Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea Men Łagodząca pianka do golenia Sensitive. Ulepszona formuła 0% alkoholu* dla skóry wrażliwej, neutralizuje uczucie pieczenia skóry i chroni przed podrażnieniami. Zmiękcza zarost; Zapewnia dokładne i wyjątkowo wygodne golenie.
*nie zawiera alkoholu etylowego.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Dobry sprawdzony

Dobry sprawdzony produkt, od lat jej używam i ciężko się do czegoś przyczepić, kiedyś kupiłem konkurencji i bum zacięcie. Tutaj mi się nie zdażą, zapach też przyjemny, szybko się wchłania

świetna

Cóż, nie bez powodu pianka ta gości w moim domu od dawna. Każdy ma swój egzemplarz - panowie używają jej do golenia twarzy, ja do depilacji nóg.

Produkt ma świetną konsystencję - pianka jest kremowa, dość gęsta. Dzięki temu nie zamienia się po kilku chwilach w wodnistą ciecz, która spływa ze skóry (a niektóre pianki mają do tego tendencję). Łatwo ją rozsmarować i dobrze trzyma się na skórze. Nie podrażnia, nie uczula. Podczas depilacji nic nie szczypie i nie powoduje dyskomfortu.

Opakowanie jest praktyczne, poręczne, jeszcze nie zdarzyło się by dyfuzor źle działał. Zapach produktu jest bardzo przyjemny - świeży, "koloński".

Ogólna dostępność produktu i jego cena też są na plus.

Resumując, oceniam produkt bardzo pozytywnie i nadal będę go używać.

Redukuje podrażnienia

Pianki tej mój mąż używa na zmianę z żelem Gillette i jest bardzo z niej zadowolony. Jako że jest to produkt hipoalergiczny to nie uczula – i jest to prawda. Nie podrażnia skóry, a w połączeniu z balsamem z tej samej serii wydaje się idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą skórą.Mogę spokojnie polecić ten produkt każdemu kto chce spokojnie i przyjemnie rozpocząć dzień bez podrażnionej skóry.

Pianka która spełnia moje wymagania

Pianka do golenia nivea dla skóry wrażliwej jest idealna do golenia twarzy, jak i innych części ciała. Nie podrażnia skóry, powoduje że zarost i inne włosy są skore do współpracy. A jego cena współgra z jakością, Polecam

Chłopak zadowolony

Pianka bardzo dobra, delikatna dla wrażliwej skóry. Dobrze się rozprowadza. Delikatny, neutralny zapach. Zmiękcza włoski co bardzo ułatwia golenie. Dosyć wydajna.

Super.

Bardzo dobry produkt do golenia twarzy. Pianka dobrze rozprowadza się na skórze i ułatwia golenie włosków. Produkt dobrej jakości. Wydajny. Stosuje długi czas i nie zawiódł moich oczekiwań.

Ok

Najlepsza pianka dla mężczyzn do golenia . Nie podrażnia . Idealna do depilacji nóg i pach dla kobiet . Zmniejsza ryzyko podrażnień . Jeden z najlepszym produktów nivea men. Polecam

Mąż ją uwielbia

A ja czasami mu ją podkradam bo jest świetna , zmiękcza włoski dzięki czemu łatwiej je ogolić. Poza tym ma przyjemny delikatny zapach, dobrze nawilża skórę , dobrze się aplikuje i jest łagodna dla skóry.
Mąż ma bardzo wrażliwa skórę przez co często ulega podrażnieniom a dzięki tej piance mnie martwi się o żadne alergie ponieważ ona jest idealna dla skóry.
Ja teoretycznie nie ulegam podrażnieniom ale po użyciu kilku damskich pianek wyskakiwały mi pryszcze na nogach
Ta jest wyjątkowo delijatna dla skóry i bardzo ją za to lubie i stosuje
Szczerze mówiąc wole użyć jej niż kupić piankę damska

Delikatna i skuteczna

Jak w tytule recenzji. Często kradnę ją chłopakowi ;) mimo, że ostatnimi czasy przerzuciłam się na depilator elektryczny (któremu daleko do ideału), golarka też idzie czasem w ruch.
Skórę mam delikatną i wrażliwą, więc zabezpieczenie w trakcie golenia jest bardzo przydatne.
Co do samej pianki - jest wydajna, ładnie pachnie, zmiękcza włoski i chroni naskórek. Golenie jest szybsze i przyjemniejsze.
Chłopak ceni ją głównie za zapach, cenę, delikatność i skuteczność w zmiękczaniu zarostu.

idealna do golenia nóg

Co prawda jest to pianka przeznaczona dla mężczyzn, ale w domu to ja używam jej do golenia. Pianka ma bardzo ładny zapach, dobrze rozprowadza się na skórze i ma fajną konsystencję. Jest ona dla mnie ogromnym ułatwieniem, bo często zdarzało się, że pominęłam jakiś mały kawałek skóry, a teraz jest to prawie niemożliwe, bo widzę gdzie produkt został zebrany. Do tego nie wysusza skóry i jej nie podrażnia, a to mi się zdarza często przy goleniu. Potrzebowałam czegoś na już i ta wpadła mi w ręce jako pierwsza i przypuszczam, że prędko się z nią nie rozstanę. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu i dobrze leży w dłoni.

5/5

Bardzo dobra pianka. Wystarczy mała ilość produktu, ponieważ bardzo się pieni. Maszynka bardzo dobrze się po niej ślizga. Skóra jest po niej gładka, miękka i nawilżona. Nie wywołuję podrażnień. Bardzo polecam!

Pianka

Bardzo dobra pianka, póki nie kupiłam swojej używałam od męża :) Po namoczeniu ciała żel staję się kremową i bardzo delikatną pianka, starcza odrobina ponieważ tak się pieni. Jest delikatna i całkiem przyjemnie pachnie. Spełnia swoją funkcję w 100% polecam :)