczę że ten do skóry wrażliwej i ten z jonami srebra pachną o wiele delikatniej niż ten żel Nivea ciemno niebieski. Te w jasnych opakowaniach także przypadną do gustu kobietą bo są naprawdę delikatne w zapachu a nie bardzo męskie. Polecam