Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea, Men, Sensitive, Pianka do golenia do skóry wrażliwej

Nivea Men Łagodząca pianka do golenia Sensitive. Ulepszona formuła 0% alkoholu* dla skóry wrażliwej, neutralizuje uczucie pieczenia skóry i chroni przed podrażnieniami. Zmiękcza zarost; Zapewnia dokładne i wyjątkowo wygodne golenie.
*nie zawiera alkoholu etylowego.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Super.

Bardzo dobry produkt do golenia twarzy. Pianka dobrze rozprowadza się na skórze i ułatwia golenie włosków. Produkt dobrej jakości. Wydajny. Stosuje długi czas i nie zawiódł moich oczekiwań.

Ok

Najlepsza pianka dla mężczyzn do golenia . Nie podrażnia . Idealna do depilacji nóg i pach dla kobiet . Zmniejsza ryzyko podrażnień . Jeden z najlepszym produktów nivea men. Polecam

Mąż ją uwielbia

A ja czasami mu ją podkradam bo jest świetna , zmiękcza włoski dzięki czemu łatwiej je ogolić. Poza tym ma przyjemny delikatny zapach, dobrze nawilża skórę , dobrze się aplikuje i jest łagodna dla skóry.
Mąż ma bardzo wrażliwa skórę przez co często ulega podrażnieniom a dzięki tej piance mnie martwi się o żadne alergie ponieważ ona jest idealna dla skóry.
Ja teoretycznie nie ulegam podrażnieniom ale po użyciu kilku damskich pianek wyskakiwały mi pryszcze na nogach
Ta jest wyjątkowo delijatna dla skóry i bardzo ją za to lubie i stosuje
Szczerze mówiąc wole użyć jej niż kupić piankę damska

Delikatna i skuteczna

Jak w tytule recenzji. Często kradnę ją chłopakowi ;) mimo, że ostatnimi czasy przerzuciłam się na depilator elektryczny (któremu daleko do ideału), golarka też idzie czasem w ruch.
Skórę mam delikatną i wrażliwą, więc zabezpieczenie w trakcie golenia jest bardzo przydatne.
Co do samej pianki - jest wydajna, ładnie pachnie, zmiękcza włoski i chroni naskórek. Golenie jest szybsze i przyjemniejsze.
Chłopak ceni ją głównie za zapach, cenę, delikatność i skuteczność w zmiękczaniu zarostu.

idealna do golenia nóg

Co prawda jest to pianka przeznaczona dla mężczyzn, ale w domu to ja używam jej do golenia. Pianka ma bardzo ładny zapach, dobrze rozprowadza się na skórze i ma fajną konsystencję. Jest ona dla mnie ogromnym ułatwieniem, bo często zdarzało się, że pominęłam jakiś mały kawałek skóry, a teraz jest to prawie niemożliwe, bo widzę gdzie produkt został zebrany. Do tego nie wysusza skóry i jej nie podrażnia, a to mi się zdarza często przy goleniu. Potrzebowałam czegoś na już i ta wpadła mi w ręce jako pierwsza i przypuszczam, że prędko się z nią nie rozstanę. Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu i dobrze leży w dłoni.

5/5

Bardzo dobra pianka. Wystarczy mała ilość produktu, ponieważ bardzo się pieni. Maszynka bardzo dobrze się po niej ślizga. Skóra jest po niej gładka, miękka i nawilżona. Nie wywołuję podrażnień. Bardzo polecam!

Pianka

Bardzo dobra pianka, póki nie kupiłam swojej używałam od męża :) Po namoczeniu ciała żel staję się kremową i bardzo delikatną pianka, starcza odrobina ponieważ tak się pieni. Jest delikatna i całkiem przyjemnie pachnie. Spełnia swoją funkcję w 100% polecam :)

Godna polecenia

Mój chłopak bardzo ją sobie chwali. Ładnie się pieni, zostawia twarz nawilżoną. Konsystencja pianki jest ok, nie zapycha maszynki. Wydajność mogłaby być lepsza, ale za to cena i dostępność są na plus.

bardzo dobry

Jest to ulubiona pianka mojego męża, jest delikatna, nie podrażnia skóry, bardzo wydajna. Kilkakrotnie również ją używałam i jestem równie zadowolona jak mąż.

Nie ma lepszych

Od kąd pamiętam to u mojego faceta w łazience zawsze stała ta pianka. Używa ją od lat i nie rozstaje sie z nią. Mówi,że po co szukać dalej skoro ma sie ideał ? :D Nie tylko pomaga przy goleniu, ale także nawilża skórę pozostawiając ja miłą w dotyku przez długi czas. Idealna do skóy wrażliwej, nie podrażnia, nie pojawiają się wypryski. Polecam.

świetna!

Mój chłopak bardzo lubią tą piankę. Wystarczy niewielka ilość, a powstaje błyskawiczna piana.Ma delikatny męski zapach.
Przyznam, że czasem sama jej używam do golenia nóg. :) Po umyciu męski zapach jest niewyczuwalny. Pianka dobrze pielęgnuję skórę, nie ma miejsca na żadne zacięcia. Bardzo wydajna, można ją kupić w marketach, drogeriach.

Również dla kobiet.

Męskich produktów do golenia używałam zanim na dobre zakochałam się w żelach Joanny.
Generalnie mają to do siebie, że są bardzo dobrej jakości, a dużo tańsze niż te przeznaczone dla kobiet.
Te wersję upodobałam sobie szczególnie, ze względu na delikatny zapach.

Plusy:
+ zapach
+ wydajność
+ tworzy kremową, gęsta pianę
+ nie spływa ze skóry
+ nie podrażnia
+ maszynka gładko sunie po skórze
+ często w dogodnej cenie promocyjnej

Jet bardzo dobra, jednak ja już murem stoję za Joaśką.